Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Dr.Varga Zsolt nőgyógyász Eger fórum

Dr.Varga Zsolt nőgyógyász Eger (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
2009. dec. 18. 21:17
Sziasztok Két gyermekemet szültem nála nagyon rendes volt 37 hetesen fogadtam meg addig csak hozzá jártam .Mindenkinek csak ajánlani tudom .
14. zsufzs
2009. dec. 17. 23:36
Ja és én ahogy ott láttam a dolgokat, utólag már nem biztos hogy fogadnék szülésznőt, mert mindenki nagyon segítőkész volt és tették a dolgukat. Inkább megnyugatott hogy gyakrabban rámnézett...Másodszor meg már kabalából szóltunk neki.
13. zsufzs
2009. dec. 17. 23:34

Szia!

Mindkét kisfiamat nála szültem. A vizsgálatok kerültek amibe kerültek, a szülésért nem kért konkrétan semmit, igazából mindenkire magára van bízva mennyit ad, illetve hogy mennyit tud adni...Mi választottunk szülésznőt, én akkor érdeklődtem és olyan valakit választottam akivel álítólag szívesen dolgozik együtt (Serfőzőné). Nekem ő bejött, nagyon meg voltunk elégedve a munkájukkal, egy percig nem volt kérdéses hogy profi és gyakorlott kezekben vagyunk. Zsóka néni nem híve a gátvédelemnek, szóval ha ez neked fontos akkor őt nem ajánlom, vágott ha kellett, és hát kellett (4kg30dkg, majd 4kg20dkg-s kisfiaim születtek) Vannak szülésznők akik megtesznek mindent ezügyben, érdeklődni kell...mi a szülésznőnek 10e-ret adtunk, Zsoltnak 30at talán, már nem is emlékszem. Nekem mindkétszer ügyeletben volt amikor szülni mentem, így nem kellett hívnom :) mázli volt Nem kell aggódnod, mindent jól fogsz csinálni!!!

2009. dec. 16. 14:05

Sziasztok!


25 hetes kismama vagyok, első kisbabámat várom és Varga Zsolthoz járok . Olyan kérdésem lenne felétek, ha nem vagyok túl kiváncsi, hogy ha őt fogadom meg az orvosomnak akkor körülbelül mennyit szokott kérni? Szülésznőt is szoktak ilyenkor fogadni vagy hogy van ez?? Voltam már nála magánrendelésen de felé még túl korainak tartottam ezt a kérdést-meg hallottam már ezt- azt de semmi konkrétat. Probálnék mindent a legjobb lehetőségekhez mérten csinálni ezért szívesen fogadom bárkinek a tanácsát mert egyáltalán nem vagyok ezekben a dolgokban jártas. :-)

Sajnos nekem sincs olyan ismerősöm aki nála szült korábban és a védőnőmnek csak egy másik nőgyógyásszal van kapcsolata így Zsolt doktor úrról és az egri ellátásokról nem tud mondani semmit mivel körzetileg miskolchoz tartozik a városunk. Előre is köszönöm a segítségeteket!!!

11. Ildi23
2009. dec. 11. 11:00

Sziasztok!


Én is csak ajánlani tudom, nála szültem áprilisban a kislányomat, maximálisan meg voltam elégedve vele az egész terhesgondozás alatt, a szülés közben is rendkívül kedves és emberséges volt, a puszta jelenléte is biztonságérzetet adott. A vizsgálatok során sosem éreztem úgy, hogy egy vagyok a sok közül, pedig rengeteg kismama jár hozzá. Csak ajánlani tudom mindenkinek!

2009. nov. 27. 08:58

Sziasztok!!

Én is nagyon merem ajánlani mindenkinek a dr. urat!

Már volt tapasztalatom nem is egy nőgyógyásszal, és ő volt az aki mindent elmagyarázott.(latin szavak,gyógyszer hatása stb...) És ha kellett másodszor is elmondta.

Mindenkit bíztatok, hogy nyugodtan keresse meg, nem fog csalódni!

9. Beatrix (válaszként erre: 8. - Beatrix)
2009. okt. 11. 00:06

Bocsánat a helyesírási hibáért.

Szóval:

Én nem tudok róla rosszat mondani.

Ezt így szerettem volna írni.

2009. okt. 11. 00:05

Kedves dulai.

Én nem tudok róla roszt mondani.

2009. okt. 5. 13:54
Én Zsoltinál szültem a kisebbik lányomat 19éve és a mai napig hozzájárok,,nem magánrendelőbe,hanem Mezőkövesden az SZTK-ba.Csak jót tudok róla mondani mindenkinek ajánlom aki a környéken orvost keres.
6. dulai (válaszként erre: 5. - Zsufzs)
2009. szept. 17. 11:47
Köszi a hozzászólást!És még mindig várom a "tapasztalatokat" a Doktorúrral kapcsolatban.
2009. szept. 16. 22:40
Nekem szülés után volt egy kis problémám, napi telefonkapcsolatban voltunk. Segítőkész volt mindig, biztosan veled is az lesz.
2009. szept. 16. 22:39
Szia! Én nála szültem 2szer, ismerem, hozzá járok még mindig. A rossz passz előfordulhat nála, rengeteg terhes és nem csak terhes nő jár hozzá, szerintem Egerben ő a legjobb. Ha kétséged van telefonálj nyogodtan, az egészségedről van szó. Szerintem keresd nyugodtan!
2009. szept. 15. 18:25
Senki nem jár hozzá illetve senki nem ismeri?:(
2009. szept. 15. 15:12
Bocsi lemaradt hogy az Egri Dr Varga Zsolt nőgyógyász a téma.(Tudtommal van máshol is ilyen nevű doki).
2009. szept. 15. 15:11
Szasztok.Dr Varga Zsolt nőgyógyászról érdeklődnék.Már voltam nála egyszer és kiderült,hogy cystám van de azt nem mondta hogy miért és mitől.Azt mondta hogy 3 hönap alatt "elmegy" vérzéssel.De egyből irt gyógyszert (hormongyógyszert már nem emlékszem mit akart felirni) de a Duphaston lett belőle mert mondtam neki hogy én arról hallottam - erre ő azt mondta hogyha azt akarom szedni akkor azt irja fel végülis ugyanaz.3 hó múlva rendelt vissza kontrollra.Szerintetek ha most felhivom és utánna kérdezek,hogy mitől is lehet ez a cysta és hogy biztos jó ötlet-e a Duphaston akkor azt rossz néven fogja venni?Sok jót hallottam és olvastam róla de én amikor nála voltam "engem nem igazán hatott meg"!Lehet csak rossz paszban volt?= ezer forintért?Aki ismeri légyszi irjon ide.Előre is köszönöm a hozzászólásaitokat!
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook