Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Dr.Varga Zsolt nőgyógyász Eger fórum

Dr.Varga Zsolt nőgyógyász Eger (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
2013. febr. 6. 20:39
SZIASZTOK TUDNÁTOK NEKEM SEGITENI ,VARGA ZSOLTNÁL MENYIT KELL FIZETNI HA MAGÁN RENDELÉSRE SZERETNÉK JÁRNI HOZZÁ 16 HETES KIS MAMA VAGYOK.ÉS SZÜLÉS UTÁN MENYIT KÉR VAGY ELÖTTE KÖSZI ELÖRE IS A VÁLASZOKAT.
2012. dec. 27. 17:51
nem tudja valaki melyik napon rendel Egerben Varga Zsolt a kórházban? és hány órától ?köszi előre is
73. dyna102 (válaszként erre: 72. - Mubby23)
2012. dec. 5. 12:48
mubby23 Igen, az a Varga Zsolt ugyanaz, mint aki Mezőkövesden is rendel heti 3x, kedden,szerdán és pénteken, Egerben viszont 1x van a kórházban
2012. dec. 4. 11:08
én most készülök Varga Zsolthoz, de látom hogy Mezőkövesden is van egy Varga Zsolt aki rendel az sztkba, ez ugyanaz az orvos aki egerbe is rendel?
71. mandragóra66 (válaszként erre: 46. - Pedigre)
2012. okt. 22. 19:49

Egerben keresek nőgyógyászt, kíváncsi vagyok egészségügyisként kit ajánlasz? 46 éves vagyok, klimaxos problémákban kit tartasz szakmailag jónak?

Remélem még jársz ezen az oldalon néha...

2012. okt. 10. 21:30

Sziasztok! Nagyon nagy szükségem lenne tanácsra, nőgyógyásszal kapcsolatban. Annyi féle véleményt találni a különböző fórumokon, hogy már nagyon összezavarodtam. Ki az a nőgyógyász Egerben, aki emberséges, körültekintő és nem csak a pénzre hajt?

Segítsetek... Köszi!

2012. szept. 11. 21:50
Sziasztok! Varga Zsoltnál milyen árban van a 4D ultrahang és mit tartalmaz?
68. Mana1003 (válaszként erre: 65. - Rebi baba)
2012. jún. 20. 14:42
Köszi.10 éve nála szültem,nagyon jó orvos.Most Egerbe járunk és fel akkarom keresni.
67. toto28 (válaszként erre: 34. - Pedigre)
2012. máj. 8. 16:01

Kedves Pedigre.

Az ön vélemény szerin ki a legjobb? Kíváncsi lennék ha közelebbről látja a munkájukat akkor kit ajánlana.

Köszönöm előre is :-)

2012. máj. 8. 10:33
a magán vizsgálat 7000 kb.én 8 hónapja jártam nála,akkor a rendszeres vizsgálatokon már csak 5000 ft-ot kért.De megéri,hogy kultúrált körülmények között nem akárki után fekszel a vizsgálóban.
2012. máj. 8. 10:28
Minden csütörtökön rendel a 103-as szobában.
2012. ápr. 26. 16:45

Tudja valaki,hogy a doktor úr rendel-e még a korházban vagy csak mágánba rendel,ha megánba rendel mennyibe kerül egy vizsgálat?

Választ előre is köszi

2012. márc. 22. 08:26
Nagyon örülök,hogy őt választottam mert odafigyelt rám,profin végezte a munkáját.Már a jelenléte is megnyugtató volt.Az egész terhességem alatt tudtam,hogy jó kezekben vagyok.Szülés előtt éjszakai ügyeletes volt sőt a szülésznőm is Gerendai Terike.Ennek ellenére mindketten türelmesek,kedvesek voltak.Nem viselt meg annyira a szülés sem.
2011. okt. 13. 22:11

Sziasztok!Én ma késő este jártam nála,először,és bátram mondhatom,nem csak kiváló,alapos szakember,de közvetlen,rendkívül barátságos,nagyon bizalomkeltő személy.Az ultrahangot alaposan megmutatta,elmagyarázta,úgy levette a 7 éve fent lévő Mirénámat,hogy észre se vettem,mire feleszméltem már kész volt a rákszűrés,pedig nyugtatóval mentem,annyira féltem...És ami számomra mindenképp pozitívum,megengedte hogy a férjem is jelen legyen a vizsgálóban,sőt szimpatikus is volt neki ez a kérés.Ha bármi problémám adódna bármikor,csakis hozzá megyek!

Ez egy tizes volt-nekünk megérte-de utána már fele körül van a kontroll.Azt hiszem az ilyen esetekre mondják,hogy minden pénzt megért.

2011. aug. 17. 10:48

Sziasztok!

Én most váltanék orvost. Látom Varga Zsoltról sok pozitív vélemény van. Szerintem én is hozzá fogok járni ezentúl. Valaki meg tudná írni, hogy mennyibe kerül nála egy vizsgálat? Privátban is jó!

2011. jún. 25. 19:41
Most szültem Vargánál, csak dicsérni tudom, minden rendben és főleg természetesen zajlott, felesleges beavatkozás nélkül, figyelmes volt, bár komplikációmentes volt a terhesség is, és a szülés is.
2011. jún. 22. 09:08

A munkatársamnak 42. héten halt meg a babája köldökzsinór csomó miatt (Vargához járt). Alig bírták kinyomni belőle, 4,6 kg volt. Fricz Sándor segített neki. A második babáját is nála szüle, 38 hétre császárral, utána 1 évig volt gyulladása. Végül megunta és elment Friczhet aki felnyitotta és kitisztította. A harmadik babával már Friczhez járt és minden rendben volt. Én az elsőt Fricznél szültem és most is hozzá járok (29 hetes vagyok). Néha bunkó ha olyanja van néha kedves, de sose figyelmetlen. Maximálisan megbíztam benne bár néha utáltam, magas volt a vérnyomásom régebben és sokat híztam, folyton idegesített, lehet tőle ment fel a vérnyomásom. Most figyelek a kajára és mindenre, eddig nem szidott le semmiért. Elég pocsék tud lenni, de végig igaza volt. Nála még nem halt meg baba! Engem heti 2-3x küldött flow-ra 36. héttől.

A szülésznőm Hollóné Kristály Timi volt, nagyon elégedett voltam vele, most is őt kértem meg, bár féltem visszautasít, mert nagyon hisztis voltam és bunkó (ő ezt nagyon jól kezelte). Most megpróbálom majd többet tartani a számat :)

58. Safyra
2011. máj. 14. 11:38
Olyan orvos nem létezik, aki mindenkinek megfelel. Varga dokiról én is csak jó véleménnyel tudok lenni, pedig nem volt egyszerű a szülésem. Hallottam róla sok negatív dolgot is, de nincs olyan doktor aki hibátlan. Én egészségügyis lévén sok orvost láttam munka közben és bizony mindenki követett el mulasztást, hibát. Hatalmas felelősséggel jár ez a szakma és van aki túl sokat vállal.
57. rizsszem (válaszként erre: 55. - Reaa)
2011. máj. 13. 22:51
A "kinek a pap kinek a papné"mondat váltott ki belőlem indulatot.A hozzászólás többi részével nincs bajom míg a szülőszobára nem jutottam nem volt vele bajom nekem sem.Utána kezdődött.
56. Myrika (válaszként erre: 55. - Reaa)
2011. máj. 13. 20:59
Csatlakozok hozzád Reaa! :D
55. Reaa (válaszként erre: 54. - Rizsszem)
2011. máj. 13. 13:28
Én megértem! Sajnálom ami történt,de nekem is lehet véleményem....velem rendes volt!Csak ennyi!!!
54. rizsszem (válaszként erre: 52. - Reaa)
2011. máj. 10. 22:13
Az a baj hogy lehet a pap és a papné még eggyüttesen sem végzi rendesen a dolgát két szülésemnél volt jelen mind a kettőnél baj lett az egyik fiam majdnem meg fulladt a másik pedig sajnos meg fulladt ne várd hogy bármi jót mondjak róla.Az elsőnél fogadott dokim volt.Aztán meg mondják hogy maga ne szüljön többet és hozzáteszem szültem még két egészséges gyermeket.
53. Reaa (válaszként erre: 43. - Safyra)
2011. máj. 9. 22:03
Igy van!!!!Varga nagyon is jó doki mondjanak bármit!
52. Reaa (válaszként erre: 50. - 848cc56e9c)
2011. máj. 9. 22:01
én ráismertem akiről írsz...az ismerősödet én is ismerem:)Mindent tudok erről az esetről mert együtt feküdtünk a megyeiben!DE! Azért meg kell hogy védjem a Varga dokit, mert velem nagyon rendes volt,és lelkiismeretes!!!Erről ennyit!Kinek a pap,kinek a papné....
2011. ápr. 11. 14:35
hozzá kell tennem, hogy ismerősöm nagy ívből elkerülte ezek után Vargát.
50. 848cc56e9c (válaszként erre: 34. - Pedigre)
2011. ápr. 11. 14:16

Szia!

Én még csak most állok orvos választás előtt, sokan ajánlották már Varga Zsoltot, de nem merem "bevállalni". Hallottam róla én is egy s mást :S

Egy ismerősöm kb 1 évvel ezelőtt felkereste, terhesség jeleivel és ugye pont Varga Zsolt rendelt,meg is vizsgálta ismerősömet és méhenkívüli terhességet állípított meg nála azonnal beutalta Miskolcra, ott ugye még egyszer ultrahang vizsgálat és akkor derült ki hogy szó sincs méhen kívüli terhességről ,hanem ikerbabákkkal volt állapotos akik azóta már szépen cseperedő 9 hónapos gyönyörű kis lányok :))

Bár tapasztalatom még nincs Varga Zsoltot illetően, de nem is szeretném hogy legyen.

49. rizsszem (válaszként erre: 40. - 43d4d69400)
2011. ápr. 8. 22:26
Ez egerben nem így működik nagyon is jól eltusolják ezeket az ügyeket.Egyik nap még teljesen egészséges lepény másnapra a baba meghal születése közben mert diónyi elhalások vannak a lepényen. ???
2011. ápr. 6. 17:11

A flowmetriáról képet találtam Dr. Timmermann Gábor oldalán, mondjuk nagyjából így képzelek el egy jó orvost...

Ja, és van ahol úgy írják pl., hogy: ACM RI:0.87


Üdv.

47. c92b8757f2 (válaszként erre: 46. - Pedigre)
2011. ápr. 6. 13:04

Köszi, azért ezeket jó tudni!

Most mikor voltam uh-on, a doki a képen bemért egy ilyen villogó csíkot...ez esetleg nem lehetett az?? Bocs, ha hülyeséget kérdezek...A leleten nincs ilyen nekem, hogy RI, és visszanéztem az előző terhesség leleteit is, egy uh leletemen sincs, pedig akkor csak a kötelezőkön voltam Egerben.

Üdv

liv

46. Pedigre (válaszként erre: 45. - 25cde08762)
2011. ápr. 6. 10:25

Onnan látjátok ha készült ilyen vizsgálat, hogy az UH lelet alján van egy két betűs szó és utána egy érték : RI:...

Értéke 0.8-1.2-ig normális. A terhesség vége felé az 1 egész körüli érték nagyon jó. 1.5 felett legtöbb helyen megindítják a szülést. Ez egy összesített adat, több részből tevődik össze. Nézik a méhet ellátó ér, a lepény, a köldökzsinór és a magzati agy vérellátását. Sokszor mutatják is a kismamának, mert a gép színessel jelzi az artériás és vénás vért( piros-kék), érdekességképp.

Nem csak problémás terhességben kellene nézni, hanem megelőző jelleggel minden Uh-on 24 hét fölött. Egyes országokban 18. héttől rutinszerűen végzik.

Még egy tanács: attől függetlenül ki az orvosotok, minden esetben jogotok van a lelethez! Ezt kérjétek is el! Tehát, ha lát valamit UH-on, akkor ne csak szóban mondja, adja írásba! A kiskönyvetekbe mindig írassátok be vele. Minden leletet Ti magatok gyűjtsetek! Nem elfogadható az SMS-ben leletezés!

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook