Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Dr.Varga Zsolt nőgyógyász Eger fórum

Dr.Varga Zsolt nőgyógyász Eger (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
45. 25cde08762 (válaszként erre: 44. - C92b8757f2)
2011. ápr. 5. 13:25
Igen,ezt gyakran elmulasztják,pedig nagyon fontos vizsgálat!Bár nekem megcsinálták,de nem Varga Zsolt,hanem a Főorvos,Hernádi László.A terhességem vége felé,annak ellenére,hogy Varga volt a fogadott orvosom,inkább Hernádi Lászlóhoz jártam uh-ra.
2011. ápr. 5. 11:58
Utánaolvastam a terhesgondozási protokoll szabályainak. A 3. kötelező uh-tól kezdve minden uh vizsgálat egybekötött kellene hogy legyen a flowmetriás vizsgálattal is. Az első babámat a 38. héten szültem, de nekem egyszer sem csináltak addig ilyet, legalábbis tudtommal nem, pedig más volt az orvosom. Ezek szerint ezt elmúlasztják, vagy csak nem közli az uh-t végző orvos, hogy ezt is nézte? A leírás szerint egy két perces vizsgálat az uh közben.
43. Safyra
2011. ápr. 4. 21:55
Az én kislányom életét ő mentette meg!
42. Pedigre (válaszként erre: 40. - 43d4d69400)
2011. ápr. 4. 16:56

Tudom, hogy törhetetlen az őt övező népimádat, majd mindenki megtapasztalja a saját bőrén. Szerencsére legtöbb anyának nincs problémája a babával, és nincs komplikáció, ez a természetes. Persze, hogy ők jó véleménnyel vannak róla. Kérdezzetek olyat, aki elveszítette az érett babáját, vagy kinyomta belőle a gyereket és tört a kulcscsontja, az anya meg szanaszét repedt... Elég hosszú ez a lista is!

Azért nincs bíróság előtt, mert az anya laikus, elhiszi amit az elhalás körülményeiről az orvos mond, és nem indít pert, egyébként is elég baja van az óriási veszteség, gyász miatt. Az orvosnak Egerben szive joga eldönteni, hogy milyen vizsgálatot kér. Ha ő megelégszik az NST eredményével, megteheti. Azonban az vajmi keveset árul el a baba valódi oxigénellátásáról. Sokáig, akár hetekig képes a kis szivük, szervezetük kompenzálni. Ha az utolsó héten, történetesen a 39-40. héten és ezután szülésig 2-3 naponta csináltatna flowmetriás vizsgálatot, az mutatná megnyugtatóan a magzat állapotát!

Ennek elmulasztása miatt halt meg januárban is egy baba valódi köldökzsinór-csomó miatt, és a múlt héten is. Több hete 120- körüli volt a szívritmusa. A szülés megindulása olyan terhet ró a magzatra, hogy azt már viszont nem bírja ki. Így történt, hogy elfolyt magzatvízzel és elhalt magzattal érkeztek a kórházba. A köldökzsinóron bizony itt is csomó volt, amit az áramlási vizsgálat jelezhetett volna és császármetszéssel a baba megmenthető lett volna!

Nem kívánok többet a témához szólni.

Mindenkinek sok szerencsét és jó egészséget kívánok!

41. 25cde08762 (válaszként erre: 39. - 43d4d69400)
2011. ápr. 4. 14:10
Nem!Éppen ez az,hogy ő volt a fogadott orvosom!De én nem magyarázkodom,mindenki azt az orvost választja,akit akar!
40. 43d4d69400 (válaszként erre: 34. - Pedigre)
2011. ápr. 4. 14:01

Gondolom egy kolléga vagy akinek kevés a betege:)

Ha egy orvosnál több ember meghal, eljárást indítanak ellene, és vizsgálatot. Valószínűleg ha hentes lenne, már elpaterolták volna.,

39. 43d4d69400 (válaszként erre: 31. - 25cde08762)
2011. ápr. 4. 13:59
Ha jól értem nem volt fogadott orvosod, hanem ő volt ügyeletben amikor szültél. Valószínűleg nem csak te szültél aznap este, és nemc sak veled volt elfoglalva, ezért esett be a végén. Anno a tesóm majdnem elvetélt, egy másik kórházban, sajnos, nem csak a szülésekről szólnak a nőgyogyi részlegek.
2011. ápr. 4. 13:51
Még azt akartam leírni, csak lemaradt, hogy nálunk, SZTK alapon is ő rendel most az egyik doki helyett, és ott is elégedetten jönnek ki a betegek, és a kismamák, ami valljuk be, ritka egy sztk rendelésen. Nem védeni akarom, de egyelőre bántani sincs okom, és remélem nem is lesz...
37. c92b8757f2 (válaszként erre: 34. - Pedigre)
2011. ápr. 4. 13:46
Sokat tanakodtam, kit kérjek fel a szülésre, épp a napokban Varga dr. mellett döntöttem. Itt ahol lakom, többen szültek már nála, többen járnak hozzá a rendelésére Egerbe, de én itt még eddig csak jót hallottam róla...Nem vonom kétségbe a leírtakat, csak azt nem értem, hogy ha több baba meghalt már nála, hogyan praktizálhat még?? Az ilyen eseteket rögtön felfújja a sajtó is, és már bíróság előtt állna, nem? Érthetetlen számomra, hogy ennyi féle vélemény hogyan fogalmazódhat meg egyetlen orvosról? Hangsúlyozom én fél évig kérdezősködtem, mielőtt mellette döntöttem, ma megyek a rendelésére másodszor. Ő volt ugyanis, akiről eddig a legkevesebb rosszat hallottam, és megfizethető is....
2011. ápr. 2. 19:29
Mondjuk úgy, hogy én is az egészségügyben dolgozom Egerben, így közelről látom a "munkáját". Örülök, hogy Neked megoldódott a problémád.
35. Myrika (válaszként erre: 34. - Pedigre)
2011. ápr. 2. 06:09

Most már nem is tudom, hogy mit higgyek róla.

Anno hozzá jártam mikor terhes voltam és ha ő nem találja meg a problémát nem itt tartanék az életben. -"Áldom azt az embert!"

Neked személyes tapasztalataid vannak vele kapcsolatban?

2011. ápr. 1. 23:31

Nagyon sajnálom, hogy rengeteg kismamát megtéveszt Varga Zsolt behízelgő, kedves, " jól eldumcsizunk" modora...Ez jól elfedi a szakmai hiányosságait. Közben nem veszi észre a kismama, hogy nem kapott beutalót, leletet...

Orvosi körökben "Killer" a beceneve...Nem alaptalanul...Sok baba elvesztése fűződik a nevéhez..Senkit nem akarok elijeszteni sem, nyilván sok baba megszületik a keze alatt gond nélkül, de az nem is az ő érdeme, hanem a természeté. Orvosra valójában akkor van szükség, ha gond van, akkor kell tudnia segíteni.

Egy terhes nőnek nagyon fontos a bánásmód, a kedvesség. Mégis azt mondom, hogy azt kapják meg otthon a férjüktől, az orvos meg tegye oda magát szakmailag, szülés közelében ellenőrizze gyakran a baba állapotát. Sajnos ő ezt nagyon gyakran elmulasztja. Előszeretettel kihagyja a Flow-metriás vizsgálatot, ami pedig egyértelműen utal a baba keringési állapotára. Emiatt az idén már több olyan baba halt meg köldökzsinórprobléma miatt, akik megmenthetők lettek volna.

Kívánok mindenkinek boldog babavárást!

2011. febr. 4. 22:22
En 7 eve szültem Egerben, nem Varganal..de pokol volt.Soha többe..ha barki teheti, valasszon mas korhazat.Mi is majdnem ottmaradtunk..most is terhes vagyok, de Nemetorszagban elek azota, es boldog vagyok, hogy nem ott kell szülnöm..
32. rizsszem (válaszként erre: 31. - 25cde08762)
2011. febr. 4. 22:13
Végre valaki aki nem dícséri annyira hozzám bejött és közölte nem tud maradni mert Tárczi dr lányának van a lagzija.Nálunk is majdenm baj lett mert rábízott Kelemen Zsoltra aki akkor volt kezdő és a gyerekemet 30as szívdobogással nyomták ki belőlem 1,5 ujjnyi tágulással.Soha többé Varga Zsolt.Akkor is ő aszisztált egy másik orvos mellett mikor nem élte túl a babám a születését senkinek nem volt annyi esze hogy rögtön ki vegye mikor elment a szívhang.Az 5. babámnál meg majd mindkettőnket eltettek lábalól ha nincs észnél egy másik orvos ma már nem írhatnék.
2011. febr. 4. 21:09

Nos,én nem tudom annyira dicsérni Varga Zsoltot.

Fogadott orvosom volt,de épp hogy beesett a szülésnél az utolsó percben,majdnem komplikáció lépett fel,és ha előbb érkezik megcsászározhatott volna.Hál Istennek nemlett probléma,de nem neki köszönhető,sokkal inkább a szülésznőknek.A magánrendelésén tény,hogy nagyon kedves,de annyi pénzért a kedvesség a legkevesebb amit elvárhat az ember.Ha mégegyszer szülnék,már Fülöp Viktort választanám,sokkal lelkiismeretesebb,és szakmailag is nagyon jó orvos!

30. Myrika (válaszként erre: 29. - Safyra)
2011. febr. 4. 13:37
Egyetértek veled!!! Én is csak jót tudok róla mondani!!!
29. Safyra
2011. febr. 3. 13:01
Dr Varga Zsolt a legjobb nőgyógyász egerben! Emberség:5 Szakmai tudás:5 Tolerancia:5 Empátia:5 Személy szerint én csak csupa jót tudok mondani róla!! :)
28. rizsszem (válaszként erre: 27. - Safirah)
2011. febr. 2. 21:23
Nem vagyok biztos Varga Zsoltban akivel együtt van magánrendelésük Fülöp Viktor kenterbe veri 100x
2011. jan. 10. 10:50

Valaki meg tudná írni, hogy hol és mikor rendel Dr. Varga Zsolt?

Az sem lenne rossz, ha árakat is tudnátok írni....

26. Reaa (válaszként erre: 15. - Judit1971)
2010. júl. 2. 14:45
Szia! Tudnál nekem ajánlani Egerben jó szülésznőt? Az orvosom Dr. Varga Zsolt.
25. Safyra
2010. máj. 23. 19:41

Szia!


Én két hete szültem nála a kislányomat. Végig hozzá jártam terhesgondozásra a magánrendelőjébe. Nagyon meg voltam vele elégedve, emberséges, lelkiismeretes és kiváló szakember. Bármikor lehet rá számítani.

24. Reaa (válaszként erre: 23. - Ildi23)
2010. máj. 14. 12:22
Nagyon szépen köszönöm az információt!A magánrendelésén mennyit szokott kérni a vizsgálatért?
23. Ildi23
2010. máj. 13. 15:18

Szia!


Én nála szültem, és teljes mértékben elégedett voltam vele, mind szakmailag, mind emberileg, csak ajánlani tudom! Nem voltam egy könnyű eset, de végig türelmes volt, tiszteletben tartotta a kéréseimet, minden kérdésemre választ kaptam.

Tulajdonképpen a szülészeten sem történt semmi olyan, ami rossz emlékeket hagyott volna bennem. Mondjuk én fizetős szobában voltam, maximálisan meg vagyok elégedve az ott dolgozó nővérekkel is.

Ja, és állítólag most kapott a szülészet egy szülő fotelt, amit nagyon jónak tartok, mert fekve rémes volt szülni.

22. Reaa
2010. ápr. 30. 18:06
Sziasztok! Látom nagyon kevesen járnak ezen az oldalon, ha esetleg valaki tudna véleményt mondani Varga Zsoltról. ill az egri kórház szülészetén történő dolgokról.
21. Reaa (válaszként erre: 12. - 907c10cea8)
2010. ápr. 30. 17:57

Szia! Én most vagyok 25. hetes kismama.Érdeklődnék, hogy mi a véleményed Varga Zsoltról? Irtad, hogy körzetileg a város ahol laksz miskolchoz tartozik, de még is Egerben szeretnél szülni?Mennyit kér szülésnél? Mikorra vagy kiírva?


Szeretném ha megírnád a véleményedet!


Köszi:Rea

20. editpolice (válaszként erre: 19. - Zsufzs)
2010. jan. 4. 18:37
Koszonom szepen.
19. zsufzs
2010. jan. 4. 16:21

Szia!

Én már nem is tudom pontosan, de Bóta Péternél lehet időpontot egyeztetni, ha felhívod ő pontosan megmondja neked... 30/4062677

2010. jan. 4. 10:59

Valaki tudna nekem segíteni?


Üdv

17. editpolice (válaszként erre: 16. - 907c10cea8)
2010. jan. 3. 16:24

Sziasztok!


Kerlek irjatok meg nekem, hogy dr.Varga Zsolt milyen napokon rendel /maganrendelesen /hanytol-hanyig?


Koszonom

2009. dec. 19. 17:19
Nagyon Szépen Köszönöm a segítségedet Zsufzs! Megnyugodtam! :-) Boldog Karácsonyt Mindenkinek!
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook