Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Dr. Stummer János fórum

Dr. Stummer János (beszélgetős fórum)


2022. aug. 22. 12:41

SENKINEK SE AJÁNLOM!BUNKÓ-ALPÁRI!

MAGÁNBAN IS!

Akihez jártam dokihoz sajnos terhesgondozást nem vállal,így váltanom kellett és azt tanácsolták,hogy a Stummer doktor hasonló beállítottságú,hát a nagy francokat!

Ahogy hozzá kerültem vérhígítómat emelte,amin nem is csodálkoztam súlynövekedés miatt,de okozott egy kisebb vérzést hétvégére,így az orvosokat mivel nem lehet elérni és a hematológus is azt mondta ,h bármi vérzés=kórház!Kórházban javasolták a váltást és a telefonos egyeztettés után hematológus is mást írt fel!

Következő rendelesen a Stummer doktor nekem esett bunkó lekezelő alpári módon,h ne csodálkozzak,ha trombozist kapok,feleslegesen futottam a kórházba,feleslegesen váltottam! Köpni- nyelni nem tudtam!Mondtam én csak azt tettem,amit az orvosok nekem mondtak!!

Ha igaza is lenne ezt a stílust magánba nem tudom,hogy képes megengedni magának!!És ezért fizetsz és számlát se ad!

Biztos ,h nem megyek többet hozzá!

2017. márc. 4. 13:31
Február 18-án megszületett a kislányom. A dr úr előtt le a kalapoal. Nála jobbat nem találhattam volna. Végig mellettem volt. Tartotta bennem a lelket mikor feladtam volna. Nagyon megnyugtató volt. Végig hagyta hogy az ösztöneimre hallgassak. A szülés végén vallotta be hogy ő nem gondolta volna hogy meg tudom szülni a babámat- nagyon hátul volt a méhem- de látta hogy egyenlőre nincs baj így kivárt. Nagyon hüvelyi úton akartam szülni. És hála az égnek, és Stummer türelmének sikerült is. Mindenkinek csak ajánlani tudom!
4. Ariboo (válaszként erre: 3. - Nana06)
2016. dec. 25. 22:08
Sziasztok! Bátran ajánlom mindenkinek a doktor urat! Mindkét lányomat nála szültem igaz császárral. Az első az sürgős császár volt a második egészségügyi okok miatt programozott. Végig tájékoztatott mindenről mi lesz vagy mi várható. Szülés után bejött hozzám ellátott tanácsokkal még szoptatással kapcsolatban is. Kedves és figyelmes volt pedig nem tudta hogy kap boritékot. Bármikor bármi gondom volt mehettem hozzá vagy hivhattam. Ha nem tudta felvenni visszahívott. Ha nyugodt szülést szeretnétek válasszátok őta
2016. dec. 25. 07:12
Szia! Igen, megfogadtam. Igazából azt mondta, hogy mivel ő állapította meg a terhességemet, így neki egyértelmű volt hogy jön velünk szülni is  árat nem mondott, azt mondta ez hála pénznek számít, szóval ha gondolom adok, ha nem nem. Szülni február körül fogunk, majd leírom a tapasztalatomat utána is, eddig én nagyon megbízom benne.
2. szlipa (válaszként erre: 1. - Nana06)
2016. dec. 13. 17:40

Kedves Nana06!


Szeretném megkérdezni, hogy megfogadtad e Stummer doktor urat és hogy milyenek a későbbi tapasztalatok.

2016. aug. 20. 08:05

Sziasztok! 14+4 hetes terhes vagyok. Dr Stummer Jánoshoz járok terhesgondozásra. Nagyon meg vagyok elégedve vele. Bármit kérdezhetek, ő készségesen válaszol. A párom mindig elkísér a vizsgálatokra, vele is nagyon rendesen viselkedik.

Igazából a fórumot érdeklődés miatt nyitom. Eléggé félek a szüléstől, és szeretném megkérni a doktor urat hogy legyen a fogadott orvosom. Esetleg aki szült nála. Le tudná írni hogy milyen tapasztalatai vannak vele kapcsolatban? Gondolok itt arra hogy a szülőszobán is ilyen készséges-e? Mennyiért vállalta a szülés levezetését? A szülés utáni napokban odafigyelt-e még rátok vagy csak eltette a pénzt?

Köszönöm ha válaszoltok ☺

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook