Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Kodolányi János Főiskola fórum

Kodolányi János Főiskola (beszélgetős fórum)


1 2 3
88. Mse04
2016. jún. 8. 16:25

Sziasztok!


Van valakinek tapasztalata KJF államvizsgáról?

2016. ápr. 28. 16:48

Sziasztok!


Esetleg van itt olyan valaki, aki volt a Társalkodó írásbeli nyelvvizsgán?? Esetleg tudna nekem küldeni S.O.S.-be kidolgozott levélmintákat??

Előre is köszönöm!

86. Nadri
2012. máj. 22. 11:04

Kedves Kodolányisok!


Érdeklődni szeretnék, hogy nem tudna-e helyettem elmenni valaki egy Székelyföldi útra a főiskolával? Sajnos nem tudok elmenni!


22.000Ft, 5 nap, 4 éjszaka, napi kétszeri étkezéssel, utazással és a programokkal!


Az út: május 24-28 között lenne!


Hátha!


Üdvözlettel:


Adrienn

2012. ápr. 3. 18:43

Sziasztok!


Levelezőn végzem, még a régi oktatási rendszerben a Kommunikáció szakot-Nyomtatott sajtó szakirányon.

Államvizsga B tételekre lenne szükségem.

Tudna valaki segíteni?

2011. okt. 2. 08:49

STATISZTIKA OKTATÁS!

Rengeteg vizsgafeladattal,

már 2 alkalom elég, hogy átmenj a vizsgán!

Tel: 06204540477

2011. szept. 5. 10:20
Sziasztok! Turizmus-vendéglátás szakon kezdek a Kodolányin (Budapest)és szívesen ismerkednék olyanokkal akik velem egy cipőben járnak. Sajnos nem tudtam gólyatáborba menni így egy kicsit elveszettnek érzem magam. msn cím: emese.boszi@hotmail.com
82. N. Viki (válaszként erre: 81. - N. Viki)
2011. aug. 24. 21:15

Az előzőből kimaradt, hogy csak ketten lennénk. ( Ez egy elég fontos info :))Van egy nagy közös nappali, jól felszerelt étkezős konyha. Külön-külön szoba, internet, kábeltv. Fürdőszoba mosógéppel felszerelt.

30 fix + rezsi, ami kb. 25/fő. Akit érdekel, még mindig nyugodtan írjon:)

2011. aug. 24. 21:01
Lakótársat keresek. Négyszobás lakás a második kerületben, zöldövezetben,mindennel felszerelt, erkéllyel, saját kertrésszel, nyugis környezetben, de jó közlekedéssel, pár perc sétával több busz is elérhető, ami a metrókig visz. Közös költség nincs, a rezsi kicsit magasabb, bár a fogyasztás rajtunk is múlik, mert mérhető. Részletekért írj bátran, akár itt, akár az email címemre: mimcsi@hotmail.com
2011. aug. 10. 11:06
Sziasztok, lakótársat is keresek!
2011. aug. 10. 09:51

Sziasztok. én most leszek elsős a kodolányin (Budapest, turizmus-vendéglátás szak), és a suli közelében albérletet keresek. Ha tudtok valamit, előre is köszönöm :)

lilla7varga@gmail.com

2011. aug. 4. 23:58

Sziasztok!


Ha albérletet keresel itt egy lehetőség! Budapesten az Örs vezér teréhez közeli Zsivora parkban kiadó 2-3 diák részére egy 1,5 szobás, részben bútorozott lakás. A közlekedés nagyon jó, HÉV, troli megálló a közelben.


Érdeklődni itt lehet: kpeter@kopeterv.t-online.hu

2011. júl. 30. 20:47

Esetleg valaki, aki idegenvezetőire vagy utazásügyintézőire jelentkezett Pécsre?


Aki Pécsre jár/járt, melyik koleszban lakott és milyen volt?

2011. júl. 24. 17:55

Sziasztok!:) Szeptembertől a Kodolányin, Fehérváron leszek kommunikáció média szakos,és kicsit aggódom,hogy mindenki idegen lesz:) Ha valaki szintén ide jön komm. szakra, dobjon már egy mailt, vagy vegyen fel nyugodtan msn-re. Szívesen beszélgetnék, jó volna ismerni pár embert.

email: szutsdiana@gmail.com

MSN:diane0628@windowslive.com

2011. júl. 24. 15:00

Jár valaki innen idegenforgalmi szakmenedzser szakra Siófokon?

Államilag támogatott ez egyáltalán? Felmentem a honlapra, de államilagra semmi sem utalt, ezzel szemben költésgtéritéses számok fel vannak tüntetve, akkor?

2011. jún. 30. 14:47
Sziasztok! Igaz, h drága a KJF? :O
2011. jún. 6. 21:40

sziasztok! Én végzős vagyok a Kodolányi János Főiskolán turizmus-vendéglátás szakon:) Ha valakinek lenne esetleg kérdése, szívesen válaszolok:)

msn és email címem:

waterdead2@hotmail.com

üdvözlettel:)

2010. szept. 1. 20:28
Sziasztok! Van valaki aki Orosházán kezdi el az évét idegenforgalmi szakmenedzserként? ha igen akkor írjatok!! Amúgy valaki tud erről a szakról valami információval szolgálni? köszi előre is:)
2010. aug. 30. 09:59
Sziasztok!Engem a KJF idegenforgalmi szakmenedzser szakára vettek fel Budapestre!Gólyatáborba nem tudtam elmenni és én sem ismerek senkit!:D Aki szintén idén kezd és nincsenek ismerősei írjon bátran:D címem:tru.calling@freemail.hu
2010. aug. 30. 03:12
Sziasztok ! Engem a KJF turizmus-vendéglátás szakára vettek fel(Bp), és hát gólyatáborba nem sikerült mennem, mert már be volt szervezve más, tehát. Olyanokkal szeretnék ismerkedni, akik ebben az évben kezdenek, ha turizmusos vagy akkor háleluja, de ha nem az se baj, akkor is írj nyugodtan. Msn-ent nem nagyon használom, e-mailt adok. a kodolányisat, ha már csináltak :D okolicsanyi.david@kodo.hu /de itt a másik is : o.david18@gmail.com
2010. aug. 29. 17:31
főiskola vonalán albáérlet önnáló lakás szép földszinti kiadó
2010. aug. 29. 12:48

Sziasztok

Szeptembertől a Kodolányira megyek (Budapest), szociális munka szakra.:)

Gólyatáborba nem tudok menni sajnos.. A sulit várom már nagyon,viszont nem ismerek senkit. aki szintén erre a szakra megy pesten, írjon :)

msn: dessybaby@freemail.hu

67. 718b169ebb (válaszként erre: 64. - JanaEvanescence)
2010. aug. 26. 20:35
JanaEvanescence kérdésére: úgy jössz, ahogy akarsz, legalábbis a múlt évben mindenki abba jött, amibe akart. Bár szerintem az ilyen alkalomra illik normálisan felöltözni, fekete nadrág, fehér felső.
2010. aug. 22. 08:33
Bocsi azt kifelejtettem,hogy Székesfehérvárra:)
2010. aug. 22. 08:30

Sziasztok! : )

Szeptembertől én is a KJF ra járok szociális munka szaka,gólyatáborba sajnos nem tudok menni,de szeretnék megismerkedni olyanokkal akik most kezdenek mert senkit nem ismerek. Előre is köszönöm:)


Msn címem: cukorka_@hotmail.com

2010. aug. 19. 02:08
budapesti KJF fogok járni a kommunikáció és médiaszakra. Lenne egy kérdésem! A nyitónapon aug 31.én mibe jelenjek meg? egyszerű úgymond szokásos klasszikus ruha vagy inkább öltöny?????
63. LENITE (válaszként erre: 62. - Nórika91)
2010. aug. 12. 13:35
Sziasztok!!Én is Orosházára megyek a Kodolányira szeptembertől.Nórika ha szeretnél velem is megismerkedni írj!Wikicskével már felvettük a kapcsolatot!:D
62. Nórika91 (válaszként erre: 59. - Wikicske)
2010. aug. 9. 23:09

Wikicske!

Én is Orosházára mek szept.-től,úgyh felvettelek msn-re micike néven. Ne lepődj majd meg. :)

61. Dooryy
2010. aug. 7. 21:58

Sziasztok!

Szeptembertől én is a KJF ra járok majd intézményi kommunikátor szakra és a gólyatáborba is megyek.

Szívesen ismerkednék olyanokkal akik majd most kezdenek, és BÁRKIVEL BÁRMILYEN SZAKOSSAL!!

Ha már egy intézménybe leszünk minél jobb a több ismerős:)

e-mail: dooryy@citromail.hu

2010. aug. 4. 01:16
nekem van egy felujitott 40 négyzetméteres földszinti lakásom ami kiadó a pesti suli közelében..parkolási lehetőséggel..akit véletlen érdekel privát irjon..
2010. aug. 4. 00:39

Sziasztok!

Orosházán Kodolányi János Főiskola idegenforgalmi szakamenedzser szakát kezdem el szeptembertől. Jó lenne ismerkedni emberekkel, aki tapasztalt vagy ugyanígy Orosházára jelentkezett.

Msn: brutmail@msn.com

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook