Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Dr Siklósi György fórum

Dr Siklósi György (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
15. kingus123 (válaszként erre: 12. - Gicca)
2009. dec. 2. 20:40

szia!

olvasom hogy ugyanaz a problémánk szerintem azért mondta hogy 98% mert már számos ilyen betege volt(remélem), más részt a progi szinten lehet segíteni egy gyógyszerrel,remélem ez a gond és nem más. mondjuk itt a genetikára gondolok, mert már minden vizsgálat megvolt. genetika is, csak abba valahogy nem bízok, és azon nem is lehet segíteni. egy kicsit elkalandoztam...

Én már régen beoltattam magam, úgy gondolom nekem most egy betegség/megfázás nem hiányzik persze ettől lehetek beteg.

Neked milyen lett a progreszteronod? az enyém a 21 napon 21 nmol/l lett erre mondta dr. Siklósi hogy ez nagyon kevés, 3-4x ennyi kellene hogy legyen.

14. kingus123 (válaszként erre: 11. - Orsi86)
2009. dec. 2. 20:29

szia!

Én is angyon sajnálom ami veled történt, én azzt vallom hogy elöre kell tekinteni hogy ez még egyszer ha lehet ne történjen meg:)

Június 18-án volt a második, az első tavaly dec.20-án.mindkettő művi befejezés volt - lamináriával ami őnmagába is egy szörnyű dolog legalábbis nekem.az első után három hónapot vártunk, utánna egy hónap alatt összejött a második baba.

Te nagyon jól tetted hogy gyógyszert kértél én sem tudtam hogy ilyen van.

Majd még jelentkezek hogy mit mondott a doki....

13. gicca (válaszként erre: 9. - Orsi86)
2009. dec. 2. 19:15

Orsi,biztosan szörnyű lehetett a vérzés , a görcs és a kórház.Meg tudták állapítani, hogy teljesen elment-e a baba?Nem kell művi befejezés, igaz?

Örülök, hogy lelkileg ilyen hatással volt rád a doki, ez nagyon fontos!Remélem mindhármunknak tud majd segíteni.Megkérdezhetem, hogy mennyit kell nála fizetni? (Nem mintha érdekelne,bármennyit megér egy egészséges baba, csak hogy tudjak kalkulálni.)

12. gicca (válaszként erre: 10. - Kingus123)
2009. dec. 2. 18:58

Sziasztok!

örülök, hogy jó tapasztalataitok vannak a doktorral kapcsolatban.Meggyőztetek,én is elmegyek hozzá, már csak azért is, mert Kingus problémája teljesen egyezik az enyémmel,és én sem tudnék élni azzal a tudattal, hogy nem tettem meg mindent.Egy dolog azonban elgondolkoztat...véreredmények nélkül hogy mer valaki olyan kijelentést tenni, hogy 98 % esélyt ad? Bocs, ha szkeptikus vagyok, tudom,hogy a remény fél siker, de én EÜ fősulit végeztem, és fenntartások nélkül nem merek hinni ennek a statisztikának. A H1N1 oltásra nem kérdeztetek rá? Mit javasolt? Ti beoltattátok magatokat? Én még nem.Nem tudom mi a jó döntés.

11. Orsi86 (válaszként erre: 10. - Kingus123)
2009. dec. 2. 16:53

Szia!


Nagyon sajnálom.

Szerintem jól tetted, hogy elmentetek az orvoshoz. Majd írj, hogy mit mondott a doktorúr. Nekem csak Február közepén kell vissza mennem. Mikor volt az utolsó vetélésed? Műtéttel fejezték be a terhességeidet?

2009. dec. 2. 13:15

sziasztok!

örülök hogy rátok találtam, nekem is két vetélésem volt 1/2 éven belül(az elsőnél nem volt szívhang, a másodiknál a 6 héten volt a 8-on már nem volt).a másodikat nehéz volt feldolgozni, az orvosom elküldött kivizsgálásra, nem találtak semmit,"csak" a progreteron szintem alacsony.eddig minden orvos azt mondta hogy ezt a terhesség után kell kezelni, a neten találtam meg Silósi Dr. a férjem ragaszkodott hozzá hogy elmenjünk - nov.23-án voltunk nála és engem is meggyözött amit mondott (nekünk is 98 % -ra igérte hogy szülök leszünk hamarosan), pedig én is félek/féltem töle - jót és rosszat is olvastam róla a neten.megbeszéltük, hogy lesz három vérvétel: dec.9,11 és 14 utánna remélem még karácsany elött vissza tudunk menni hozzá és akkor ad gyógyszert gondolom peteérés serkentőt.én ugy gondolom hogy megprobálom mert ha nem tenném akkor mindig ott lenne a tudat hogy hátha sikerült volna.

ezért is örültem hogy rátok találtam mert kiváncsi vagyok a ti véleményetekre?

2009. dec. 1. 08:40

Szia!

Tegnap voltam a dokinál. Nagyon kedves volt, pedig éjjel negyed 11-kor jöttünk el és utánnunk még volt egy pár.

Mondta ,hogy most 2 menstruációt kell várni, hogy a testem vissza álljon az eredeti állapotra aztán csinál pár vizsgálatot vérből. De 98%-ra ígérte ,hogy szülők lezsünk hamarosan.

A kezelés nagyon egyszerű lesz. Csak gyógyszeres, mellékhatás nélkül és az eredmény egy baba! :)


Viszont szombaton megjött a vérzésem és olyan szülés szerű görcsökkel, fájásokkal, hányással hogy bekellett mennem a kórházba. Ott is aludtam. Most is itthon pihenek, mert a hátam még nem az igazi.


Vissza térve a dokira, nagyon örülök, hogy hozzá mentünk. Annyira magabiztos és kedves volt ami rám is átragadt. Már sokkal jobban vagyok lelkileg, hogy tudom jó kezekben vagyunk.

8. gicca (válaszként erre: 7. - Orsi86)
2009. nov. 26. 18:57
Okos voltál, hogy erőltetted a gyógyszer dolgot. Szorítok, hogy sikerüljön!Én biztosra veszem, hogy nálam hormonháztartásbeli gond van, mert már túl vagyunk minden vizsgálaton. Genetikán, immunológián,infectológián.Nem találtak semmit, ebből gondolom, hogy a hormonokkal lesz gond. Csak attól félek, hogy kísérleteznek rajtunk a gyógyszerek mennyiségével, és vagy bejön, vagy nem...Olyan tehetetlennek és tanácstalannak érzem magam.Szerintem ezt a problémát minden orvos más dózissal kezelné,kísérleti jelleggel, és ez dühít nagyon!
2009. nov. 25. 15:07

Nekem se ajánlotta fel az orvos a gyógyszert. De az első vetélésem után elolvastam,hogy ilyet is lehet és mondtam az orvosomnak aki csak helyeselt. Nem értem, hogy miért ilyen figyelmetlenek? Még nem találtam olyan orvost aki lelkiismeretesen tájékoztat a dolgokról.

Igen, sajnos nagyon friss. Hétfőn szedtem be az utolsó gyógyszert, péntek körül kéne meghoznia a vérzést. És ha szerencsém van akkor teljesen kitisztulok és akár a következő peteérésemnél is teherbe eshetnék, nem kell várni hónapokat.

Persze, most nem akarok újra terhes lenni addig amíg ki nem derül,hogy mi a bajom.

Két szinte teljesen egyforma vetélésünk volt, csak fordítva. Szerintem nagyon hasonló lehet a bajunk.

6. gicca (válaszként erre: 5. - Orsi86)
2009. nov. 25. 12:01
Nálunk az első baba soha nem is látszott, annyira hamar meghalt. Csak az üres petezsák volt...Missed ab lett a vége, és 8 hónap kellett, hogy újra terhes legyek.A 2.baba rendesen fejlődött egy ideig,de a a 12.hetes UH-n kiderült , hogy mindössze 2 cm a 8-10 helyett. teljesen összeomlottam. Ezt is műszeresen fejezték be idén szeptemberben. Én azt hittem, csak külföldön van lehetőség gyógyszeres befejezésre.Fel sem ajánlották a lehetőségét, pedig utánaolvastam,és én is azt választottam volna. Jól döntöttél szerintem.Akkor nálad ez nagyon friss, ugye? Mennyi idő alatt hat a gyógyszer?Hol tartasz most?
2009. nov. 24. 08:35

Írok,hogy mit mondott a doki.

Tudom,hogy mit érzel. :( Mintha egy darab belőled is meghalna. De próbálj meg előrre nézni, nekem ez segített.

Az első babám aki 8hetes volt rendesen fejlődött, már látszott a feje és a teste. 6hetesen dobogott a kis szíve. Az ő elvesztése ezért jobban megviselt.

Neked csináltak utánna missed ab.-ot? Nekem az elsőnél, de utánna 8-9hónap kellett,hogy felépüljek. A nyálkahártyám nem volt elég vastag,hogy teherbe essek. Ezért most mondtam az orvosnak,hogy gyógyszert adjon. Remélem ez segít és nem kell műtétes befejezésre mennem, mert nem akarok hónapokat várni,hogy újra terhes legyek.

2009. nov. 23. 18:21

Szia!


Nekem az első baba 6, a második 10 hetesen halt meg.Az első esetben szívhang sem volt.Ők sem fejlődtek rendesen.Légyszíves írd majd meg, hogy mit javasolt a doktor úr, lehet, hogy utána én is bejelentkezek hozzá.Tudom, hogy a hormonháztartásomat kellene rendbe rakni.A harmadikat én sem tudom, hogy viselném, nagyon el vagyok keseredve...Légyszíves mindenképp jelentkezz, akár priviben is, mert tudni szeretném, hogy mennyi esélyt ad nekünk 2 vetélés után.Előre is köszönöm!

2009. nov. 23. 08:29

Szia!


Nagyon sajnálom.

Igen, én is olvastam jót és rosszat is a doktor úrról. 1hét műlva megyek hozzá. Én nem bírok várni, egy év alatt 2vetélésen vagyok túl és a harmadikat nemtudom, hogy bírnám. A statisztikák is megijesztenek,hogy minél több vetélése van egy nőnak annál nagyobb az esély,hogy a következő is rosszúl végződik.

Neked hány hetesen történt meg a tragádia?

Nekem az elsőnél 8 a mostaninál már 11hetesnek kellett volna lennem,de a baba csak 5hetes lehetett, nem fejlődött.

2009. nov. 22. 22:05

Szia Orsi86!


Sajnos úgy tűnik hasonló cipőben járunk. Mi is most vesztettük el a második babánkat. Úgy döntöttünk, hogy adunk magunknak még egy esélyt,és reménykedünk,hogy most sikerülni fog! Ha nem,csak akkor fordulunk a doktor úrhoz. Nagyon megoszlanak vele kapcsolatban a vélemények....kicsit elbizonytalanodtam.

2009. nov. 17. 17:25

Sziasztok!


A véleményetekre lennék kiváncsi. Kinek segített a doktorúr? Illetve milyen vizsgálatokat szokott elvégezni? Nekem már 2vetélésem volt és rengeteg orvosnál megfordultam, de nem találtak semmit.

❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook