Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Dr Siklósi György fórum

Dr Siklósi György (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
2014. jún. 24. 19:05
Sziasztok! Szeretném megosztani veletek az én sikertörténetemet, melyben Prof. Dr. Siklósi segített. 2010-ben házasodtunk össze a férejemmel. 5 hónap után spontán teherbe estem, a 12 hetes UH-n viszont kiderült, hogy már vagy 3 hete nem él a terhességem. Missed ab lett a vége. A műtét után és a megszakadt terhesség után a hormonjaim teljesen összekuszálódtak, menstruációm egyenesen sz.r volt. 1 évig sehova nem mentünk csak próbálkoztunk, de úgy éreztem így nem fog sikerülni. Elmentem Dr. Naszódy Péter endokrinológushoz, aki kiderítette a magas prolaktin szint mellett alulműködik a pm-em, és még inzulinrezisztenciám is van. Mindezek kikezelése kb 2 évig tartott. Nagyon jó peteérésem lett, mensim helyreállt, mégsem sikerült tehrbe esnem. Elmentünk a professzor úrhoz 2014. januárjában, aki azt mondta nekünk, hogy ez 1-2 ciklus és terhes leszek. Nem fűztem nagy reményeket hozzá, mert már közben 2*3 hónapig szedtem a clostyt sikertelenül és 3 sikertelen inszemináción is túl voltunk. Januárban még nem adott clostyt, csak februárban és márciusban, de próbálkozni nem szabadott. Közben mentek a vérvételek. Áprilisban próbálkoztunk és elsőre terhes lettem! :) A történetemből még annyit szertnék lehozni tanulságként, hogy ha valaki incs kikezelve rendesen az IR-ből, és a pm. alulműködésből, akkor ez a stratégia nem biztos, hogy sikerül Én is szedtem már azelőtt clostyt fél évig, mégsem estem teherbe. Vszinű a többi hormonom még nem állt készen. Első lépésként fel kell keresni egy JÓ endo dokit, aki kikezel és ha az alapok rendben vannak, és még mindig nem sikerül, akkor elmenni a profhoz. Hiába megyünk el egy kozmetikushoz, hogy csináljon nekünk frizurát, nem fog tudni. És ez nem is baj. Minden bajunkkal olyan szakihoz kell menni, aki a legjobb a szakmában!!! :)
374. manka99 (válaszként erre: 372. - Ménesi78)
2014. jún. 24. 17:14
Sajnos az, hogy alapvizsgálatok nélkül kezdenek meddőségi kezelésbe, az az emlegetett és nagyra tisztelt meddőségi klinikákra éppúgy jellemző, mint Siklósi profra. Az IR-val és pajzsmirigy alulműködéssel itt sem-ott sem foglalkoznak, éppen ezért ezt rá kell bìzni egy JÓ endokrinológusra!!! ( Nekem csupán 4 lombikot csináltak IR vizsgálat nélkül.) Ménesi! Ti azóta hogy vagytok? Sikerült a babó?
373. brida (válaszként erre: 369. - Otanita)
2014. ápr. 23. 14:57

Szia!

Kicsit megkésve, de köszönöm a válaszodat, és mindenkiét, aki írt.

A húgomék kb. két-három éve kezdték el végig járni az ilyenkor szokásos procedúrát. Volt három inszemináció ( mert szervi, egészségügyi oka nincs annak, hogy nem sikerül teherbe esnie ), és egy lombik, de nem sikerült. Egyedül a prolaktin szintje az, ami nem stimmel. Most mennek negyedszer a professzor úrhoz, elkezdte szedni a medrolt, eddig úgy néz ki nincs gond vele. De nagyon elgondolkodtató, amit írtok. Lelombozó, annyira bíztunk benne.

2014. márc. 12. 17:21

Sziasztok. Szeretném megosztani Siklósi Proffal kapcsolatos tapasztalatomat. Tavaly 2 korai vetélés után kerestük fel teljes elkeseredésünkben. Mivel Ő nőgyógyász-endokrinológus, így azt gondoltam a legjobb helyen vagyunk. 7!!!!hónapon át szedette velem a clostit, uh, vizsgálat egyetlen egyszer sem volt. Decemberben rábólintott, hogy na akkor hajrá, lehet próbálkozni, jók az értékeim. És hát nagy örömünkre sikerült is, vérből és tesztből is kimutatták a korai terhességet. Még aznap rohantam hozzá a hírrel, nem kell -e vmit szednem, hogy biztosan megmaradjon a terhesség. Azt mondta, semmit, jók az eredményeim. Az öröm 2 napig tartott, a legközelebbi vérvételig ahol már alig volt hcg a véremben, tehát szintén vetélés volt, immár a harmadik. Erre az volt a válasza, hogy azt hitte terhesség.Na itt már éreztem , hogy nagy a baj ezzel az emberrel, egyértelműen csak a pénzre ment. Receptfelírás pl, 10 ezer...mert senmmi máshoz nem ért...Februárra kaptam időpontot endokrinológushoz, PCOS,IR,autóimmun pajzsmirigy alulműködés és egy csomó ciszta a clostinak köszönhetően. Majd az eredményeimmel elmentem a Kaáliba Krizsa doktorhoz, aki elborzadt mikor meghallotta kihez jártam.

CSAK EGY JÓ TANÁCS MINDENKINEK, SOHA SEMMILYEN KÖRÜLMÉNYEK KÖZÖTT NE BÍZZÁTOK RÁ MAGATOKAT ERRE AZ EMBERRE, CSAK A PÉNZRE HAJT, SEMMI MÁS NEM FONTOS NEKI ÉS 36 ÉVESEN 1 ÉVET ELVETT AZ ÉLETÜNKBŐL. ÉS AZ ANYAGI RÉSZÉRŐL-AMI FELESLEGESEN KIDOBOTT PÉNZ VOLT-NEM IS BESZÉLEK.

371. Lona5
2014. márc. 11. 11:11

Sziasztok!

Én 3 vetélés, sok orvos és vizsgálat után (ahol soha semmit nem találtak) mentem Siklósihoz, aki először Clostit, majd mivel az nem vitte fel a hormonjaimat a megfelelő szintre, Medrolt is felírt. Attól már szépen megemelkedtek. Én semmilyen mellékhatást nem figyeltem meg. Nála az első terhességem megmaradt, most 8 hónapos a kislányom. Egészséges, ügyes, okos, a terhességem is sima volt. Mindig minden értékem jó volt, nem kellett semmit pluszban szednem (csak magzatvédő vitamint). Mondjuk nekem a cukrommal nem volt soha bajom. Szerintem Liamálna kérdezd meg Siklósit, nincs-e a Medrol hatással az IR-re, ill. ha szeded, közben nézesd meg az értékeidet. Ha veszélyesen változna, kérdezd meg tőle, mit csinálj.

Sok sikert mindenkinek!

2014. márc. 5. 20:48
Én most voltam Siklósinál 3. alkalommal. Eddig csak clostyt írt fel, napi 1 szemet. Az utolsó alkalommal azonban felírta a Medrol-t. Nagyon érdekelnének a vélemények, főleg a Medrol nevű gyógyszerrel kapcsolatban. Kinek milyen tapasztalata van? Nem merem bevenni!!! :( IR-es vagyok, és úgy tudom ez is rásegít erre a dologra. De nem csak ettől félek, hanem attól is, hogy azt, amit eddig, kb. 2 évig helyrehoztunk, hormonok, nehogy felborítson mindent! Kérlek szépen írjatok nekem tapasztalatokat, véleményeket! Pozitív és negatív is érdekel!!! Köszi!
369. otanita (válaszként erre: 368. - Brida)
2014. febr. 11. 12:38

Szia!

Javaslom, hogy jelentkezzetek be egy meddőségi központba. Ajánlom a Budait. Én fél évig jártam a Siklósi profhoz, nekem is írt fel Medrolt a clostilbegit mellé. Jól felborította a hormonháztartásomat, miután 1 évig szednem kellett a Bromot. Siklósi a pénzre hajt. Rendes kivizsgálás nélkül nem szabadna semmiféle gyógyszert felírni, főleg nem szterodot és stimulálós cuccokot. Teljesen kiakadtam Siklósitól és nem csak én hanem szakmabeli szakemberek is. Menjetek el normális meddőségi kivizsgálásra. Nem vészes, sokmindent kiszűrnek és lehet hogy tök egyszerűen megoldódik a probléma Pár hónap alatt megvan. Ha nincs pénzetek jelenkezzetek be állami intézetbe. Én Budára járok állami intézet.

368. brida
2014. jan. 17. 10:31

Sziasztok!


Látom, hogy már nagyon rég érkezett az utolsó hozzászólás, de azért próbálkozom, hátha valaki észrevesz. :)

A húgomék próbálkoznak évek óta babával, de nem sikerül nekik. Két hónapja járnak Siklósi dr. úrhoz, aki most azt mondta neki, hogy medrolt kell szednie.

Sajnos csak két hozzászólást találtam, amiben említitek a ezt a gyógyszert, esetleg volt valaki, aki be is szedte? A húgom is fél elkezdeni szedni, nem érti mi köze ennek a baba projekthez. Nem tudja mit csináljon. Ha valaki tud segíteni, azt nagyon megköszönöm.

367. Lildike
2011. okt. 19. 22:12

Szia Orsi!


Köszönöm a körülményekhez képest jól vagyunk.Két hete vírusos torokgyulladás söpört át a családon most pedig hasmenéses hányásos nyavaja,de már jobb a helyzet.Barni még mindig örökmozgó,állni még nem áll most tart a mászás elsajátosításánál,szegénykémnek tiszta lila a térde és a könyöke:-))),na meg persze mindig lekoccol valamit a buksijával,úgyhogy most kezdődik a sérüléses időszak.Alvás az már napközben elég jól megy,viszont éjjel még mindig sokszor ébred,de a kiságyában utál aludni,mert annyira forog,hogy kényelmetlen neki,így éjfél körül magam mellé rakom és akkor sikerül aludnia ,de még ígyis megvan a 3 ébredés minimum.

Az evéssel is van,hogy szenvedünk,mert néha eszik normálisan néha meg trükközni kell,hogy ne mással legyen elfoglalva hanem a kajával.Nem lesz egy zabagép az biztos,mostanában rákapott a kifli csócsálgatásra,vagy inkább szopogatja,mert a darabos kajáktől még öklendezik.Viszont főzelékekben a zöld szín a nyerő,mint brokkoli,saláta,spenót,cukkini,ezek a kedvencek,borsót nem szereti!Már mondja,hogy baba,meg apa ,bár ez lehet néha bab vagy pap és hasonló szavak,ki minek szeretné hallani:-)))).

Most 79 centi és 8800 gramm,vagyis most kicsit tuti fogyott a hasmenés miatt,a korához képest nagyon magas,de apukája is az,viszont a súlya az inkább az alsó határon van,de ha ránéz az ember Barnira olyan kis vasgyúrónak néz ki:).Még szopizik,de már csak alvás elött amikor már félig kómás:)

Hírtelen ezek jutottak eszembe.Ti hogy vagytok?Mesélj ha van időd!Barni is sokat volt a kezemben úgyhogy megértelek,volt,hogy csak ott volt hajlandó aludni én pedig hiába alig éreztem már a karom nem tettem le ,örültem,hogy alszik.


Gera,te is írhatnál pár sort ,hogy vagytok a picúrral?

366. Orsi86
2011. okt. 10. 12:19

Sziasztok!


Köszönöm Lildike!:)

Hogy vagytok?


Gera,mi jól vagyunk csak kevés időm marad írni. Deniz jó baba, csak sokszor van kézben ezért csak olvasni tudok.;)

14.-én már 3hónaposak leszünk. Szalad az idő.

Nézegetem a naplódat és tündér a kicsi fiad.:) Nagyon szép baba!


cukorka,nagyon szomorúan olvastam a soraidat. :( Még emlékszem,hogy milyen nehéz várni és látni ahogyan a barátnőknek, ismerősöknek hipp-hopp összejönnek a babák:( Drukkolok, hogy neked is minél elöbb sikerüljön.


Én csak clostit szedtem havonta 5napig.Semmi mellékhatása nem volt, csak az,hogy lett egy fiam. Nekem is kb 5hónap után jött rendbe a hormonszintem és még 4 hónapnak kellett eltelnie mire pozitív lett a tesz.


Mennem kell, felébredt Deniz.

Puszi mindenkinek!

365. cukorka001 (válaszként erre: 364. - Gera175)
2011. szept. 29. 13:37

Sajnálom, hogy neked ilyen barátnőd van!Volt!!!

Nekem az egyik barátnőm félve merte megmondani hogy terhes, ja és mondta "ugye nem haragszol?"

Leszidtam a kérdése miatt!

Ölelgettem gratuláltam, mindenről kifagadtam mikortól tudja stb..!3 hónaposan merte bevalani,a kis buta!

Mindegyik barátnőm kíváncsi a sorsom felől ha valamit olvasnak mi lenne jó, próbáld meg stb...!

Biztatnak, és hívnak menjek hozzájuk babázak!

De volt olyan is hogy a kutyáimra mikor vittük őket autóval ismerősök mondták viszitek a gyerekeket is!

Na ez nem eset jó!

Nem tudom a gondolataimat iráyitani, stresz van kinek nics, jut belőle bőven!

Remény maradt, meg a férjem szeretete, biztatása!

Majd írok mi volt!

Vigyázz magadra és a kicsi manódra!

364. gera175 (válaszként erre: 363. - Cukorka001)
2011. szept. 29. 13:13

Köszönöm szépen!

Tudom milyen érzés... persze, nem irigykedik az ember. Vagy talán mégis! Pokoli érzés. Én azóta nem beszélek a 20 éve barátnőmnek hitt emberrel, mikor röhögve a képembe vágta, hogy hát bizony ő terhes. Teszem hozzá, van már egy gyereke, és csak azért vágott bele, hogy bizonyítsa,hogy ő ugyan nem fog "mögöttem kullogni". Mindig azt hitte, vetélytársak vagyunk. Elvetette magát, csak azért mert én férjhez mentem. Szóval, neki összejött, én meg a poklok poklát éltem meg nap mint nap, hogy nekem miért nem sikerül?


Nem tudom igazán, hogy closty-val mennyire lehet elcseszni az ember szervezetét. Sajnos ha nem csak rosszat hallottam volna magáról a gyógyszerről akkor most tiltakoznék. De mégis jó a módszer amit a Prof alkalmaz.


Azért hiszem, hogy az Intézetben tudni fogják mi kell neked, és hamarosan kétcsíkosat pisilsz:)

Mindig azt mondják: ne stresszelj, kapcsold ki a gondolataid stb.

Olyan nehéz!!!! De a remény hal meg utoljára, hinni kell benne.


Azért majd írj hogy mikor mi történik veled!

363. cukorka001 (válaszként erre: 362. - Gera175)
2011. szept. 29. 12:47

Kettőt nem kevertem!

Februárban voltam túl a 3.ik inszemen sikertelenül!

Mindig volt 2 tüsző!

Utána jött az elkeseredés,ugy döntöttem jöjjön akkor a lombik!

De közben férjem anyukája beszélt a profról, látta a tévében próbáljam meg!

Káliba nem mentem, mert mondta a doki a véreredményeimre nagyon rossz, gyógyszeres kezelés kell!closty-t keztem el szedni!

4hónapon keresztül, + mondta lassú a haladás toldjam meg medrol-lal!

Itt azt mondtam azt már nem, párom is azt mondta magamat ne tegyem tönkre!

Igy nem megyek vissza a dokihoz!

Abba is hagytam a gyógyszerezést!

Gondoltam lesz ami lesz!

Újból káliintézet, itt ugye a 4.-ik inszem!

Nem closty-t adott hanem szurit!

Nem müködött a petefészkem stimulálás után sem!!

Remélem nem lettem tacsravágva ennyi closty után!

Most 1 vagy 2 gyógyszermentes hónap!

Most már lombik!

Barátnőim közöl mindenki babázik már, pedig én voltam a legelső a sorban, igy kesergek, de nem irigylem tőlük!Csak...... tudod milyen érzés amikor nálad nem sikerül!

Nem adom fel!

Köszönöm a biztatást, és a jókívánságokat!

Szivből gratulálok neked a babádhoz!

362. gera175 (válaszként erre: 361. - Cukorka001)
2011. szept. 29. 12:14

Cukorka, szomorúan olvastam soraidat. Megértelek, és nagyon sajnálom!!!!

Én nem is hallottam még olyat, hogy a gyógyszerek hatására sincs peteérés. A Prof tudja, hogy te a Kaáliban is "próbálkozol"?

Anno nekem a Clostyról is azt mondták, hogy nem szabad sokáig szedni. Épp abban a hónapban mondta a nőgyógyász, hogy felejtsem el, mikor terhes lettem. Elkeserített, hogy ha 4 hónap nem volt elég, akkor már nem is fog sikerülni. Akkor jelentkeztem be én is egy meddőségibe. Végül eldöntöttem, nem megyek el, minek. Ha nem akar jönni a baba, akkor oka van... de akkor már ott lapult a pocakomban.

Fájdalmas amin az ember keresztül megy, hogy legyen babája. Hidd el, neked is sikerülni fog!!!!

Tudom, ez ilyenkor olyan süket dumának hangzik. De nem szabad feladnod!

Hidd el, jönni fog a kis Angyalkád!!!

Én nagyon drukkolok neked!!!!


Orsi, neked is írok hátha olvasod:

Várom a fotókat és a bejegyzéseket a karikás kendő után is. Mindig nézlek titeket, nagyon édesek vagytok.

2011. szept. 28. 21:48

Sziasztok!

Orsi gratulálok a babához!

Én is elviselhető szülést kívántam, sajnálom hogy szenvedtél!

Gera sajnos a hormonjaim lassan araszolt felfelé!

A dr. Siklósi írt fel nekem gyógyszert még pluszba, amikor elmentem vele a gyógyszertárba "itt sajnos már jól ismernek" kérdezték ezt mért kaptam és meddig kell szednem, mondtam 2 hónapig, mondták minimum 2 hétig mert tönkre vágom magam!Megmutatta a kollégáját aki ezt szedte, hát durván néz ki!

Elolvastam a mellékhatását, durva " neve:medrol"

Én ezt nem szedem az biztos!

Pécsi vagyok!

Legtöbbször én voltam az utolsó, csókosak "jaj nekem van otthon még dolgom ide oda kell mennem stb....," minket meg sem kérdez az aszisztens elnézést-mondja- hamar végez!És beengedi!

Semmivel sem végzet előbb!

Meg még mesélhetnék!

Most visszamentem a káliba, még 1 inszemet szerettem volna csináltatni!Amúgy mindig volt 2 érett petesejtem!

Nem mertem mondani hogy hol voltam, mit szedettek velem!

Eljött a nap 6X1 szuri egymás után minden nap!

Ultrahangra mentem, egy petesejtem sincs, mondták még 6 ugyan úgy!

Ultrahang "gondoltam most már biztos lesz valami" SEMMI!

Mondta a doki ritkán van ilyen, nem nagyon érti legalább egynek lennie kellett volna.

Igy inszem törölve!!

Valószínű "kicsit" megdolgoztattam a clostyl begittel a petefészkemet a stimulálásával a doki javaslatával 4 hónapon keresztül!

Reménykedek hogy nem vágot gajra!

Remélem helyre jön és megint el kezd dolgozni,hogy legyen petesejtem!

2 hónap remélem elég lesz, mert bejegyeztettem magam lombikra!

4 és fél évi próba!

Hétvégén jön haza a férjem mindig, külföldi munka!

Nem rendelhetek hétvégi petesejteket!

úgy döntöttem megpróbálom hát ha sikerül!

És remélem elkezd a petefészkem termelni petesejtet!Mert ez mindenféle képen kell hozzá!

El vagyok keseredve de nagyon!nagyon!

360. gera175 (válaszként erre: 335. - Cukorka001)
2011. szept. 3. 10:58

Szia Cukorka!

Mi újság veled? Hogy alakulnak a hormonjaid?

359. gera175
2011. júl. 28. 21:29

Orsi, megkukkantottam a Pici Denizt... Gyönyörű, igazi kis formás baba!


Puszi nektek!

358. gera175 (válaszként erre: 357. - Lildike)
2011. júl. 23. 19:34

Sziasztok!


nagyon gyorsan eltelt az idő... El sem tudtam képzelni, hogy egyszer én is anya leszek.


orsi, hogyan teltek az első napok? Tejcsid van? Milyen baba a kis Deniz?


Olvastam a beszámolódat sajnálom, hogy szenvedned kellett. De a lényeg az, hogy egészségesek vagytok, és a pici fiad mindent kárpótol.

Miért nem sikerült EDA-t kérned?

357. Lildike
2011. júl. 20. 21:04

Szia Orsi!

Már nagyon vártam,hogy jelentkezz:-))!Gratulálok és nagyon sok boldogságot kívánok nektek ehez a pici fiúhoz.A lényeg,hogy már veletek van és egészséges!Majd azért írjál,hogy milyen volt!

Puszi

Milyen fura lányok,hogy olyan mintha most lett volna amikor még pocakosak voltunk és arról írtunk kinek milyen a terhessége és most mind a hármunknak megszületett a kisbabája,na és persze fiúk:-)))!!!

356. gera175 (válaszként erre: 355. - Orsi86)
2011. júl. 20. 17:41

Szia Orsi!


Nagy-nagy gratula nektek. Jó egészséget és sok-sok tejcsit kívánok nektek!


A lényeg, hogy jól vagytok!!!! Remélem azért nem szenvedtél sokat mielőtt megcsászároztak.


Ha lesz idős, azért várjuk a bővebb beszámolót!


Sok puszi!

355. Orsi86
2011. júl. 20. 16:48

Sziasztok lányok! :)

Hétfőn jöttünk haza a kórházból. Sajnos Deniz császárral született, mert a köldökzsinór rá volt tekeredve.

Nagyon jó érzés,hogy itt van velünk:)

Sajnos, most nincs sok időm írni, de a naplómban vannak részletek.


Ti jól vagytok?

354. Lildike
2011. júl. 13. 21:19

Szia Orsi!


De jó,hogy holnap már veled is ott lesz a kisfiad!Én is gondolok majd rád és szorítok,hogy könnyű és gyors szülésed legyen!Az jutott eszembe,hogy pont holnap lesz Barni hat hónapos,én is 14-én szültem :-)))),olyan gyorsan elment ez a fél év!

Majd írjál ha tudsz !puszi!

353. gera175 (válaszként erre: 352. - Orsi86)
2011. júl. 13. 14:59

Jaaaaj, de jó!!!! Nagyon drukkolok neked holnap!!!

Látom semmi izgalom, ügyesen állsz hozzá!


Nagyon könnyű és rövid szülést kívánok neked!!!

Ha lesz időd, várom a beszámolót és a fotót!!!!


Puszi!!

352. Orsi86 (válaszként erre: 351. - Gera175)
2011. júl. 13. 13:53

Szia!:)


Most jöttem a dokitól és holnap már babázni fogok!!!:) Úgy örülök!:))

Ma a ctg nem volt a legjobb ezért beindítják holnap, ha addig magától nem indul, mert már 1111 a méhszájam.

Írok, majd amikor hazajöttünk a kórházból! Puszi nektek!:)

351. gera175
2011. júl. 13. 11:48

Szia Orsi!


Mi a helyzet felétek? Már úgy izgulok...

350. Orsi86 (válaszként erre: 349. - Gera175)
2011. júl. 9. 08:11

Szia Gera!


Köszönöm a bíztatást!:) Remélem nekem is olyan szép szülésem lesz, mint amilyen neked volt!


Én jógázni jártam, ott megtanítottak lélegezni és agyilag is kikapcsolni. Remélem sikerül,majd alkalmazni és tudom majd tompítani a fájdalmat.


Már megint front lesz?!


Nagyon nehezen bírom már ezt a meleget. Este is alíg aludtam, mert nem kaptam levegőt. Remélem 1-2 napon belül megismerem a fiamat!:)


Jó babázást!:) Vigyázzatok magatokra a nagy hőségben!

349. gera175
2011. júl. 8. 14:48

Szia Orsi!

Az igazság az, hogy nekem még most is olyan hihetetlen, hogy ő itt van velünk végre. De nagyon jó érzés amúgy, és nagyon hiányzik ha nincs mellettem, sokszor már alig várom, hogy felébredjen és tudjak vele foglalkozni.

Öltöztetés???? Ez a legnehezebb dolog. Sajnos nekik még nincs kialakult hőérzetük,így elég nehéz. Jelenleg egy body van rajta egy ujjatlan rugival. És hát mindig be kell őket takarni. Te is majd meglepődsz amiket mond a védőnő, és az a jó, ha mindent megkérdezel... annyi minden van, amit én sem tudtam.

Az Eda-val én is így voltam, hogy kaphatok, de nem 100%. Nagyon drukkolok, hogy kapj, és nevetve csináld végig a szülést. Ne félj semmitől, sem a vágástól, sem a varrástól. Semmit nem fogsz érezni. A fájásokat pedig szó szerint próbál meg megélni, és képzelj magad elé egy bimbós rózsát, ami a fájások hatására kinyílik. Én olvastam erről egy könyvet, és nagyon hasznos volt: Mongan, Szülés ahol én irányítok címmel.


Amúgy ebben a nagy melegben nem megyünk még sétálni sem, csak délelőtt, de van mikor az erkélyre ülök ki Noellel.


Izgulok érted a napokban... Tudod,hogy hétvégén megint front lesz?

348. Orsi86 (válaszként erre: 347. - Gera175)
2011. júl. 8. 14:24

Szia!


Nekem sincsenek fájásaim. Persze néha fáj a derekam olyan menstruáció szerüen,de nem túl erősen.

Szeretnék EDA-t kérni, de csak akkor adnak ha 2cm-re már ki vagyok tágulva, de a 3cm-t még nem értem el. Csak 1 doki van aki beíadja és ha pont császárnál kell segítenie akkor nem biztos,hogy kapok. :( Pedig nagyon szeretnék.


Hogy bírjátok a meleget? Én nagyon rosszúl.Régen imádtam, de most nem kapok levegőt.

Mibe öltezteted a kicsi Noelt ebben az időben?


Remélem nem fog elapadni a tejed, drukkolok!


Megszoktad már,hogy veled van a kicsi fiad és édesanya lettél?:) Én még el sem tudom képzelni,hogy milyen lesz amikor mindig itt fog szuszogni. :)

347. gera175 (válaszként erre: 346. - Orsi86)
2011. júl. 7. 12:35

Szia Orsi!

Nagyon izgi, pár nap és megszületik a Pici Deniz.

Látom, nem is félsz, ennek igazán örülök. Mert hát ugye, minden fejben dől el... Várom már nagyon az "élménybeszámolódat". Vannak jóslófájásaid?

( Kérdezem én, mikor azt sem tudtam mit kellene éreznem. :) )


Mi jól vagyunk, vannak jobb napok, és vannak nyűgösebbek, de alapjában véve nyugodtnak mondanám. El sem tudtam képzelni, mi mindenre kell majd figyelni. De az anyai ösztön mindenre képes. Az éjszakák elég jók, 2-szer ébredünk fel enni.

Én azt hiszem elcsesztem ezt a szoptatás dolgot azzal, hogy lefejtem, és üvegből kapja Noel, mert sajnos már egyre kevesebbszer tudom fejni, sajnos azt hiszem 1-2 hét és el fog apadni. Hiába a szopatós tea meg a homeós bogyó.

Örülj neki, hogy nyitva van a méhszájad, legalább annál kevesebbet kell majd küzdeni a szülőszobában.

EDA-val fogsz szülni?

346. Orsi86 (válaszként erre: 345. - Gera175)
2011. júl. 7. 08:38

Szia Gera!


Mi még mindig egyben vagyunk:( Pedig úgy szeretném már a karjaimban tartani. Ma megyünk ctg-re meg dokihoz, remélem nem jövök haza egyedül:)

Elvileg hétfőre vagyok kiírva, de nem gondolta volna senki,hogy eddig bírom, mert már 28. hét óta nyitva vagyok.


Ti hogy vagytok? Milyen alvó, evő a kicsi fiad? Sokat sír vagy nyugodt baba? :)


39+3

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook