Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Dr. Kőrösi Szilvia - Dr. Pásztor Norbert - Dr. Szabó Kornél szegedi nőgyógyászokról mi a véleményetek? fórum

Dr. Kőrösi Szilvia - Dr. Pásztor Norbert - Dr. Szabó Kornél szegedi nőgyógyászokról mi a véleményetek? (beszélgetős fórum)


2012. dec. 19. 17:44

Én Szabó Kornélhoz járok és csak + tudok rola mondani ,volt egy beavatkozásom bent a klinikán és a szobatársaim irigykedve nézték hogy ő reggel ,és este is benézet hozzám(persze nem ingyen)de ez mitsem számít akkor

szülni is nála fogok remélhetőleg

2012. szept. 4. 18:19
Én Pásztor Norbertnél szültem, abszolút érti a dolgát, van humorérzéke is, minden szempontból szimpatikus volt. Ja és korrekt áron van magánrendelése.
2012. júl. 6. 10:16
Én Dr Szabó Kornélnál szültem tavaly ősszel, és csak jót tudok róla mondani. A terhesgondozás időszaka alatt és a szülésnél is a maximumot nyújtotta. A szülés után naponta benézett hozzánk a klinikán. Igazi profi, biztonságban éreztem magam végig, mert ő volt az orvosom! Bármikor lehet hívni, sosem éreztem magam egyedül.
2012. ápr. 23. 16:23

sziasztok!


Nagyon köszönöm a véleményeket! :)

2012. ápr. 17. 20:29

Szia!Én Pásztor Norbertnél szültem tavaly!

Nem tudok rá rosszat mondani!:)

2012. ápr. 17. 19:53
Szia! A csaj felejtős, ismerős szült nála ügyeletben, a Kornélt sokan dicsérik! (én a Keresztúri Attilát ajánlanám szívem szerint) :)
2. 3563fb61eb (válaszként erre: 1. - Agnkiss)
2012. ápr. 17. 17:39

Szia, nekem egyenlőre még nincs személyes tapasztalatom Pásztor Norberttel, de Ő lesz a választott orvosom.

Ismerősöm jár hozzá, nála fog szülni, nagyon megvan vele elégedve, csak jót mondott róla. :)

2012. ápr. 17. 17:09

Sziasztok!


Van valakinek személyes tapasztalata Dr. Kőrösi Szilvia, Dr. Pásztor Norbert vagy Dr. Szabó Kornél szegedi nőgyógyásszal?


Esetleg tudjátok-e mennyi náluk most a magánrendelés alkalmanként, mennyire alaposak, lehet-e rájuk számítani a terhesség/szülés alatt?



Előre is köszönöm a válaszokat! :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook