Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Dr. Gáspár Levente plasztikai sebész fórum

Dr. Gáspár Levente plasztikai sebész (beszélgetős fórum)


181. Glückspilz (válaszként erre: 171. - Muslinca1)
2014. júl. 5. 23:07

Kedves Muslinca1,

akkor mar túl vagy a műtéten... Hogy vagy? Jól ment minden?

Izgultam Veled, mar pár hete olvasom a fórumot.

Nekem 24-én lesz a műtétem, mar izgatottan várom. En is leszerveztem mindent, nekem is van egy bölcsikorú kisfiam.

180. katie_rose (válaszként erre: 179. - Szelesn)
2014. jún. 26. 12:44
Koszonom! Sima nagyobbitas lenne .:)
179. szelesn (válaszként erre: 178. - Katie_rose)
2014. jún. 25. 15:46
Sima mellnagyobbítás 700e Ft, ha felvarrás stb, akkor hozzájön valamennyi.
2014. jún. 25. 14:22
Sziasztok! Árakról hol találok információt? Nagyon tetszenek Gáspár doktor munkái, de jó lenne tudni mennyi az annyi :)
177. erkacerka (válaszként erre: 172. - Virmici)
2014. jún. 24. 16:00
szia! Én ma vagyok 7 hetes,és nem tudnám azt mondani, hogy fájt. Pedig magas profilt 360cc. kaptam. A fájdalom csillapítót sem akartam beszedni, de a gyulladás csökkentő hatása miatt inkább bevettem. Szerintem ne félj a fájdalomtól, mert annyira nem rossz, inkább kellemetlen. Hasba szuri pedig nem volt se előtte, se utána. Antibiotikumot kell csak szedni és vitaminokat, legalábbis az aranykezű Gáspár dokinál.
176. mazsika80 (válaszként erre: 145. - J.Sys)
2014. jún. 19. 22:23
lehet euróban is, én is így fizettem :)
175. wfk73
2014. jún. 19. 17:25
Én ma vagyok 6 hónapos !! 😊 nekem extra magas is van, nagy is van 460cc és én rohadtul megszenvedtem!! DE!! Megérte!!!!!! 😄😄 imádom őket és újra belevágnék!!!! 😊 a naplómban írtam a nyavajgásaimról, ha érdekel kopogj nyugodtan.😉 antibiotikumot vénasan műtét előtt és után kapsz, mikor hazamész még 5 napig tablettában!!
174. virmici (válaszként erre: 173. - J.Sys)
2014. jún. 19. 11:34
Köszönöm J.Sys a hozzászólást. :)
173. J.Sys (válaszként erre: 172. - Virmici)
2014. jún. 19. 08:01
Szia. Bár én még nem vagyok túl a műtéten, de régóta olvasom a fórumot. Azt látom, hogy leventénél nincs általában a nőknek akkora fájdalma, de ez nagyban függ szöveti adottságoktól, az implant profilmagasságától, méretétől. Tehát akinek erős mellizma van, félig izom alá teszik és magas vagy extramagas nagy köbcenti, neki nyilván jobban fáj, mint egy lazább szövetű nőnek, akinek előtte is volt cicije és csak közepes profilt kap pl. Ráadásul egyéni fájdalomtűrő képességtől is függ. Minden helyzet más, minden műtét és páciens más, ahogy két egyforma szülés, két egyforma műtét sincs. De én úgy látom, senki nem számol be elviselhetetlen fájdalomról, inkább erős izomláz szerűről. van akinek gyógyszer sem kell, mert elviselhető. 3-4 nap a rossz. Vénás antibiotikumról nem hallottam, tablettában szedik a csajok. A hasi szuri meg attól függ, az altatás milyen hosszú és mekkora beavatkozás. Egy sima nagyobbításnál nem szokott rá szükség lenni, de felvarrással már néha. De egy konzin mindent elmond a doki neked. és ő látja azt is, mi várhat rád.
172. virmici
2014. jún. 18. 20:28
Sziasztok! Én is tervezem, hogy megnagyobbíttatom a mellem. A fájdalomtól viszont nagyon félek. Erről nem nagyon írtok. Ti, akik már túl vagytok a műtéten, mennyire éreztetek fájdalmat? Ki lehetett könnyen bírni, egy két fájdalomcsillapítóval, vagy nagyon borzasztó volt? Meg olvastam valahol olyat, hogy előző este hasba szuri, meg hogy a műtét utáni napokon néhány napig infúzióból kell kapni az antibiotikumot. Ez is így volt nálatok?
2014. jún. 18. 13:24

De!

Nem szidni akartam a doktort! Van egy stílusa, nyilván van akinek bejöb, van akinek nem...


Amikor megvizsgált, és döntéseket hozott, akkor határozott volt és magabiztos. A hozzáértése számomra megkérdőjelezhetetlen, és ezért nyerte el a bizalmam.


A körítés, pedig, hát már említettem nem annyira érdekel :D, csak az eredmény a lényeg, és remélem a műtét után jöhetek majd dícsérni a profizmusát...

2014. jún. 18. 11:13

Engem is leszúrt a konzin, mert kibámultam az ablakon :), bevallom csak azért mert egy munkás ténfergett a teraszon oda-vissza, és gondolataimban az járt, hogy remélem nem fog ott kukkolni, mikor vetkőznöm kell...

a doki meg azt mondja " ha mégegyszer kinézek a kontaktusból, akkor jobb ha hagyjuk is az egészet", hát én felröhögtem :D

Mondtam, mi a szitu, utána mondta hogy ne aggódjak behúzza majd az árnyékolót :D

Jah, és nem sok újat mondott, mert vagy tonna irodalmat elolvastam a témáról (nem csak fórumosat)...de nem a konzi döntött...hanem a munkái, amiket láttam...

Vicces volt...kicsit gyereknek éreztem magam :) maradjunk annyiban hogy igen, nem beszélgetni megyünk :D :D, meg nem is a sonkás melegszenyós reggeliért, meg a tündéri nővérkéért...

Csoda dudákat szeretnénk vásárolni, és kész, pont!


Legalábbis, én így érzem, ha ezt megkapom, akkor mindegy gyakorlatilag milyen a körítés, ha viszont elcseszi, hiába van meg minden egyéb a klinikán...

169. J.Sys
2014. jún. 18. 09:20
Lehet az volt a baja, hogy elmondta 2 perccel előtte, amit kérdeztél aztán, és ettől eldurrant az agya. Ettől én is idegbeteg tudok lenni, ha valaki arra sem méltat, hogy figyeljen, aztán visszakérdezve ugyanazt kérdezi, amit elmondtam.
168. wfk73 (válaszként erre: 167. - Nom80)
2014. jún. 18. 09:03
Érdekes, velem mindig tisztelettel, kedvesen beszél!! Odafigyelek amit mond, mert ez a minimum! Ha igy beszélne nem lennének páciensei, nem gondolod? Azért mert van egy fajta stílusa azért még nem kell bántani! Nem kávézni megyünk hozzá, hanem szépülni, ebben pedig profi, akár milyen a stílusa! Nekem bejön ahogy beszél, mert szájba rágósan mondja, ami bent is marad az ember agyaban és legalább nem felejtem el a sok infót!!
167. nom80 (válaszként erre: 164. - Fiúsmami)
2014. jún. 17. 22:23

Kedves? Egy nagyarcú,sznob igazi bunkó, türelmetlen barom.

Nem egyszerű megtalálni a helyet, főleg aki sosem járt arra.

Felhívtam telefonon egészre voltam beírva mondtam, hogy 5 percet kések. Erre ő ha nem érek ide negyedig akkor már ne is menjek. Odaértem óra 8-ra mondták a recepción, hogy vannak még nála.Kikerekedett már itt a szemem.Ennyire vár? óra 12-kor jött ki tőle valaki.

Bementem és már rögtön osztott is....

Ha kérdeztem valamit húzta a száját, amire visszakérdeztem, mert nekem nem volt egyértelmű azt mondta nem figyelek,így nem tudunk együtt működni és eljöttem.

166. wfk73 (válaszként erre: 161. - Life22)
2014. jún. 17. 10:36
Teljesen osztom amit leírtál!! 😊 Ő nagyon lelkiismeretes doki és arany kezű az én szememben is!!! 😉😊 örök hálám neki!!! 😊😊 a mellplasztikás galériában vagy az adatlapomnál vannak képek akit érdekel nézze ne nyugodtan!!! 😉😄
165. wfk73
2014. jún. 17. 10:30
Én 41😉 ismerek lányt,46 éves 😊a korod miatt ne aggódj! Ha a leleteid jók nem gond a műtét 😊
2014. jún. 16. 22:47
Bár engem nem műtött,de személyesen ismerem.Nagyon jó fej.Bár nincs szükségem műtétre egy beszélgetés alkalmával ebben meg is erősített,de ha lenne mindenképp őt választanám.Én egy orvos barátnőmön keresztül ismerem,nem túl közeli ismeretség,kb 4-5 alkalommal találkoztunk de nagyon kedves ember.
2014. jún. 16. 22:42

Remélem én is dicshimnusszal jövök nemsokára. Műtétem julius 1-én lesz.

Még 15 nap...valójában most lett időm, hogy elkezdjek belegondolni, hogy tényleg belevágtam :D.


Remélem nem lesz semmi akadály!!!


Kisfiam dec első pár napján hagyta abba a szopizást, és a múltkor próbáltam megnyomni a ciciket, és az egyikből ilyen kis opálos (nem teljesen színetelen) előtejszerű jött. Nálam mondjuk a két gyerkőc között is ez megvolt, de remélem nem fogja akadályozni a műtétet. Azt hiszem ha 1-én derülne ki hogy mégsem, akkor elsírnám magam.....mert fogalmam sincs mikor tudnám ezt leszervezni újra (2 gyerkőchöz segítség 3 hétre, illetve szeptembertől újra munkába állok...na meg ősszel jönne a felsőlégúti nyavalyák, ami egy ovisnál és bölcsisnél időzített bomba...)áááá szóval aggódom és izgulok...


Nagyon izgulok...főleg azért hogy sikerüljön összehozni a műtétet...az eredményért majd később, az az aranykezű dolga ;)...

162. Chlerry (válaszként erre: 161. - Life22)
2014. jún. 16. 12:33

Örülök, hogy Te is ilyen elégedett vagy! :)

Naplót nem írsz?

161. Life22
2014. jún. 15. 20:58

Kedves Hölgyek!

Én az aranykezű doktor úrról csak jókat tudok mondani,és a legbátrabban ajánlom őt minden hölgy társaimnak!

Már a konzultáció után elnyerte bizalmamat.

Profizmussága,művészi lelke már aznap kitárulkozott,és tudtam a legjobb kezekben leszek!

Ez így is volt :)

A műtéti előkészületeknél a tündéri Mariann nővér segítségével sétáltam be a műtőbe félelem nélkül.

Miután felkeltem az altatásból sem hányinger sem émelygés sem másféle rosszullét nem jelentkezett nálam sem a többi lánynál akit Gáspár Doktor Úr műtött.Legelőször kísérettel vonultam a mosdóba Mariann nővérke segítségével,de csak a biztonság végett ,ugyanis a műtét után 4 órával már magam tudtam lábra állni mosdóba menni,és még "bandázni" a szobatársakkal a folyosón.Aznap csak sós és édes kekszeket ehettünk,amit a legjobb étvággyal fogyasztottam el két tálkával :)

Folyamatosan kaptuk az antibiotikumot,fájdalomcsillapítót,izomlazítót.

Éjjel is a mi drága Mariann nővérkénk óránként szinte ránk nézett(ezt onnan tudom hogy kicsit éberen aludtam ami csak annak köszönhető hogy szokatlan a csak hanyatt fekvéssel való alvás :) Semmi másért!

Reggelire isteni sonkás sajtos piritost kaptunk,és Latte-val keltettek minket amit jóízűen rosszullét nélkül tudtunk elfogyasztani.

Később jött Doktor Úr,hogy a csöveket kivegye belőlünk,amit NEM ÉREZTEM hogy kihúzta volna őket,

SEMMI KELLEMETLEN ÉRZÉS!Ezt mind mosolyogva műtött barátnőm és Doktor Úr társaságában,felhőtlen boldogságban!(És nem túlzok!!!!) :))

A hazatérés akadálymentesen történt.

Csak a feszítő érzés ami kellemtlenséget okozott a felülésnél lefekvésnél ami normális!

Sem hőemelkedés,sem lázam nem volt,sem émelygés,semmiféle rosszulétem :)

Nagyon szépen és gyorsan gyógyulok,minden nappal csökken a feszítő érzés amit az implantátum okoz.

Első pillanattól egyedül tudok moosdóba menni,hajamat rendezni,fekhelyemet,jegelni magam és stb és stb.

Ma vagyok 4. napos és ma már fagyizni is elmerészkedtem 1 órás sétával a barátnők és párom kíséretében :)

Nem hiába ragadt rá ez a név hogy ARANYKEZŰ Doktor Úr!

Borzasztóan hálás vagyok neki,fantasztikus munkát végzett, GYönyörű dús dögös kebleket kaptam tőle!

Mindenkinek bátran ajánlom őt,és CSAK ŐT! :))

Üdvözlettel:egy 22 éves elégedett lány...

2014. jún. 14. 21:54
juliusban leszek 36 éves...az már majdnem 40 :), ost megyek 1-én műtétre.
159. wfk73
2014. jún. 2. 12:57

G.L.-nél 5.nap kötözés,aztán 3.héten kontroll,6.héten kontroll,3.hónaposan aztán 6.hónaposan és 1 évesen kontroll.

Szerintem ez nem sok,telefonon mindig elérhető,karácsony,húsvét nála nem számít.

Sokkal barátibb,mint a Révészhez rohangálni naponta...nem is értem egyébként,mert az impli Gáspárnál magától gyönyörűen a helyére áll a 3.hónap végére. Nem is értem Révész mit nyomkodja erőszakosan lefelé...nem is tetszenek a cicik amiket csinál (tisztelet a kivételnek)én biztos idegbajt kapnék a szétálló ciciktől amiket úgy kell nyomkodni,hogy álljanak valahogy,na ez Gáspárnál nincs!!! Rendesen felrakja ahová kell és szépen "leszállnak" a helyükre!!! :)

158. szelesn (válaszként erre: 157. - Karsza)
2014. jún. 1. 20:30
konzultációra max.1-2 hét. innentől számítva nála a műtét kb. 2 hónap, én is 2 és fél hónapot vártam. de ez sztem sok mindent elmond róla.... :)
157. Karsza
2014. jún. 1. 17:16
Sziasztok! Arra lennék kíváncsi, hogy időpontkérés esetén hány nap után lehet bemenni konzultációra? Jól olvasom, hogy a konzi után minimum két hónapot kell várni a műtétig? / kivéve, ha valaki lemondja, mert akkor ahogy olvasom a várólistán előbbre kerül(het) a következő páciens /
156. Bogibaba86 (válaszként erre: 155. - J.Sys)
2014. máj. 31. 10:10
Hát igen...érdekes dolgok vannak..
155. J.Sys (válaszként erre: 154. - Chlerry)
2014. máj. 29. 13:11
Ezért nem megyek Révészhez. Nem is értem mit csinál az a doki. itt a hoxán a lányok még 3 hónappal a műtét után is heti szinten odajárnak lenyomkodásra meg leszorításra, mert nem akarnak lemenni az implik. passz. de nálam is ezért esett ki. nem tudok visszamenni 2-nél több alkalommal az első fél évben
154. Chlerry (válaszként erre: 152. - J.Sys)
2014. máj. 29. 11:40

Én is hasonló helyzetben vagyok. Nem könnyű...

Így utólag elgondolkodtam rajta hogy még jó hogy nem Révészhez mentem. Ő van akit hetente ötször visszarendel kötözésre.

2014. máj. 28. 09:12
Fhú! Azta!
152. J.Sys
2014. máj. 28. 08:38
ezt nem tudom. hát de akkor csak egyszer kell utaznod. csak a műtét miatt. nekem 700 km Levente, ennyit kell utaznom a konzultációk és a műtét miatt is. szóval neked tök jó

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook