Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Dr. Gáspár Levente plasztikai sebész fórum

Dr. Gáspár Levente plasztikai sebész (beszélgetős fórum)


91. czevin
2014. jan. 31. 07:54
Érdekes, hogy ő szinte csak kerekkel dolgozik. Hallottam már, aki közölte, hogy az ő dokija azt mondta, hogy a kerekkel nem lesz olyan természetes...jót mosolyogtam magamban. Elég csak facen megnézni a munkáit, természetes és gyönyörű az összes. Én mondjuk alapból kereket kértem, mert az én cicim inkább körtés volt. Még kell neki egy két hónap, amíg kialakul a forma, de már most biztos vagyok, hogy aki korábban nem ismert, nem fogja azt gondolni, hogy nem a saját cicim.
90. Rira
2014. jan. 30. 22:05
Lányok! Én azt szeretném megkérdezni tőletek, hogy vakon bízhatok benne amit ajánl? pl a másik két doki,akiknél voltam a cseppet ajánlották ( azt preferálják) ő meg ilyen meg olyan méricskélés után a kerek formát mondta mindenképpen. Szerintetek?
89. kisMagdy (válaszként erre: 85. - Ilkababa)
2014. jan. 30. 12:34

Kedves Ilkababa,

Olvastam a bemutatkozo szovegedben hogy szeretsz sportolni.

Mennyi ido utan tudtal visszaallni a rendes kerekvagasba?

En napi szinten edzek es kicsit tartok a sok het kihagyastol foleg has es kar tekintetben.

Koszonom valaszod.

88. Rira (válaszként erre: 83. - Chlerry)
2014. jan. 29. 23:44
nekem ma 700 ezret mondott 300 kerek nagorra
87. wfk73
2014. jan. 27. 08:49
Folyt.szóval nagyon boldog vagyok,hogy Őt választottam!! Örök hála neki!!!
86. wfk73
2014. jan. 27. 08:47
Egyet értek ilkababával. Nagyon precíz,pontos,és lelkiismeretes doki!! Én nagyon boldog vagyok,hogy. Bár én másnál nem is voltam konzin,mert már a fórumon cicisedők írásaiból,képeiből tudtam,hogy Ő az én emberem!!! Imádom a cickóimat,hát még a férjem!!
2014. jan. 25. 13:53

Sziasztok!


Én már túl vagyok a mellnagyobbító műtéten. Műtétem előtt három plasztikai sebésznél voltam konzultáción. Választott orvosom az ARANYKEZŰ dr. Gáspár Leventére esett. Íme a véleményem egy év után. Olyan csodálatos munkát végzett, hogy a mai napig fülig ér a szám ha a tükörbe nézek! Hibátlanok a munkái és a maximumot hozza ki mindenkiből, természetesen az adottságoknak megfelelően. Bíztam benne, bízok benne, és mindenkit bíztatok arra, hogy ne hagyja ki őt a műtét előtti döntéskor.

Adjatok magatoknak egy esélyt, hogy meghallgatjátok, a konzultáció ingyenes és megéri! A végeredmény pedig magáért beszél. Lásd a munkáit!!!! Sokaknak nem jön be a stílusa, ....engem pedig éppen ez fogott meg először. Lenyűgöző, hogy milyen tudatos, nincs fölösleges szöveg, nem beszél mellé, magabiztos és nem utolsósorban nagyon helyes! :)

84. Nofi (válaszként erre: 80. - Agi1966)
2014. jan. 16. 20:46
Szia! Nekem csinalt par eve! Holnap mellplasztika miatt megyek hozza konzultaciora.
2014. jan. 11. 20:29

Sziasztok!


Egy "normális" mellnagyobbítás szerintetek az idén is olyan 700ezerbe fog kerülni vagy emelkednek az árak?

Azt esetleg tudja valaki hogy ugyanannyit fizet-e mindenki vagy valami kritériumok alapján határozza meg a doktor úr az árakat?

2014. jan. 1. 23:42
Én is én is!! :*
81. wfk73
2013. dec. 31. 20:23
Minden Gáspáros lánynak külön kívánok Boldog Új Évet!! :)))))
2013. dec. 2. 15:05
Sziasztok! Valakinek csinált Gáspár Levente felsőszemhéjplaztikát?
79. Mandarin27 (válaszként erre: 78. - Vikkidoll)
2013. nov. 14. 10:05
Köszönöm!
78. Vikkidoll (válaszként erre: 76. - Mandarin27)
2013. nov. 13. 17:05
Naplómba gyere be! :)
2013. nov. 10. 21:30

Sziasztok,

Dec.5-én lesz mellnagyobbításom Gáspár doktornál.Külföldön élek,így a klinikán lesz a műtét előtti kivizsgálás.A mellultrahangot dr.Tóth Géza készíti majd(őt a doktor úr ajánlotta).Ismeri valaki ezt a dokit?Tudjátok hol praktizál és mennyiért?

Előre is köszönöm!

76. Mandarin27 (válaszként erre: 68. - Vikkidoll)
2013. nov. 9. 18:00
Hasonló cipőben járunk,pont ezek a kérdések fogalmazódtak meg bennem is :)....Kérlek,ha kaptál rá választ írd meg nekem is. Kösziiii.
2013. nov. 9. 17:56
Sziasztok! Új vagyok,látom rég jártatok itt,de megpróbálom azért.Olvasom a mellplasztika oldalt is rendszeresen,gyűjtöm az infókat.A választásom,Dr Gáspárra esett,hozzá megyek konzultációra. Én nagyon pánikolós vagyok,és nem bírom a fájdalmat/a körmösnél is rosszul vagyok ha a csiszológéppel hozzám ér :)/.
2013. okt. 23. 13:38
Én 30-án megyek konzultációra! :)
73. 459cef817d (válaszként erre: 71. - 6ed5142a47)
2013. okt. 23. 11:40

Én is megyek hozzá műtétre nov.5-én.

Teljes a bizalom iránta.Egy éve én is gyűjtöm az infókat és így választottam Őt.

Jobbulást neked:))

Gratulálok a cicikhez.

72. wfk73 (válaszként erre: 71. - 6ed5142a47)
2013. okt. 23. 11:39
Engem is ő fog műteni,szerintem is arany a keze,amiket láttam munkáit,mind alapos,lelkiismeretes munkára vall. Még 76 nap! :)
2013. okt. 23. 11:19
Sziasztok! Engem október 15-én műtött dr. Gáspár Levente és egyáltalán nem bántam meg, hogy mellette tettem le a voksomat. A műtét előtti hónapot csak azzal töltöttem, hogy információkat gyűjtöttem a lehetséges sebészekről. Egy nagyon hasznos oldal: [link] itt rajta vannak azok a sebészek, akik tagjai a magyar plasztikai sebész társaságnak, ez azért fontos, mert ezek a sebészek rendszeres képzéseken vesznek részt. A műtét előtt rettenetesen féltem, de utólag visszagondolva, teljesen felesleges volt. A műtét után fájdalmam egyáltalán nem volt, csak feszült, olyan volt, mint egy erős izomláz. A kórházi ellátás abszolút korrekt volt, a nővér folyamatosan jött, hogy mire van szükségem, hozta a gyógyszereket, mérte a vérnyomást, lázat. Másnap regel következett a cső kivétele, amitől szintén féltem, nem hallottam jó véleményeket erről, viszont a Doktor Úr úgy kiszedte a csöveket, hogy abból semmit nem éreztem. Az ágyból kikelés nekem nem okozott problémát, már első nap segítség nélkül ment. Amikor már itthon voltan, néha a feszülés mellett egy kis égető érzést éreztem, de ez sem nevezhető fájdalomnak. Amit mondani szoktak, az nekem abszolút bejött, az első kb 4 nap kellemetlenebb, aztán lényegesen jobb, már az 5. napon egyáltalán nem kellett gyógyszert beszednem, annyira jól voltam. Okt 21-én mentem kötözésre, ahol az eredményt is láthattam és abszolút meg vagyok elégedve a látottakkal. Dr. Gáspár Leventét mindenkinek merem ajánlani, arany keze van :)
2013. okt. 23. 11:19
Remélem tudok azoknak segíteni, akik bizonytalanok, egyáltalán nem szoktam fórumozni, de mivel nekem nagy segítséget nyújtottak, így megfogadtam, hogy ha túl leszek a műtéten, mindenképpen leírom a tapasztalataimat, hátha másoknak a segítségére lesz a jövőben.
69. wfk73 (válaszként erre: 68. - Vikkidoll)
2013. okt. 20. 20:31
Szia,szerintem gyere át a mellplasztika oldalra,ott többet megtudhatsz az általad említett orvosokról.Képgaléria is van és műtét táblázat ami alapján megnézheted melyik lányt ki műtötte és a képeken megnézheted melyik orvos munkája tetszik neked. Nekem egyébbként Gáspár Levente fogja csinálni január 7.-én! :)
2013. okt. 20. 13:35

Sziasztok lányok!


Én még nagyon az elején vagyok. Tíz éve hol előjön a megbolondulás, hol nem, de valahol mindig nagy pszichés problémákat okozott. :(

No meg életem szerelme, a nagy Ő is nagy melles :( Igaz, ő azt mondta, hogy ne csináltassam meg, mert ne tegyem tönkre az egészégem (miért tenném?), és még nem szültem és a többi. Meg hogy nem egy mellen múlik egy kapcsolat. Ez mondjuk jól esik, mert ezt annak ellenére mondja, hogy nagy melleket szeret. Szóval szeret, imád ezzel nincs gond. <3

De én valahogy akkor sem vagyok boldog. Húsz éves korom óta szenvedek ezzel, 33 vagyok...még ha tíz évet le is tagadhatok. Biológialiag akkor is 33. Vagyis mondjuk mi van akkor, ha babát szeretnék? Ha megműtetem, mennyi ideig nem ajánlatos teherbe esni? Egy év?

Aki nálam szó jöhet, de még egy konzin sem voltam, Gáspár, Csuha, Falus és Bajusz. Krasznai nekem para, pont azért, mert népszerű és futószalagon mennek ki a mellek a kezei alól és félnék, hogy nem figyelne oda már annyira.

KÖSZÖNÖM midenkinek a segítséget!

Ha kopoghatok naplókba, akir Gáspár műtött, az nagyon sokat segítene! <3

Puszi, Vikki

67. jomjom
2013. aug. 12. 16:04

Sziasztok Mindenkinek!!

Új hús vagyok a fórum piacon :)))))

Mellnagyobbítást szeretnék csináltatni és ehhez kérnék segítséget bárkitől aki szivesen megosztja velem a tapasztalatait.. Dr. Gáspár Leventéről vagy Dr. Tamás Róbertről. eddig ez a két orvos akihez konzira megyek.... nagyon nagy örömmel várom bárkinek a véleményét aki már járt náluk. Akár privátban akár itt a fórumon.

Köszííííííííííííííííííí :))))

66. wfk73 (válaszként erre: 62. - Manilu)
2013. aug. 10. 16:19
:)
65. wfk73
2013. aug. 10. 16:18
Nekem nagyon szimpi,és remélem boldogan fogok kijönni a konzijáról! Olvastam volt aki sírva jött ki,nem értem! Na,mindegy,nekem az a fontos,hogy biztonságban érezzem magam és gyönyörű cickóim legyenek!!! :)
64. wfk73 (válaszként erre: 6. - Nita0921)
2013. aug. 10. 11:53
Én is hozzá szeretnék menni,de azért az kicsit megilyeszt,hogy "megválogatja" kit műt meg és kit nem!! Miért ez pofára megy?
63. Manilu
2013. júl. 15. 14:24
Jaj ne haragudjatok,azt elfelejtettem írni,hogy a konzultáció után 10 napra kaptam műtéti odőpontot,szóval nem kellett az elhatàrozás után sokat várni...:)
62. Manilu
2013. júl. 15. 14:22
A klinikán én csak egy fél napot voltam,az ébredés után kaptam teát,ropit,kekszet.Miután egyedül kitudtam menni a mosdóba és ettem pár falatot haza engedtek.A labor vizsgálatot meg a mellultrahangot megoldottam magamnak,de erre a klinikán is van lehetőség.Ha jól emlékszem 30e forint.Nekem nem kellet vinnem,csak egy törölközőt,papucsot,hálóinget,spéci mosakodószert adtak a klinikán.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook