Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Dr. Gáspár Levente plasztikai sebész fórum

Dr. Gáspár Levente plasztikai sebész (beszélgetős fórum)


241. Karsza
2014. aug. 17. 13:12
Újra én. Az lenne még a kérdésem, hogy pontosan hány nappal kell visszamenni a műtét után a speciális kötés levételére? Eddig úgy tudtam, hogy 1 hét,viszont mintha olyat is olvastam volna, hogy valaki 5 nap után ment, illetve sok olyan képet látok felrakva, ahol a 6. napon készültek képek, amikor elvileg még a speciális kötésnek rajta kellene lenni a páciensen, mivel azt csak az orvos szedheti le. Ehhez kapcsolódan még egy pontosítást kérnék. A műtét után egy héttel kell visszamenni, vagyis a műtét napját is beleszámolva a 8. napon? Vagy pedig az egy hétbe benne foglaltatik már a műtét napja is? Vagyis ha valakit kedden műtenek, akkor rákövetkező héten hétfőn vagy kedden kell-e visszamennie? Ez főleg a szabadság miatt érdekelne, mivel úgy tervezem, ha nem muszáj, akkor nem lábadoznék tovább itthon egy hétnél tovább. Persze, nem azért nem szeretnék. Köszönöm a válaszokat.
240. Karsza
2014. aug. 17. 12:18

Sziasztok!


Az lenne a kérdésem, hogy a műtét napján is van-e lehetőség arra, hogy jelezze azt valaki, ha mégis másik méretet szeretne, konkrétan kisebbet, vagy érdemes inkább kérni egy második konzultációt, tisztázni még a műtét előtt a kételyeket.

Valamint jól tudom-e, hogy a cc méret meghatározása függ az alkati adottságoktól és a mell jelenlegi méretétől is? Akinek kisebb melle van, annak gondolom ezt is figyelembe veszik a méret kiválasztásánál. Kicsit tartok attól, nehogy nagynak érezzem a műtét után a mellemet. Örülnék, ha tudna valaki mutatni képeket, aki hasonló implantátumokkal rendelkezik: 360, kerek, magas profil.

Még valami érdekelne: műtét közben bent maradhat-e a kontaktlencse, illetve minimális sminket lehet-e viselni.

Köszönöm előre is a válaszokat. :)

239. MinnieKicsiLany (válaszként erre: 238. - Vikkidoll)
2014. aug. 14. 09:05
Na ezt mindenképp jó tudni! :D :P
2014. aug. 13. 21:00
Mi már harmadik nap nyomtuk a szexet :D Igaz, az még csak maszatolás volt :D A doki szavaival élve, egy hét után mehet lightosan misszionárius pózban, harmadik héttől már mehet a rendesebb és hat hét után irdatlanul lehet nyomni :D (én is megkérdeztem anno)
2014. aug. 13. 12:24
Valakinek csinálta az UH-t Dr. Schmitz Anna Debrecenben? Mennyi időre tud időpontot adni?
236. Sz-ter (válaszként erre: 234. - Paty09)
2014. aug. 11. 21:19
Engem 2 nappal előtted fog műteni :) Én már amikor megbeszéltük az időpontot szóltam neki, hogy a nagyobbat szeretném, és ő mondta, hogy ha befér akkor minden gond nélkül :)
235. MinnieKicsiLany (válaszként erre: 234. - Paty09)
2014. aug. 9. 05:24
Nekem november 18-án lesz, de már szóltam neki, hogy ha befér szeretném a nagyobbat. :) Azt mondta akkora arra készül! ;) Szóval szerintem szólhatsz neki nyugodtan. ;)
234. Paty09
2014. aug. 8. 21:54
Oktober 2-an lesz a mutet:) mar alig varom... Es akkor szerintetek elore szolnom kene a Doktor Urnak h ha lehet akkor a 330 at szeretnem vagy aznap is lehet?
233. MinnieKicsiLany (válaszként erre: 232. - Sz-ter)
2014. aug. 6. 20:28
Köszönöm :) Igen, tényleg rajta van :)
232. Sz-ter (válaszként erre: 231. - MinnieKicsiLany)
2014. aug. 6. 20:19
Én holnap megyek mell uh-ra és szeptember végén lesz a műtét. A mell uh mehet másfél-két hónappal műtét előtt simán. A papíron is rajta van amit kaptam a konzultáción :)
2014. aug. 6. 15:04

Megint én vagyok...bocsi! :)

Mell UH-ra mennyi idővel a műtét előtt mentetek? Az is 1 hét vagy már hamarabb is lehet?

230. MinnieKicsiLany (válaszként erre: 229. - Thegirl)
2014. aug. 5. 21:25
Köszönöm!
229. thegirl (válaszként erre: 227. - MinnieKicsiLany)
2014. aug. 5. 21:13
Bent vagy.
228. MinnieKicsiLany (válaszként erre: 226. - Thegirl)
2014. aug. 5. 21:07
Ugyan ezt ajánlotta nekem is :)
227. MinnieKicsiLany (válaszként erre: 226. - Thegirl)
2014. aug. 5. 20:34
Köszönöm, kopogtam :)
226. thegirl (válaszként erre: 225. - MinnieKicsiLany)
2014. aug. 5. 20:28
Kopogj a naplómba.Ott találsz képeket.360 magas,kerek,Nagor, Dr.Gaspar Leventétől.
2014. aug. 5. 15:51

Csajok! :)

Van valaki akinek 360cc kerek, magas profil van bent?

Szívesen megnézném milyen lett, persze csak ha nem gond! :)

224. Sz-ter (válaszként erre: 211. - Paty09)
2014. aug. 5. 15:04
Októberben mikor lesz a műtéted? :)
223. MinnieKicsiLany (válaszként erre: 222. - Wfk73)
2014. aug. 2. 21:31

Nagyon szépen köszönöm! :)

Akkor lehet utána járok itt Debrecenben, hogy mik a lehetőségek, hátha tud a házi orvosom intézni valamit! :)

222. wfk73 (válaszként erre: 219. - MinnieKicsiLany)
2014. aug. 2. 19:22
1 héttel a műtét előtt! De tudod, ha a házi dokival megtudod csináltatni, nem kell utazni Pestre és a 20000 marad a zsebedben 😊 később jól jön sportmellcsi vásárlásakor 😉 ha háziorvos írja ki a labort, akkor az eredmény műtét előtt egy hétnél nem lehet idősebb .😊
221. Chlerry (válaszként erre: 220. - Glückspilz)
2014. aug. 1. 22:59

Szia! Örülök hogy ilyen elégedett vagy, szerintem is profi csapat van GL körül.

Naplót nem indítasz? Szívesen megnézném az eredményt.

220. Glückspilz (válaszként erre: 192. - Sz-ter)
2014. aug. 1. 21:11

8. napom a műtét után. Nagyon tetszik az eredmény, a Doktor Úr tényleg egy zseni!:)

A fajdalmaim tűrhetőek voltak, alig szedtem fájdalomcsillapítót, inkább éjjel alvás elott, h biztosan jól átpihenjem az éjszakát.

A nővérke, en a Mariann nővért ismertem meg, nagyon-nagyon kedves es gondoskodó, csak szép emlékeim vannak az egesz klinikai tartozkodasomrol es ez nagyban neki köszönhető. De ott mindenki tényleg nagyon aranyos. Természetesen az altató doktornőt is, nagyon megnyugtató természete van.

Egyre jobban vagyok, szépen gyogyulgatok es gyönyörkodok a tükör elott. Azért ez tényleg óriási dolog, végre cicisnek lenni, ha előtte alig volt. ;))))))))))) imádom őket!

Mindenkinek aki meg a beavatkozás elott áll, sok szerencsét es szép ciciket kívánok, es ez így is lesz, mert a csapat a Doktorral az élen, PROFI :)))))))))))))))))

2014. aug. 1. 13:14

Sziasztok!


Hétfőn megyek Gáspár dokihoz konzultációra! :)

Esetleg nem tudjátok, hogy ha ott szeretném csináltatni a vizsgálatokat, akkor műtét előtt mennyi idővel kell felutazzak Pestre? :)

Vagy tudja valaki, hogy Debrecenben kb. mennyi idő ezt elintézni? :)


Köszönöm előre is a válaszokat!

2014. aug. 1. 12:36
Köszönöm a válaszokat :)))
217. wfk73 (válaszként erre: 210. - 4e9ca6d114)
2014. aug. 1. 07:55
A szexről annyit, hogy szerintem hiába fogjatok nyomni, pár hetesen hozza nem fog a párod nyúlni a cicikhez, mert még fájni fog! Sőt én mamisban voltam, hogy tartsa valami a cickokat 😄nem volt valami sexy, de túléltük 😄
216. wfk73 (válaszként erre: 211. - Paty09)
2014. aug. 1. 07:51
Én azt mondom mindenképp a 330cc ! Én 10 kg-val vagyok több lehet szélesebb a hátam azért is kellett ekkora! Szerintem a 330 se lesz túl nagy! És nézd meg a nagor táblázatban mekkora a különbség a két méret között! Szinte semmi. Ahogy lemegy a duzzanat és az impli a helyére kerül meglátod kicsinek fogod érezni és ha még a kisebbet is választod kidobott pénznek fogod hinni. Nekem még simán befért volna nagyobb, csak a súly miatt nem tett be nagyobbat, de ez 300 körüli impliknél nem gond. Jó cicisedest!! 😊
215. thegirl (válaszként erre: 210. - 4e9ca6d114)
2014. júl. 31. 17:08

Konzultációtól számítva kaphatsz időpontot akár 1 -2 hét múlva is,attól függ hogy mennyire van betáblázva ,illetve hogy neked jó e az adott időpont.

A fogamzásgátló szedést NEM kell abbahagynod,ezt a doki is fogja majd neked mondani.Én is szedtem és nem kellett abba hagynom,sőt még trombózis ellen sem kellett szúrni magam emiatt(van doki akinél kell).

Általában 2 hét után már lehet szexuális életet élni,persze óvatosan.Az hogy sérülhet e az impli vagy lehet e tokosodás ettől ,az nem valószínű,pláné ha óvatosan csináljátok:)

A labor eredményeket telefonon vagy emailben kell neki továbbítani,ahogy a UH is.

214. Sz-ter (válaszként erre: 210. - 4e9ca6d114)
2014. júl. 29. 11:21

1., Én úgy tudom, hogy nála ennyit kell várni a műtétig. De Igazából pikk-pakk elmegy szerintem ez az idő...

2., Nekem azt mondta, ha meg van a vérvétel is, akkor hívjam. Én be fogom neki szkennelni, és majd e-mailben elküldöm neki a leleteket, és akkor fogja megmondani azt is, hogy hány órára kell bemennem.

3., Nekem jó ideje nincs párkapcsolatom, én nem szedek kb 1 éve fogamzásgátlót, de az antibiotikumokra rá van írva, ha befolyásolja. Egyébként én óvatosabb lennék, ha rá van írva, ha nem...

4., Mivel nincs párkapcsolatom, ezért nem tudom, de szerintem, ha nem túl "intenzív" a dolog, meg rajtad van a melltartó, meg nem "gyűri a ciciket agyon" az első pár hétben, akkor szerintem óvatosan azt is lehet.. Nekem ez az elképzelésem.. Van valakinek "tapasztalata" ezzel kapcsolatban? :)

213. jázmin0514 (válaszként erre: 201. - Bogibaba86)
2014. júl. 29. 10:06
köszönöm!
212. Paty09 (válaszként erre: 196. - Vikkidoll)
2014. júl. 29. 09:17
köszi a választ!:)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook