Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Dr Gacs János - Plasztikai sebész fórum

Dr Gacs János - Plasztikai sebész (beszélgetős fórum)


19. FridaX (válaszként erre: 18. - Kandidat)
2023. jún. 9. 15:13
Kívülről semmi gond nem látszik, korrekciós műtétet követően egyelőre szebb az eredmény, de sok hónapot várjon az ember a véglegessel. Azt szeretném viszont mindenkinek tanácsolni jószívvel, hogy az orrplasztikai sebész legyen fül-orr-gégész is mellette!!!
18. kandidat (válaszként erre: 9. - FridaX)
2022. júl. 27. 14:12
Milyen lett az orpladztikád végeredménye? Köszi
17. kandidat (válaszként erre: 14. - Krisztiàn83)
2022. júl. 27. 14:11
Én is most készülök a műtétre, tudnál mailon képet küldeni a probrémáról? Maga a korház hogy áll a helyzethez? Várom válaszod hogy dönteni tudjak
16. Krisztiàn83 (válaszként erre: 9. - FridaX)
2022. júl. 17. 17:30
Megvan az eredménye?
15. Krisztiàn83 (válaszként erre: 11. - 9ced97c934)
2022. júl. 17. 17:29
Olvasd az íràsom és szaladj
2022. júl. 17. 17:28
Orrplasztikai mūtétet zàrt technikàval hajtotta végre, az eredménye katasztròfàlis torz! Az ortcsúcs teljesen asszimetrikus, az orrlyukak szintén! Az orrnyerget legyalulta, szélessé tette, 5ft nem ér a munkàja! Gyorsak a kontrolvizsgàlatok szimplàn fényképez és elmondja milyen fress lettem! Ez a kész àtverés 1milliò ft! Mellplasztikàhoz biztos jó, hiszen làgyrészeket kell metszeni, nem szàmítanak a hegek! Igazàból a beperlésen gondolkodom! Isten mentsen a klinikàtòl ezzel a kapkodò mindent megmagyaràzò sebészi tudàssal! Ez nem nevezhetō plasztikànak, inkàbb inplantologia, vagy sima sebész, olyan tb szint!
13. FridaX (válaszként erre: 10. - Anna Fazekas)
2022. jan. 2. 20:07

Kedves Anna!


Elnézést, hogy csak most reagálok... sok hónap telt el. Talán azóta magad gyűjtötted be a tapasztalatokat. :)

Nem olyan látványos sajnos az eredmény, mint azt szerettem volna vagy mint ahogy azt jeleztem a műtét előtt mi a vágyam. Van változás, de egyébként senki észre sem vette a környezetemben. A doktorúr szerint valóban lehetett volna magasabbra is varrni az orrcsúcsnál. Hűségesen jártam kontrollokra 1 év alatt, és elviekben még hozzá fog nyúlni a doktorúr, de mindenképp 12-18 hónapot látnak indokoltnak kivárni egy újabb beavatkozás előtt.

Kár, hogy olyan számítógépes megjelenítés nincs nála, mire fizet be az ember előre.


Amúgy nagyon jó fej a doktorúr, de mindent határozottan le kell szögezni előre.


Üdv,

F.

12. 9ced97c934 (válaszként erre: 10. - Anna Fazekas)
2021. aug. 30. 09:34

Kedves Anna!


Kaptál választ a kérdésedre - dr. Gacs orrplasztika?


Köszönöm

zs.

11. 9ced97c934 (válaszként erre: 9. - FridaX)
2021. aug. 30. 09:34

Kedves Mindenki!

Tud valaki orrplasztika véleményt és eredményt dr. Gacs Jánosról?


Köszönöm

zs.

10. Anna Fazekas (válaszként erre: 9. - FridaX)
2021. jún. 8. 16:44

Kedves Frida!

Tudnál kérlek tapasztalatokat írni az orrplasztikáddal kapcsolatban?

Köszönettel,

Anna☺️

9. FridaX (válaszként erre: 8. - Mancsetta)
2020. szept. 5. 19:14

Szia!


Nekem a héten volt dr. Gacs kezei alatt orrplasztika műtétem, az eredményt jövőhéten láthatom meg. Ugyanezt éreztem én is a konzultáció alatt. Ha nincsenek konkrét kérdéseid, sokat nem árul el magától. Lehet számára ismert téma miatt áll így hozzá.

Második konzultáción viszont többet kérdeztem én is (átgondoltan) és meglepően széleskörű reagálást kaptam. ☺️ Egyébként a műtét napján és utána is gondoskodó volt. A műtét után ébredve kedves volt, mondta, hogy jól sikerült.

Talán sok éves munka után van ez, hogy kevesebb a kommunikáció. A vélemények szerint a munkái kiválóak, tudja ki mire vágyik.

Szerintem aggódni nem kell, az eredmény meglátása viszont még egyelőre engem is várat.


Kitartást! 🤝🤞

2020. aug. 6. 00:50

Sziasztok!


Nekem szeptember 11.-én lesz egy mellnagyobbító műtétem Gacs Jánosnál.


Egy konzultáción voltam nála eddig, ahol kipróbálhattam hogy mekkora implantátumot szeretnék. Szimpatikus volt, de elég gyorsan lezavarta a konzit. Jobban örültem volna, hogy ha mindent szépen elmagyaráz és esetleg ki tér olyanokra is, amik nekem éppen nem voltak észben hogy megkérdezzem. Picit hiányérzettel jöttem el.


Remélem a műtétnél nem fog így kapkodni és körültekintő lesz. :)


Ha valakinek van friss tapasztalata vele kapcsolatban írjátok meg kérlek. :)


Előre is köszi!

Manna

2020. júl. 20. 22:39
Szia. Engem Gács műtött mellnagyobbítással.
2019. dec. 18. 13:57

Októberben műtött engem a Gacs doktor úr, mellplasztika témában. Egyszerűen hibátlan volt minden, az első konzultációtól végig. A doki a legjobb fej, nagyon laza és szakmailag pedig penge. Gyönyörűen varr, amit rajtam szobrászkodott, az meg egy műremek:)


Ha valakit érdekelnek infok, szívesen megosztom, de az biztos, hogy ha Hozzá mentek, az egy jó döntés attól függetlenül, hogy mindenki mást és másért favorizál (ár, elképzelés, technika, helyszín)

5. Kanga000 (válaszként erre: 4. - S.cintia)
2019. okt. 22. 13:54
Gacs doki engem is érdekelne, ha van augusztus óta bővebb infód róla, megosztanád kérlek? köszi.
4. s.cintia (válaszként erre: 2. - RekaSzlavik)
2019. aug. 7. 16:25

Kérlek, nekem is írnál a Gacs doktor úrral folytatott konzultációdról? Esetleg ha nála csináltattad a melledet, akkor arról is


Előre is köszönöm szépen.


Üdv,Cintia

2018. nov. 22. 22:02

Szia!


Igen, minden velemeny jol jon! :)

2018. nov. 6. 14:46

Szia!

Nekem az anyósomat, és egy barátnőmet is ő műtötte, illetve holnapután megyek hozzá én is konzultációra. Mindketten nagyon dícsérték, szép munkát végzett, és nagyon kedves volt végig, nem volt az az orvos-beteg felállás érzékelhető. Gyönyörű helyen műt, korszerű, olyan mint egy luxushotel, véleményem szerint megéri az a pénz a szolgáltatást, amit adnak cserébe..

Ha érdekel, megírhatom csütörtök után, hogyan alakult a konzultáció vele.

2018. szept. 30. 17:35

Sziasztok!

Gacs dokiról elég kevés fórum hozzászólást találtam (konkrétan nullát) pedig biztosan sok páciens került már ki a kezei közül.

Engem műtött már többször, több területen. A munkája eddig kifogástalan de nem tudom, hogy milyen ciciket csinál.

Van esetleg olyan, akit Gacs János doki műtött?

Vélemények?


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook