Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Dohányzás - leszokás fórum

Dohányzás - leszokás (beszélgetős fórum)


978. Siri
2008. okt. 6. 13:16
Sziasztok! Hát én még mindig nem vagyok a régi! Olyan feszültség van bennem hogy mindjárt szét robbanok kb. egy kamionnyi cigire rá tudnék gyujtani de próbálok nem erre gondolni. Szóval a hétvége megint csak szar volt, nehéz volt a megállás és ezért még feszültebb voltam, az anyámékkal megint úgy érzem, hogy ezer meg ezerszel össze tudtam volna velük veszni, de ez nagyon de nagyon nehéz. Ja és erre még az is tetőzött hogy egész vasárnap zabállással telt ami miatt meg még egy nagy lelkiismeret furdalásom van és persze a kg-is mennek fel. Tehát imádom a jelenlegi életem, nagy szar minden! De hát amit megigértem azt megteszem, ha bele döglök is kibírom és nem gyújtok rá akkor sem és akkor sem. Most is olyan királyul érzem magam, hogy mindjárt elbőgöm magam ahogy ezeket írom. Hol van már az a vagány Siri aki fel volt dobódva. Szóval nem tudom mért lettem ilyen kibeb..szott depressziós de elég volt ebből már. Ja és azt még el sem meséltem, hogy megint nem aludtam semmit fél 4 óta fent vagyok és alíg vártam hogy a párom 5-kor keljen hogy legalább beszélgetni tudjak valakivel szóval most meg olyan fáradt vagyok hogy mindjárt megőrülök.
2008. okt. 6. 08:14
Nem reggelit, hanem reggelt! :-D
2008. okt. 6. 08:10

Sziasztok, füstmentes reggelit mindenkinek!


Szerintem talán a legnehezebb, hogy maga az elhatározást megszülje az ember. A fejben dől el minden. Ha gondolatban letetted, akkor sikerülni fog.


Nekem is számtalanszor megfordult a fejemben, hogy rágyújtok, aztán eszembe jutott, hogy dehogy is, én már a nemdohányzók táborát szaporítom.


Nekem az első két-három hét volt szar, utána megszoktam.

975. Myrad (válaszként erre: 973. - Amina1980)
2008. okt. 6. 07:21
És meg sem próbálod újra letenni?
974. Myrad (válaszként erre: 972. - E2add1f84e)
2008. okt. 6. 07:21

Hidd el, hogyha elmúlik a kezdeti rossz érzés, minden visszaáll a régi kerékvágásba. Nekem ez egy hét volt, de szerintem kinek mennyi...


Kitartás =)

2008. okt. 6. 07:11

Sziasztok!

Én 2 éve hagytam abba a dohányzást.Amikor terhes lettem,azonnal.:)De most sajnos 4,5 hete megint szívom.:(A férjem kiment Hollandiába dolgozni,és rágyújtottam.:(Kellett valami.Egyáltalán nem vagyok büszke magamra.:(

NE GYÚJTSATOK RÁ!!!!KITARTÁS!

Ja,és jelzem,hülyén fog hangzani,de nem volt könnyű visszaszokni.Sajnos az akaraterőm elszállt.:(

Szép napot mindenkinek!

972. e2add1f84e (válaszként erre: 971. - Myrad)
2008. okt. 6. 06:31
Köszi. Erre most nagy szükségem van. Kínlódok a reggeli kávézás után. De csak mondogatom magamnak: nem akarok dohányozni!
971. Myrad (válaszként erre: 968. - E2add1f84e)
2008. okt. 6. 06:28

Szia Godo =)


De jó téged is itt látni =)


Szurkolok neked is =) Kitartás =)

970. e2add1f84e (válaszként erre: 969. - A9338a7669)
2008. okt. 5. 20:11
Ez nagyon jó, hogy bíztatsz. Itthon is kapok bíztatást, de minél többen mondják, annál jobb.
969. a9338a7669 (válaszként erre: 968. - E2add1f84e)
2008. okt. 5. 19:56

Szia! Naná, hogy írhatsz! :) Nekem is eszembe jut néha, hogy milyen jó lenne rágyújtani, de én mindig arra gondolok, hogy utána mennyire rosszul érezném magam, hogy nem tudtam ellenállni. Plusz ott van nem kis motivációnak a pénz.

A lányod biztosan nagyon büszke lesz Rád, erre gondolj, meglátod sikerülni fog! Egyre könnyebb lesz, főleg, ahogy érzed a füstmentes élet pozitív hatásait, következményeit! Kitartás!

2008. okt. 5. 19:46

Sziasztok!

Nem tudom, hogy már írhatok-e ide, mert mégcsak a 2. napnál tartok. Előtte volt 1 hét felkészítő időszak (de ugyanúgy cigiztem, mint előtte), de 4-én van a lányom szülinapja, és én megigértem, hogy ez lesz az egyik ajándéka, hogy eldobom a cigit. Csak hát30 év cigizés után ez elég nehéz. De olyan régóta tervezem már, hogy leteszem, hogy meg kellett már tennem.

Hát, nem könnyű. Nagyon gyakraneszembe jut, hogy kimegyek rágyújtani, aztán rájövök, hogy már nem... Azért is nehéz, mert a férjem is dohányos, bár csak kint gyújt rá.

Nagyon szeretném, ha sikerülne!

967. a9338a7669 (válaszként erre: 966. - Tóth Ádám)
2008. okt. 4. 19:04

Szerintem ha egyet eszel akkor nagy baj nem lehet :) Amúgy nem értek hozzá, de én este nem enném.


Képzeljétek ma felhívott egy barátnőm, akivel régen mindig jókat cigiztünk együtt, viszont ő már 10 hónapja nem cigizik, és annyira jó volt most mondani neki, hogy már én sem! :) Egy kis rossz hír: még 10 hónap után is azt mondja, hogy néha eszébe jut, hogy milyen jó lenne rágyújtani. Na de hát kemények vagyunk mi, és ellenállunk! :)

2008. okt. 3. 22:55
Kérdés csajok: krémtúró hízlal?
965. Tóth Ádám (válaszként erre: 958. - Siri)
2008. okt. 3. 22:54

Itt vagyok itt vagyok. "Régi nemdohányzók", ez tök jó.


Siri, mikor költöztök, tavasszal? Már elég szépen állhat a ház!


Éjjel megint azt álmodtam, hogy elszívok egy szál cigit. Szívom, a vége felé eszembe jut, hogy én már nem is dohányzok, ezért lelkiismeret-furdalásom lesz. Nagyon rosszzz.

Aztán felébredek, és elmosolyodom, hogy dehogy cigiztem. Fúúúj. :-D


Megyek aludni, holnap 8-re meló. :-(

964. Myrad (válaszként erre: 961. - Siri)
2008. okt. 3. 20:22
Igazad van, egyébként sem lenne annyi pénz a világon, hogy újra cigizzek.. nem én!
963. a9338a7669 (válaszként erre: 961. - Siri)
2008. okt. 3. 14:49
Jó hétvégét neked is Siri! Kíváncsi vagyok a császármorzsára :) Most én is azon agyalok, hogy mit kéne ügyeskedni a konyhában a hétvégén! :)
962. Siri
2008. okt. 3. 14:41
a teraZS = terasz
961. Siri (válaszként erre: 959. - Myrad)
2008. okt. 3. 14:39

Szia! Mi a baj?? Nyugi-nyugi-nyugi! Semmi nem ér meg annyit hogy rágyújts.


Képzeljétek el, hogy már bent van állítólag a terazsajtónk! Már alíg várom hogy hazaérjek és megnézzem, de persze el kell mennem bevásárolni és csak utána megyek haza. Jó hétvégét mindenkinek és kitartás. Hétfőn elmesélem hogy sierült a szilvás császármorzsa. Hétfőtől nagy fogyókura is egyben! Jövő héten nem lesz nagyfőnök csak kicsi úgyhogy hawai dj, szalmakalap, trombicsoki!!! Ja vettem 4 lottót ha nyerek találkozunk hawa-on!

960. a9338a7669 (válaszként erre: 950. - Norci78)
2008. okt. 3. 13:46
Nekem röviden annyi volt, hogy egy buli alkalmával (szept.17-én) majdnem megfulladtam annyira köhögtem, másnap nem gyújtottam rá. Azóta meg tök jó :)
959. Myrad (válaszként erre: 958. - Siri)
2008. okt. 3. 13:03

Én itt vagyok Drágám =)


Erős kitartás, akarat, stb... most én is ott tartok, hogy egy dobozzal el tudnék szívni, azt hiszem tényleg nagy a baj...


De ez is el fog múlni, semmi nem tart örökké =)

958. Siri
2008. okt. 3. 13:00
Amúgy a régi nemdohányzók merre járnak?? Mostanában mindenki ezerrel dolgozik, hát igen én persze meg lazítok! Vagyis hát lazítanák mert fáj egy kicsit a pocakom, lehet hogy túl sokat ettem, tegnapi gyümi nap után érzem azt hogy sokat ettem, pedig nem is. Na mindegy. Azt azért elárulom, hogy még mindig egy kicsit tartok a hétvégéktől! Itt a munkahelyemen már nem is hiányzik a cigi, sőt órákon keresztül eszembe sem jut, de onnantól hogy pénteki melónak vége van lenne kedvem elszívni egy cigit. Meg a hétvégék is ha nyugisabbak akkor már mindjárt eszembe jut, hogy na most aztán de rágyújtanék, persze nem teszem csak ez még nem túl jó érzés.
957. Siri (válaszként erre: 950. - Norci78)
2008. okt. 3. 12:56
Szia Norci! szerintem is csak elhatározás kérdése ha igazán akkarod akkor menni fog. Én a tapaszra esküszöm! Nekem bejött, (még csak vagy már)31 nap nemdohányzás után mondom ezt. Remélem sikerülni fog neked is. Gyere közénk és megbeszéljük a problémákat itt mindenki segít mindenkinek és tök jókat lehet dumcsizni. Üdv. Siri
956. 10d89b51ea (válaszként erre: 954. - Norci78)
2008. okt. 3. 10:42
köszi, aranyos vagy.
955. Ada12
2008. okt. 3. 10:33
Egysyzerűen le kell tenni és kész. Csak így sikerülhet. Ha halogatod, annak semmi értelme. Én egyik nap még rágyújtottam, aztán gondoltam egyet és másnap már nem. Elhatározás kérdése szerintem. Azért ne kövezzen meg senki, nekem így sikerült.
954. norci78 (válaszként erre: 953. - 10d89b51ea)
2008. okt. 3. 10:27
Szorítok neked a kövi hétre. És most már ne is gyújts rá! :)
2008. okt. 3. 10:20
nálam röviden ennyi volt a leszokás 19 év után: hétfőn inszeminációm volt Debrecenben, mikor megcsinálta az orvos kifelé menet már nem is kellett a cigi. próbáltam arra gondolni, hogy biztosan sikerül a baba, és jelenleg is erre gondolok, de erről csak jövő hétvégén fogok biztosat megtudni a tesztből. szerintem minden tapasz meg egyebek nélkül le lehet szokni a cigiről. erős akaratkérdés az egész.
2008. okt. 3. 10:11
kereső!!
2008. okt. 3. 10:11
nézd, dohányzás - leszokás c. fórum.
950. norci78
2008. okt. 3. 10:10

sziasztok,

Arra lennék kíváncsi hogy ki hogy, illetve mivel sikerült leszokni a dohányzásról. Esetleg mivel próbálkoztatok?

2008. okt. 3. 09:55

Gratula Siri, csak így tovább! :) Nekem a mai menüm csirkemelles karfiol :) De ez egy másik topik lenne azt hiszem :)


A dohányzásról annyit, hogy ma vagyok két hetes és egy napos, és reggel azon gondolkoztam, hogy ilyenkor (kicsit esős volt reggel) milyen büdös tud lenni az ember keze, meg mindene a cigitől. Illetve még büdösebb a nyirkos időben. Emlékszem mindig, amikor mentem valami hivatalba melóidőben, persze cigi az úton, aztán meg nem győztem eltüntetni a bagószagot, mert az annyira büdös amikor ilyenkor belép az ember egy zárt helyre... :( És ma már nincs ilyen gondom, illetve gondunk! :)


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook