Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Dohányzás - leszokás fórum

Dohányzás - leszokás (beszélgetős fórum)


1015. Tóth Ádám (válaszként erre: 1013. - Kicsivuk)
2008. okt. 7. 14:01
Sokan így vagyunk ezzel. Néha nekem is annyira jól esne egy slukk (bár nyilván a tüdőm köpném ki).
1014. Tóth Ádám (válaszként erre: 1011. - Siri)
2008. okt. 7. 14:00
Háhá, de én már dolgozom a nők jóltartása ellen. Vagy inkább kiegyensúlyozom. No pocak! :-D
1013. Kicsivuk
2008. okt. 7. 13:59
Nekem sikerült, de azért nem mondom azt, hogy néha nem hiányzik!
2008. okt. 7. 13:59
:-) Ami nem öl meg, az erősít. Valahogy a beszólásokkal is így vagyok. Majd ha látszata lesz, akkor mondjanak bármit. Én így jól érzem magam, ez a lényeg, nem? Azért hozzátéve, hogy aki a legkedvesebb a szívemnek, mellettem áll mindenben. Ő volt az egyetlen, aki nemdohányosként értékelte, hogy letettem. Anyum, nővérem, meg más nemdohányosokon igazándiból nem látszódott, hogy nagyon értékelte volna az erőfeszítésemet. Mit tudják ők, milyen letenni valamit, amitől FÜGG az ember.
1011. Siri
2008. okt. 7. 13:55
Ádám, az biztos hogy igaz, hogy a pasik 30 felett pocakosodnak, uszó gumi ott van sec/perc alatt az tuti. Párom (29) aki mióta nálunk lakik és persze imádok neki jó kis vacsikat főzni (estére sültkrumpli) mindig azt mondom, hogy már két Mongúzt hord a szive alatt mert akkora hasa van. Hát igen meglátszik hogy kit tartanak jól a nők az bizti!
1010. Siri
2008. okt. 7. 13:52
comosodva = combosodva
1009. Siri
2008. okt. 7. 13:52
Szülőkre különben visszatérve én is imádom amikor apám cseszeget, hogy hogy meg vagyok comosodva, vagy ami még jobb asszonyosodva! Imádom amikor evvel sérteget, de ha fogyózok, ÓÓÓÓ hát persze, kobászt!!! kell enni. Aha papa csak így tovább. Persze ő olyan alkat, aki imádja az édességet tábla csokit harapja és meg sem látszik rajta. Persze húst-hússal és no zöldség, vagy legalább is csak éppen hogy köretnek.
1008. Siri
2008. okt. 7. 13:50
Azt azért elmesélem, hogy mivel keményítő napom van, most hoztak nekem tűzforró sütőtököt. Hogy az milyen de milyen isteni finom!
1007. Siri
2008. okt. 7. 13:49
Na mindegy! Különben van abban egy nagy igazság egyik munkatársam mondta, hogy ő még ugyan úgy dohányosnak tartja magát holott már 10 éve hogy nem is cigizik, csak éppen nem gyújt rá, erről nem lehet leszokni csak nem akar rágyújtani. Valami azért ebben van! Oké kikopik a hétköznapjaidból, de 14 év berögzött szituk a cigizéssel kapcsolatban nem lehet csak úgy elfelejteni.
1006. Siri
2008. okt. 7. 13:46
Sziasztoook! Ádám igen kezd elmúlni a depim. De különben azért mert én ilyen hülye vagyok hogy mindenen rágom magam, más csak legyint rája nekem meg egyfolytában ez van a fejemben. Pl párom tegnap szólt hogy van egy fontos papír hogy el kellene hoznom a meló helyemre én persze nem otthon felejtettem és ilyen barom vagyok hogy én ezen rágódok. De aztán mondan neki hogy bocs én is ember vagyok és én is elfelejtek sok mindent!
1005. Tóth Ádám (válaszként erre: 1004. - Myrad)
2008. okt. 7. 13:25
Igen, ezt mondták nekem is "öreg leszokók", hogy több év után is kívánja még az ember. Ez van, még mindig jobb csak kívánni, mint rágyújtani. Ha az embernek ügye lehetne 27 éves feje 15 éves korában, akkor sosem gyújt rá. :-) (Na jó, lehet, de pssszt!)
1004. Myrad (válaszként erre: 1003. - Tóth Ádám)
2008. okt. 7. 13:20
Igen, már több, mint egy éve... de édesanyám még 10 év után is meg szokta kívánni... hát ez van...
2008. okt. 7. 13:12

Pedig Te már egy éve nem...ügye?


Rágót próbáltam, nekem nem igazán jött be....néha, nagy ritkán jólesik, de általában nem rágózom.


Na megyek ebédelni. :-)

1002. Myrad (válaszként erre: 1001. - Tóth Ádám)
2008. okt. 7. 13:04
Nekem is vannak... mármint hülye pillanataim... mai napig fura, hogy nem gyújtok rá... inkább rágó =)
2008. okt. 7. 13:01

Jah, ezek a szülők!


Siri, hogy vagy? Remélem már elmúlt a hülye rosszkedved. :-)


Párszor nekem is volt, illetve még a mai napig van, bár az inkább idegroham. Na jó, mostanában már azért nincs.

1000. Myrad (válaszként erre: 999. - Tóth Ádám)
2008. okt. 7. 12:51

=)


Erről tudnék mesélni... van egy édesapám... =D

2008. okt. 7. 12:47

Én arra vagyok kíváncsi, mikor veszi észre a környezetem, hogy kisebb lett a hasam, vagymi. Oké, most sem valami nagy, tulképpen nem is arról van szó, hogy fogyni akarnék, hanem arról, hogy nem akarok hízni. Valahogy azt vettem észre, hogy a pasik 30 körül elveszítik az uralmat maguk felett. Ha most nem fogom meg a pórázt, akkor pár év múlva sokkal nehezebb lenne.


Múltkor anyámék csak nevettek, mikor túró rudival kínáltak, és nem kértem, merthogy nem nasizok már. :-/

998. Myrad
2008. okt. 7. 12:43
Hmmm... én borsó levest ettem, meg krumplis tésztát, de mivel az nem áll keményen az emberben, nagyon éhes lettem, mire edzésről hazaértem... mindenesetre én még ettem este... még akkor is, ha tudtam, hízlal...
2008. okt. 7. 12:42

Fél év után annyival könnyebb, hogy ha rádjön a cigizhetnék (mert rádjön), sokkal könnyebben gyűröd le a vágyat.

Nem tudom, mikor jön el az az időszak, hogy már nem fogom kívánni.

2008. okt. 7. 12:41

:-D

Hát nem premier plánban van a fejem, az tuti. :-) Remélem hamarosan meglesznek a Fertő tavi túra képei, akkor belinkelem majd az elérhetőséget, vagy lehet, hogy kiteszek egy párat.


Tegnap magvakat vacsoráztam, mint egy kis rágcsáló. Paradiót, nagyon szeretem, de ügye abból sem szabad sokat enni, mert olajos meg nehéz meg minden...

995. Myrad (válaszként erre: 994. - Siri)
2008. okt. 7. 11:04

Igen, bennem is ez fogalmazódott meg =)


Örülök, hogy jobban vagy =)

994. Siri
2008. okt. 7. 11:03
Hi! Ádám tényleg jók a képek! De bocs, ha szembe jössz az utcán és nem ismerlek meg!
993. a9338a7669 (válaszként erre: 992. - Siri)
2008. okt. 7. 09:57

Akkor holnap várom a beszámolót, hogy milyen lett! :)


Ádám, tök jók a képek!

992. Siri (válaszként erre: 990. - A9338a7669)
2008. okt. 7. 09:26
jaaaaa nem! Szombaton Mc D-ba vitt a párom és nővérem küldött fél tortát a gyerekágyasból hát arra már nem akartam, így is a tortából meg bírtam állni hogy ne egyek. Szóval ma fogom megcsinálni mert holnap szénhidrát napom lesz és akkor tésztát kell enni meg ilyeneket, szóval majd ma hozzálátok!
2008. okt. 7. 09:12
4. nap, az még a legnehezebb időszak! Gondolj arra, hogy pár nap, és túl vagy a legnehezebben. Én is élveztem, hogy nem bűzlik mindenem, plusz éreztem azt is, hogy jobban bírom a mozgást, nem fulladok ki hamar. Nekem ez is erőt adott, hogy tovább csináljam.
990. a9338a7669 (válaszként erre: 989. - Siri)
2008. okt. 7. 08:51

Gratula Neked is Siri! A 36. naphoz és a tornához is! A torna nagyon jót tesz lelkileg is az embernek szerintem. A futás meg főleg, legalábbis nekem jót tett, amikor még rá bírtam magam venni. Lehet majd én is próbálkozom vele :)

Tényleg hétvégén megcsináltad a császármorzsát?

989. Siri
2008. okt. 7. 08:36
Jó reggelt mindenkinek! Godotravarva Gratulálok neked! Kitartás és sok sok energiát küldök neked. 36. napom. Nagyon jól aludtam, tegnapi depim múlófélben látszik! Fogyót betartottam és ennek nagyon örülök. Tegnap tornáztam is. 100 felülés, 200 LegMagic és súlyzoztam is (csak 1kg-sal)! Szóval örültem neki. El akarok járni futni is csak erre még nem szántam el teljesen magam! De majd ez is meg lesz. Szép napot mindenkinek! Kitartás és reméljük ahogy telnek a napok egyre könnyebb lesz és egy idő után már nem is emlékszünk arra hogy valaha is cigiztünk! Csákó
988. a9338a7669 (válaszként erre: 987. - E2add1f84e)
2008. okt. 7. 07:22
Gratula Neked Godotravarva! :) Sokan így kezdték, hogy először annak örültek, hogy nem cigiszagú a kezük, ruhájuk. Én is így voltam/vagyok vele! És ennek nagyon örülök. Örülj annak is, hogy már négy napi adag árát megspóroltad! :) Kitartás, egyre könnyebb és jobb lesz!
2008. okt. 7. 07:15

Sziasztok!

Ez már a 4. nap, hogy nem cigiztem. Tegnap sem volt könnyű, gondolom ma sem lesz az. Még csak ilyeneknek tudok örülni, hogy nem cigi szagú a kezem, a ruhám. Már ez is valami.

986. Amina1980 (válaszként erre: 975. - Myrad)
2008. okt. 6. 18:45

Szia!


Igen,megpróbálom,vagyis le is teszem,ha a férjem végleg hazajön.Megígértem neki,meg a kisfiunk miatt sem akarok cigarettázni.

Nektek sok-sok kitartást kívánok!!!!


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook