Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » DIGI TV vagy UPC? fórum

DIGI TV vagy UPC? (beszélgetős fórum)


1 2
2012. aug. 1. 20:15

Sziasztok!


UPC előfizetésemet költözés miatt nem tudom megtartani, így keresek valakit aki átvenné.

Paraméterek: Digital Gold (70tv csatorna) + Fiber Power 25Mbit-es internet, bronze díjcsomagos telefon, műsor felvevős mediabox és HBO Max Pack ingyenes videotárral, havi 11550.- forint.

Jelenleg ugyanezen az áron van "Sokcsatornás Digitális TV csomag" néven + HBO ugye.

Az átírást/költöztetést természetesen fizetem + egy vezeték nélküli készüléket is adok hozzá.

1 éves hűségnyilatkozattal május 7-től él a szerződés, és mivel egyszer költöztettem, a lemondása 165.000 forint lenne! :S


Különben én mindig teljesen elégedett voltam a UPC-vel, jó volt az adás, ha valami gáz volt azonnal jöttek, és korrektek is, csak ez a díj egy kicsit sok, de részben megértem, én írtam alá a hűségnyilatkozatpt....


Ha tudtok segíteni, szóljatok légyszíves!

Köszönöm

(mail: ladyvesta@gmail.com)

57. Gerund
2012. ápr. 7. 11:50

Sziasztok

Kotottem egy elofizetoi eloszerzodest a digivel meg januarban igeretuk szerint februar koyepeig bekotik, a mai napig meg csak meg sem kerestek. Ugyfelszolgalatuk tobbsyori felhivasara azt az igeretet kaptam egy heten belul felkeresnek. Azota is csak varok.Utolso besyelgetesunknel kozoltem,hogy nem tartok mar igenyt a szolgaltatasukra, erre meg ok fenyegettek meg,hogy az syerzodes szegesnek minosul. ENNYIT A DIGIROL

56. alyz79
2010. szept. 29. 19:43

Sziasztok!

Vigyázzatok a digivel mert,most jár le a románnak az adókedvezménye az országban!

És ha ez igy lesz,akkor már nem lesz ilyen olcsó......

Most ezért tudja rabolni az ügyfeleket mindenkitöl.

55. vkj77
2009. dec. 4. 18:01
Továbbra is a DIGI.Akciójuk,ha aláírsz hűségnyilatkozatot náluk,akkor az idő függvényében 3000 lesz a három szolgáltatásuk egy ideig.
2009. dec. 4. 17:12
csak a digi, a upc elég gáz most jár le a hűségny.és végre válthatunk digire.anyuméknál is digi van évek óta,és bevált nekik
2009. dec. 4. 17:05
de jó,hogy ráakadtam erre a főrumra! Én is gondolkodom, hogy váltani kellene, mert itt nálunk ami elérhető net 4000 a legolcsóbb, és a kábel tv,2900 havonta, a vezetékes telót lemonduk,. De ha lenne olyan kedvező csomag, ami miatt érdemes lenne megkötni belevágnék.Amit itt előttem írtak,a havi 50 ft nagyon vonzó,szinte hihetetlen,hogy ilyen is van. De vajon nálunk is be lehet-e köttetni, ill. elérhető-e.Hogyan kell elintézni, tudtok segíteni ebben?
2009. nov. 23. 11:52

Kedves hozzászólok!

Én tisztelettel ajánlom a DIGI telefonbeszerelést,

mert egy hónapja októberben szereltettük be és

most kaptam meg a telefonszámlát és havi 50 Ft-ot

kell csak fizetni érte. Akit esetleg érdekel az

interneten a www.digi.tv oldalon megtekintheti.

Ez manapság sokunknak jelentős pénzmegtakaritást

eredményez, mert a T.com nál, ha használja az ügyfél, hanem akkor is alapdijat kell fizetni.

Sziasztok és szép napot mindenkinek.

2009. aug. 18. 13:30

Sziasztok!

Nekünk T-home van. Mi maximálisan elégedettek vagyunk eddig vele. A tévét is erre köttettük át, sokkal több csatornánk van, a kép is szebb. Mivel vezetékes telónk is van, az is t-home-s lett, és így a 3 dolog miatt még kedvezményt is kaptunk!

50. Bcicus
2009. aug. 18. 13:27
Digi, volt rgen upc-nk nagyon szar volt.
49. tenkne_helga (válaszként erre: 1. - Ani2)
2009. aug. 18. 13:03
Nekünk Digi volt,de ha egy kicsit beborult,fújt a szél már nem volt adás!UPC-vel semmi probláma!
2009. aug. 18. 12:59

DIGI!!!!!!!!!!!!!!!!!!

nálunk ha van ilyen jóvá irják :)

de nincs gond!! már 3éve

47. weberferenc (válaszként erre: 18. - Da5acc16b1)
2009. júl. 7. 18:15

A DIGI ügyintézésről csak ennyit: Tv vételi zavarok adódtak, /kábelen!/ bejelentettem másnap kijöttek, gyors műszeres hibakeresés, megállapítás és szakszerű, azonnali javítás! Ráadásul nem is a rendzerben volt a hiba, hanem a lakásban a kábelcsatlalozással!!!

Ez is nagy különbség a UPC-vel szemben, akik hasonló esetben ki sem jöttek!!!

46. weberferenc (válaszként erre: 16. - Vapi)
2009. jún. 29. 18:36
Jól teszed ha váltasz, csakis jobbat kaphatsz ennél a pénzéhes társaságnál!!!
45. weberferenc (válaszként erre: 22. - 87dcc92a81)
2009. jún. 29. 18:33
Tipikus gyakorlat! Én is átéltem e "korszakot"!
44. weberferenc (válaszként erre: 33. - Castellina)
2009. jún. 29. 18:29
Egyetértek, én is tapasztaltam!!!
2009. jún. 27. 10:35

Nekünk előzőleg elég sokáig az Antenna Digitálnál

voltunk ott 95 csatornánk volt, de a másik lépcső-

házban leszerelték, mert valamilyen okból szabály-

talanul volt. Az előző társulatnál szerződéskötéssel fizettünk 5.790 Ft-ot, voltak

jó adások amit szivesen néztem, de ilyen árak mellett mi is inkább átálltunk a DIGI TV-re és

csak 2.900 Ft/hó és az internet sebességtől függően 3.500 Ft.

Üdv.Anyuci91.

2009. jún. 27. 10:23

DIGI!!! Igaz, fél évet vártunk rá, de nagyon megérte! A TV csatornák - 62 - kiváló minőségben, az internet 10-szerese a upc-nek, s a telefon?!?

Mindez jóval olcsóbban a upc-nél, a bekötés hónapjában a tv díjmentes, a csoportos díjbeszedési megbízással fizetők havi 170.-Ft. kedvezményt kapnak, stb. Az ügyfélszolgálatuk a upc-vel szemben - ahol a kedvesség mellett érdemi ügyintézés sohasem volt! - szolgálatkészek, udvariasak, maximálisan segítőkészek! Megérte a csere!!!

2009. jún. 25. 09:55
DIGI
2009. jún. 25. 09:36
hát meg se tudom mondani meddig vártunk mig végre ideértek sajnos a zsinorok olyan kontár modra mennek a falon hiába épitettem be a házba az antenna zsinort mert a két kapcsolási lehetőség miatt a két tv közt is zsinor kell.. de a kép szép adó sok és az ára is kibirható
2009. jún. 25. 08:50
Végre megszabadultam a sok bosszúságot okozó upc internettől! "LEMONDÁSSAL" - nem "FELMONDÁSSAL"!!!, ami jogilag nem azonos.Itt nincs 8 napos felmondási idő, csak a cég részéről az egyenlegkészítés és a lekapcsolás, mérlegelés nélkül! Mégis egy nemlétező ÁFSZ kitételre hivatkozva 8 napos díjfizetésre köteleznek, jogtalanul. Az ALKOTMÁNYBÍRÓSÁGI HATÁROZAT kimondja, hogy szolgáltatás igénybevételére senkit sem lehet kötelezni! Ez tisztességtelen haszonszerzés, vagy jogtalan meggazdagodás! A FOGYASZTÓVÉDELMI HATÓSÁGHOZ fordultam panaszommal. Ne hagyja magát senki átverni e profitéhes csapattól!!!
2009. máj. 18. 06:50
hát én megrendeltem és a fülük botját se mozditják hetek ota...
2009. máj. 18. 06:43
digi
36. o.andi
2009. ápr. 5. 01:29
Sokan esküsznek mostanában a Digi Tv-re
2009. márc. 5. 17:48
Digi. Bevált tv- és netügyileg is :))
2009. márc. 5. 15:53

digi


Nagyon jó és bevált.

2009. febr. 27. 15:05

DIGI!

UPC azért sem, mert az ügyfélszolgálatuk annyira undok és nem ügyfélpárti!!! Utáltam , hogy olyan kiszolgáltatott voltam náluk. Amúgy a digis adóm kábeles, sosincs gondom vele. internetem is digi.

És feleannyit fizetek a kettőért, mint egykor anno a upc internetért. A UPC egy lehúzós cég!

32. banyanya (válaszként erre: 23. - 200a1d39d3)
2009. febr. 27. 14:45

DIGI!

Borús időben nekünk is gondunk volt.

Hívtam egy DIGI-s "szakit", mert párom épp a FORMA1-re gyúrt, és rossz időt ígértek a hétvégére, tehát muszáj volt vmit tennem.

Kijött a "szaki". Megállapította, hogy egy közeli fánk lombja okozza a rossz vételt rossz időben.

Én: háááát, most mit tegyek, így a párom, meg úgy a F1, hogy végül megkérdezte, van-e fűrészünk. Volt. Még a nylon is rajta! :-) Létrát is kerítettünk, felmászott, fűrészelt, én közben néztem a %-okat a beltérin, egyre javult a minőség. Végül tökéletes lett, fát megnyirbálta, de maradt bőven ága. Egy fillért sem volt hajlandó elfogadni, pedig összességében vagy másfél órát itt dekkolt.

Hát ezért: DIGI

31. vkj77 (válaszként erre: 30. - Ibi23)
2009. febr. 27. 14:22
Digi!Nekünk is minden ott van.Kb.4-500 a tel. számlám.Volt 60 ft.-os csekkem is.Az UPC-nél ez nem ennyi lenne...
30. ibi23
2009. febr. 27. 14:19
Nálunk minden Digi. TV, internet, telefon. Nekünk az internet gyorsabb mint a UPC volt. Így hogy minden a Diginél van, telefon előfizetés nincs, havi 200 percet lehet ingyen telefonálni körzeten belül (a mobil hívásokra nem érvényes). Úgyhogy szerintem jobb.
29. szabotimi (válaszként erre: 23. - 200a1d39d3)
2009. febr. 9. 18:44
zacskót kell rá szikszallagozni az adóra és semmi baja:)
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook