Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Szerintetek melyik jobb a Digi vagy a T Home?:) fórum

Szerintetek melyik jobb a Digi vagy a T Home?:) (beszélgetős fórum)


1 2
2012. júl. 26. 15:04

Tv+internet+ telefon előfizetésem van évek óta és olyan kellett sajnos megtapasztalnom, amit ha más meséli, akkor talán el se hiszek. hogy ilyen megtörténhet, mint velem történt.

Hihetetlen dolog történt velem a héten 2012.07.22-én a telefonom nem üzemelt hát felhívtam a 1412-t.

Bejelentettem a hibát azt közölték velem, hogy 72 órán belül elhárítják a hibát nem történt semmi. Utána még egyszer felhívtam őket, hogy mi újság, közölték a javítás folyamatban ez ment tovább a mai napig közben a hibabejelentő vonal 1412 nem kapcsolható. Nagy nehezen kiderítettem a gyorsszerviz számát 1722-t jelentettem ott nem tudnak segíteni, hogy a 1412 nem üzemel, a hibáról már tudnak, 72 óra belül javítják a hibabejelentőt. De közben keresgéltem a neten találtam egy T-Home (0680639002) számot felhívtam. Mondták egy olyan hibával állunk szemben, amit központilag nem tudnak kijavítani, közölték egy óra belül kint vannak mindent leegyeztettünk, hát vártam egyszer csak jött egy telefon, hogy hol vagyok, hát mondtam a címen, hát ne mondjam, mert nem találnak, kiderült, hogy másnak címére küldték a kollegát.

Azonnal hivtam őket még is, hogy képzelik a dolgot ez már kész röhej, amit csinálnak az emberrel a szerződést megszegték. Mondta a kollega, hogy hamarosan hívnak, kérdeztem mikor Ő az nem tudja…..:-((Hát kérdeztem mit tud)hogy hamarosan hívnak. Ja persze

Na, azóta is itt várom, hogy hívjanak, de nem fűzök hozzá sok reményt, hogy egy hét után kijöjjenek.

Egyszóval szerintem egy kész káosz van a T-Home-nál és szerintem hülyének nézik, az embert csak a pénzt tudják az emberből kiszedni, de ha valami gond van, akkor, ne számítsatok rájuk…….

Én inkább a digit választanám……

2012. júl. 6. 00:05

Én a Digit nem néztem még meg. Nekem a Home van, net, telefon és TV egyben. Meg vagyok vele elégedve, mert rugalmasan változtatható, és a mi telefonálási szokásainkhoz tökéletes.

A percdíjakat kell negyon megkérdeznii, mert általában a saját hálózatban van engedmény, viszont a legtöbb hivatalos hely T-izés, mert az a Matáv jogutódja.

Én a csomagommal minden vezetékest (más szolgáltatót is) ingyen hívok, 24 órában, korlátlanul. A 30-as mobilokat ingyen, havi 200 perc erejéig.

Nekem a net mellett nagyon fontos a vezetékes telefon, mert gyakran kell ügyeket intéznem, vagy érdeklődnöm.

Tehát mindenkiél egyéni, hogy mi a kedvező a számára, Ha csak netet keresel, akkor megint mások a szempontok. Én azt tapasztalom, ha ugyanonnan van minden, akkor jobban vannak kedvezmények is.

2012. máj. 13. 03:03
Digi
2012. máj. 13. 03:03
nekünk T-Home van de télleg nagyon drága ezért énis a Digit választanám ha nem lenne 2éves hűség nyilatkozatom! Úgyhogy jobban jársz a Digivel!
2010. dec. 15. 19:57
digi
33. Clau26
2010. nov. 29. 17:28
A t-home-tól jöttünk el mert rohadt drága és a net is lassú volt..
32. Clau26 (válaszként erre: 8. - Secret!)
2010. nov. 29. 17:27
Ez érdekes itt a környékünkön és nálam is digi van és nagyon elégedett vagyok vele...5000ft-ot fizetek ezért kapok kb 50adót és egy gyors netet..ja és telefont aminek nincs alaphavidija
2010. nov. 29. 09:56
Talán a digi jobb.
30. Gaby76
2010. nov. 29. 09:51
tányéros Digi (nekunk kabeles t-home van, mert nem rakhatunk fel tanyert az épületre :-( )
2010. nov. 28. 20:52
Sztem t-home, lehet műsorokat felvenni.
2010. nov. 28. 19:49
digi
2010. nov. 28. 19:05
Digi
2010. nov. 28. 18:16

Mi is várjuk hogy leteljen a hűségidő a T-home-nál!Folyamatosan átcsúsztunk valamiért a következő évre , így megszívatva várjuk az időt,amit már kikértünk pontosan,nehogy megint egy évet náluk kelljen eltöltenünk.

UPC a legjobb,arra fogunk előfizetni,a net is műholdas így nincs leakadás.

2010. nov. 28. 18:12
T-home-t sürgősen elfelejteni :-)
2010. nov. 28. 18:03
Digi
2010. nov. 28. 18:01
A Digi sokkal jobb, mert a telefon sokkal olcsóbb, mint a T.Home és az internetje is a legelismertebb, tehát az elsőt érdemes választani én azzal meg vagyok elégedve az utóbbi sokkal többe kerül, mint a másik. Üdv.Ágnes
2010. nov. 28. 17:51
ööö, szerintem az se mindegy melyik digiről beszélünk a kábelesről vagy a parabolásról.....
2010. nov. 28. 17:46
szerintem a digi egy nagy kalap sz.rt sem ér csak , nem tudjuk meg szüntetni mert nekünk kellene 19 km -re be vinni Szolnokra a központjába ja és persze szerljük is le :( mi !! hát érdekes verzió lenne egy oltári nagy tányérral a buszon zötykölödni :)
2010. nov. 28. 17:10
iptv meg még nem volt errefelé a t-home-tól
2010. nov. 28. 17:09

mindhárom a kábelszolgáltatónál sokkal több lett volna mint a t-home-nál

upc kábel meg nincs

18. f303be5590 (válaszként erre: 15. - Moncsa70)
2010. nov. 28. 17:08
nálam viszont szempont, hogy legyen internet is és minél olcsóbban, meg kell a telefon is. vidéken nem akkora a választék mint a nagyobb városokban
2010. nov. 28. 17:06
Digi
2010. nov. 28. 17:05
Nekem ez a véleményem : 4 éve vagyunk a T-oline szolgáltatónál, eddig megvoltunk elégedve a szolgáltatással az INTERNETTEL. Viszont az elmúlt 1 évben majdnem minden héten de 2 hetente minimum be kell telefonálnom hozzájuk, amit már nagyon unok. A gond akkor kezdődött mikor szolgáltatót akartunk váltani (olcsóbbra) Eddig nővérem nevén volt az internet aki időközben elköltözött és mindig neki kellett rohangálni ha gond volt, legutóbb be is ment hogy lemondja az internetet, de édesanyám elfelejtette, hogy Ő csomagot újjított márciusban tehát van 1 év hüség így következő év márciusig ha lemondjuk a szolgáltatót ki kell fizetni a fennmaradó összeget ami 30 000 ft lett volna. Még aznap vissza mentek szüleim a boltba lemondták a lemondást mondván akkor kivárjuk amíg lejár a hüségnyilatkozat és nővérem nevéről édesapáméra tették át az internetet. Ekkor kezdődtek a gondok. Az elkövetkező 3 hétben minden pénteken megszünt az internet egész hétvégére, telefonálgattam össze-vissza nekik mire kiderült a 3. hétvégén, hogy elfelejtették megszüntetni a lemondást, így minden pénteken lekerültünk a rendszerről. De ezzel nem múltak el a gondok, folyamatosan minden héten rossz volt az internet, dühítő egy dolog hisz szolgáltatás amit fizetsz minden hónapban és még se tudod használni/kihasználni normálisan. A dolgot csak tetézte, hogy minden egyes betelefonálásnál más más diszpécser köszönt vissza a vonal túlsó feléről és odáig fajult a dolog, hogy már nem tudta a jobb kéz mit csinál a bal. Volt mikor a diszpécser flegmán fél órás várakozás után közölte velem hogy semmi baja az internetnek cseréljek madzagot a lakásban, mikor a 2 szomszédban sem volt internet. Volt mikor szinte azonnal eltudták hárítani a hibát volt mikor a szerződésben foglalt 72 órát "kihasználták". Hozzá kell tennem hogy az utcánkban nem én vagyok az egyetlen akinek egyfolytában rossz az internete. A sorozatos internet szétkapcsolás, csatlakozási hibák nem múltak míg végre egy normális diszpécser fél év folyamatos telefonálgatás után végre kiküldött egy szerelőt. A szerelők végre "megállapították " hogy az utcánkban lévő 3 oszlop között van a hiba és megcsinálták és jó is volt a net kb 3 napig. Azóta megint egyfolytában levált, nem csatlakozik napjában vagy 100x. De már annyira utálok betelefonálni, már én érzem magam kényelmetlenül ha be kell telefonálnom nekik, mikor ez egy szolgáltatás amit nekik kéne biztosítani ha az ember fizetni. . .
15. moncsa70 (válaszként erre: 13. - F303be5590)
2010. nov. 28. 17:03
Én azért szeretem, mert nem olyan drága, mint a t-home, de többet ad, mint a digi. Nekünk fontos, hogy felvehető legyen, ezért a digi szóba sem jöhet.
2010. nov. 28. 16:58
t-home van nálunk már 4éve,de állati drága..csak az árával van bajom.Közben mindenkitől hallom,h milyen jó olcsó a digi,meg más szolgáltatók...
2010. nov. 28. 16:56
upc milyen? k-ra nem mindegy szerintem
2010. nov. 28. 16:56
a többit nem ismerem :)
2010. nov. 28. 16:56
t-home műholdas elfogadható
2010. nov. 28. 16:55
digit egyszer nyaralás alatt láttam, pocsék volt
2010. nov. 28. 16:55
nekünk upc van, és ezt tartom jónak. Bár lehet nálatok nincs....
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook