Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Debreceni Kaáli-ról tapasztalatok fórum

Debreceni Kaáli-ról tapasztalatok (beszélgetős fórum)


168. nagymaya (válaszként erre: 166. - Zergecica)
2012. jan. 2. 19:28
De jó! De jó! Jajj, úgy örülök! Vigyázz ám magatokra! Holnap pedig jelentkezz, mi volt. Végre egy jó hír!
2012. jan. 2. 19:21
Holnap megyk vérvételre. nem érzk semmit, nem barnázok, ha soka vizet iszom puffadok és az elmúlt 1 hónapban 3 kilót híztam. Félek, mert egyet ültettek be, nehogy valami baja legyen. Hülyén hangzik de szexelni sem merek a beülti óta a Crinonc hüvelygél miatt. A párom kezd berágni, de holnap megkérdezem az orvost. Holnap írok az eredményről ígérem.
2012. jan. 2. 19:16

Igen eltüntem, bementem ma dolgozni:)

De előtte pozitívat teszteltem. meg akartam osztani veletek, most érek a netre. BOLDOG vagyok. Bár félek

2012. jan. 1. 22:04
Zergecica mi újság? Nagyon eltüntél. Remélem, minden rendben!
164. metume
2012. jan. 1. 10:05
Igen, meg az is felháborító, hogy amikor mondtam , hogy meggondolom a 35 ezret akkor mondták,hogy lehet Tb-re is beutalóval.
163. nagymaya (válaszként erre: 162. - Metume)
2011. dec. 30. 14:09
Köszi, de nekem Miskolc messze van. Nem értem én ezt a rendszert! Miért nem adhat egy Kaális doki beutalót immunológiára, mikor a két dolog összefügghet. Alapból el kellene mindenkit küldeni immunológiára és genetikára, akinél felmerül a lombik. Felháborító. Ha nincs ez a fórum, lehet meg se tudom, hogy ajánlott elmenni ezekre a vizsgálatokra.
162. metume
2011. dec. 30. 13:51
nagymaya! Én voltam mostanában Immunológia kivizsgáláson Miskolcon. Leskó nem tudott beutalót adni , de elintézte a megyei kórházban. Egyébként Berkes Enikő csinálta a Máv rendelőben, és 35 ezer Ft lett volna ,ha nem tudok beutalót szerezni.
161. nagymaya (válaszként erre: 160. - Zergecica)
2011. dec. 30. 12:33
Persze, hogy jel! Annak a jele, hogy jövőre stabilabban kell felállítani, nehogy a gyerekre boruljon:-D
2011. dec. 30. 12:29

Igen kedden megyek, képzeld még a karácsonyfánk is eldőlt a délelőtt! lehet hogy ez jel?!

Bízok még.......

159. nagymaya (válaszként erre: 158. - Zergecica)
2011. dec. 30. 11:47
Ne mááár! Azért még nincs veszve minden! A vérvételig van még idő. Kedden kell menned, ha jól emlékszem. Addig is megy a drukk ezerrel!
2011. dec. 30. 08:07
Ma nagatív lett a tesztem.
2011. dec. 29. 19:24
én passzolom a progeszteront, nem tudom. De holnap tesztelek ET+11 nap lesz:-) Elvileg már mutatni kellene valamit!
2011. dec. 29. 19:20
sziasztok, nem tudja véletlen valaki, hogy a debreceni kaáliban a progeszteront milyen mértékegységben mérik? ng/l vagy nmol/L? ha esetleg valamelyikőtöknek néztek mostanság...
155. nagymaya (válaszként erre: 154. - Zergecica)
2011. dec. 29. 18:00

Fú, tudom mit érzel. Én tesztelés előtti éjszaka szinte semmit nem aludtam. Alig vártam, hogy reggel legyen.

Elég depis vagyok. Kedd este rámtört egy sírásroham. Alig bírtam abbahagyni. Aztán még néha elpityergem magam. Már előre félek, hogy mi lesz, ha visszamegyek dolgozni. Ott is csak a babákat látom. De majd túl leszünk ezen is.

2011. dec. 29. 17:51

Hát NEM, berezeltem. de holnapra összeszedem magam.mióta megvan a teszt görcsben van a gyomrom... félek az ismételt sikertelenségtől:(

Első lombik, de megelőzte 4 inszem, és az utolsónál kibuktam, órákig csak bőgtem....

Amint van eredmény írok!

Maya, te-ti hogy vagytok? Sikerül feldolgozni?

2011. dec. 29. 11:30
Zergecica teszteltél?
152. 7d6739e46c (válaszként erre: 151. - Zergecica)
2011. dec. 28. 19:45
Ezt a Gabrielt én nem próbáltam,mert sokan nem tartják jónak.De ha babás vagy,biztosan kimutatja az is.Szerintem nyugodtan ellőheted.
2011. dec. 28. 19:37

immunológiára a debreceni III.belre időpontot kell kérni telefonon (kb március)és Dr Brúgós Boglárkánál voltam, háziorvosi beutalóval.

hú lányok megvettem a tesztet gabrielt, ezt ajánlotta a gyógyszerész holnap leszek ET+10 napon. Kipróbáljam vagy várjak még? Ideges vagyok a múlt éjjel már nem sokat aludtam.

150. 7d6739e46c (válaszként erre: 149. - Nagymaya)
2011. dec. 28. 18:50
Nekem a nőgyógyászati klinikán adott beztalót a régi dokim a meddőségi ambulancián.Része volt a kivizsgálásomnak az immunológiai kivizsgálás.Nem minden doki tartja fontosnak,de az én(volt)dokim Dr.Fekete István igen!Így adott beutalót a III.Belklinikára és ott csinálták,ami vérvétel volt.Ingyenes,így beutalóval.Nem emlékszem mindenre,hoyg miket néztek,de sok vizsgálat volt benne,7 lapos leletet kaptam.lisztérzékenység,autoimmunbetegségek,pajzsmirigy,endometriózisra utaló vizsgálat egészen biztosan volt benne,de még nagyon sok minden...
2011. dec. 28. 18:07
Az immunológiai vizsgálatot hol csinálják, és milyen vizsgálatokat jelent ez? Ki ad hozzá beutalót? Van magáncég is esetleg, ami ilyennel foglalkozik?
148. 7d6739e46c (válaszként erre: 147. - Metume)
2011. dec. 28. 17:00
Szia!A BMC-s fórumon szokott lenni mártika,ő volt ilyen vizsgálaton azt tudom...sajnos nem jelent túl sok jót,ha alacsony az érték,a petefészkek kimerültségét jelzi,hogy nem jól stimulálható.De azért biztosan nem reménytelen.
147. metume
2011. dec. 28. 16:49

Sziasztok!

Igen Én is tapasztalom, hogy milyen Leskó, amúgy kedves, de csak akkor beszél ha kérdezed,kicsit fura.Néha olyan érzésem van , hogy csak velem ilyen... MA jött meg az AMH vizsgálatom eredménye.

Hát nem túl biztató , 0.2ng/ ml.Volt már valaki ilyen vizsgálaton közületek? Ez a petefészek állapotát mutatja. Ez a legalacsonyabb határértéke.

Hát kicsit beparáztam, hogy mi lesz, ha kimerült a petefészkem. 10-én megyek a Kaáliba, reménykedem, hogy még nem késő.

146. nagymaya (válaszként erre: 144. - 7d6739e46c)
2011. dec. 27. 19:22
Köszi! Majd a második sikerül. Kell egy kis idő testileg, lelkileg, hogy helyre rázódjunk. Nem is baj, hogy szünetet kell tartani.
145. nagymaya (válaszként erre: 143. - Zergecica)
2011. dec. 27. 19:18

Az orvos csak annyit mondott, hogy majd vegyük fel a kapcsolatot Tándor doktorral, de a recepción mondták a lányok, hogy két hónap múlva kell új időpontot kérni.

Na azt meg ne halljam mégegyszer, hogy készíted magad a sikertelenségre. Én még az első negativ teszt után is azt mondtam, hogy hülyeséget mutat, én igen is, hogy terhes vagyok. Csak mikor a harmadik is negativ lett, és elkezdtem barnázni, akkor nem tudtam már reménykedni.

Szorítok nagyon!

144. 7d6739e46c (válaszként erre: 140. - Nagymaya)
2011. dec. 27. 18:35

Sziasztok!Nagyon sajnálom Maya!teljesen ledöbbentem mikor olvastam a doki viselkedését,mert ugye én is a Tándorhoz jártam és ő nem ilyen!!!Talán még jobban örült mindennek mint én(persze csak látszólag,mert én sajnos nem nagyon tudom mutatni az érzéseimet)és annyira biztató volt mindig.Aztán láttam hogy nem nála voltál most.

Én bízom benne,hogy legközelebb sikerül,ő nagyon jó szakember!

2011. dec. 27. 17:13
Maya! mit mondott mikor kezdhettek majd, mikorra van ismét időpont, Én is készítem magam a sikertelnségre. talán nekem az a jó hogy tanulok, a gondolatomat elterelem, már ha sikerül.
2011. dec. 27. 17:11

szia maya! nagyon sajnálom! Hát én sem érzek semmit, pihizek illetve már teszek-veszek itthon. én Leskóhoz járok, Ő ilyen! Ha kérdezel akkor válaszol, nem néz az emberre. Az aktádat azért nézte mert az előzményeket figyelte, velem is ezt szokta. Amúgy én meg vagyok elégedve vele, én 1 éve járok hozzá.

Kedves metume! Én hasonló cipőben járok, endometriozis, autoimmun, de nekem elindítottáka lombikot. 19én volt a beültetés, mához 1 hétre megyek vérvételre, ja most töltöttem a 37et. nem vagy egyedül.

141. metume
2011. dec. 27. 16:24

Sziasztok!

Új vagyok a fórumon. Miskolcra járok Leskó dokihoz,de általa nemsokára remélem eljutunk Debrecenbe lombikra. Volt insem-em Miskolcon sikertelen. Már lombiknál tartanánk, de amikor elkezdődik a stimuláció a pete mindig cisztává alakul. Így decemberbe is félbeszakadt a lombikprogram. Van valaki akinek hasonló problémája volt? Emiatt most immunológiai kivizsgálás történt.37 éves vagyok és Endometriozis miatt műtöttek.

140. nagymaya (válaszként erre: 139. - Zergecica)
2011. dec. 27. 16:24

Helló!

Sajnos tényleg nem sikerült.Bár már az esélytelenek nyugalmával mentünk, mivel még a tegnap reggeli tesztem is negativ lett,és elkezdtem barnázni is. Ma már egész jól fogadtuk, mikor a doki mondta, hogy negativ lett a Hcg. Péntek óta már felkészültünk rá. Még jó is, hogy voltak jelek, így nem esett olyan rosszul. Előttünk volt egy pár,és a csaj sírva jött ki. Együtt voltunk punkción és beültetésen. Nagyon sajnáltam. Ha nincs a barnázás, szerintem én is sírva jövök ki a dokitól, de így már itthon kisírtam magam. Most egy kis pihi, majd újult erővel kezdjük újra.

Ja, és a doki elég bunkón közölte a hírt. Bementünk, leültünk, elkezdte lapozgatni a paksamétánkat és még csak fel se nézett, csak annyit mondott, hogy "negativ lett a HCG", és lapozgatott tovább. Nem várok el nagy ömlengést, de annyit legalább mondhatott volna, hogy sajnos, vagy sajnálom, de ha ezt nemi is, legalább ránk nézhetett volna. Lehet csak azért, mert nem hozzá tartozunk?!

Nagyon remélem, hogy ti sikeresebbek lesztek. Majd írj, hogy mit mutat a teszt!

2011. dec. 27. 12:01
Maya mi van veled? Rossz érzésem van, azért nem jelentkezel mert negatív lett az eredmény? Írjál, nekem mához 1 hétre kell mennem vérvételre, de semmit nem veszek észre magamon. A héten veszek tesztet....

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook