Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Debreceni babavárók fórum

Debreceni babavárók (beszélgetős fórum)


122. ájrin (válaszként erre: 120. - Babika82)
2008. márc. 31. 17:44
Egyetértünk:) De ezt priviben már megbeszéltük:)))
2008. márc. 31. 17:31
Letiltott, újra kellett regisztr. Babika821
120. Babika82 (válaszként erre: 119. - Csillagocska80)
2008. márc. 31. 17:27
Én Török Petit javaslom. Nagyon laza, istenien néz ki:))helyes pasi:)), és kedves. Nekem voltak Harsányi Ágnessel gondjaim, és volt olyan doki akinél rengeteget kellett fizetni. Remélem T.P szülészként is nagyon tuti, mert ha egyszer oda kerülök, úgy érzem őt fogadnám meg, mert annyira nyugtató hatású pasas. Egyébként Jakab Attilát és Major Tamást ajánlgatják más orvosok, hogy ők is nagyon jók még. Az tuti hogy 1000%, hogy nem szeretném a nőgyógyászomat soha többet leváltani, legalább is most igy gondolom:)))
119. Csillagocska80 (válaszként erre: 118. - Ájrin)
2008. márc. 31. 16:27
Köszönöm. Neki a nevét már láttam a kórházba kiirva, de nem ismerem. Jenei Katalinhoz jártam, nem tudom ismered e, de inkább igy ide nem is irok, mert csak negatívat tudnék(fura megjegyzése, lenézései, kötözködés, még abba is beleszólt hogyan borotváljam, kritizálja az embert, pedig Ő is nő, és pont Ő pedig egy férfi doki talán lehet kritikusabb lenne ezen a téren.Szóval nem hiányoznak nekem ilyenek, olyan kell aki az egyébként is nagy gátlásomat pont akkor kezeli, nem pedig még tesz rá, gondolom más sem mosolyogva várja hogy mehessen a nőgyogyihoz.Köszi a telszámot előre is.
118. ájrin (válaszként erre: 117. - Csillagocska80)
2008. márc. 31. 16:22
Csak annyt tudok felajánlani, amit Évkének is. Megadom priviben a Török Péter doki telefonszámát. Velem első alkalommal 1,5 órát beszélgetett, addigra sikerült a lelkemet helyre tennie....
2008. márc. 31. 15:33

Sziasztok!

Lehet nem jól választottam fennt a témát, bocsi.

Debrecenben szeretnék igazán jó nőgyógyászt találni, mivel olyan panaszaim vannak amit eddig nem sikerült teljesen meggyógyítani és már a doki szakmaiságában kezdek kételkedni. Természetesen eddig sem pattogtam orvosról orvosra, igy olyat keresnék akire mindig számíthatok felmerülő gondjaimmal az elkövetkezendő években, időkben. Még babám nincs, természetesen én is szeretnék majd, de még picit távolabb érzem.

Azért nem sikerül igazán jót találnom úgy érzem mert aki eddig megfelelt, az nem állt a csúcson a témában,aki pedig már tényleg befásult doki azok meg mindig kibabrálnak velem úgy érzem. Olyat szeretnék akivel meglehet beszélni ezen nőgyogyis gondjaimat, nem csak megvizsgál mint gyerek a játékbabáját már bocsánat, de egyik másik olyan durva tud lenni, hogy...Szóval hanem tényleg segít, elmagyarázná a dolgokat és nem sajnálná az időt hogy esetleg beutalót irjon egyéb kivizsgálásra, vagy tényleg visszahivjon hogy használt e a gyógyszer vagy sem. Szóval olyan törődős dokit keresnék. Elég para vagyok meg szégyenlős, igy nekem ez igazán kínos mikor menni kell a nőgyogyihoz, nem hogy még esetleg bunkók, kritizálnak, megjegyzést tesznek és azt érzem, hogy bementem de már nem bánná ha el is mentem volna a francba, mert van neki jobb dolga, sajnos ilyet is szoktam érezni. Köszönöm mindenkinek a segítségét, és türelmét, hogy hosszú hozzászólásomat végig olvasta.

116. Évke (válaszként erre: 115. - Ájrin)
2008. márc. 28. 10:14
Megkaptam, köszi!!
115. ájrin (válaszként erre: 113. - Évke)
2008. márc. 28. 08:01

Szia! Elküldtem priviben.

Szép napot!

114. Évke (válaszként erre: 112. - Encike 2)
2008. márc. 27. 21:30
Köszi, akkor tőled is várom a nevet és a számot!
113. Évke (válaszként erre: 111. - Ájrin)
2008. márc. 27. 21:29

Szia!


Köszönöm, hogy válaszoltál. Akkor elkérném a számát. (bár még azért érdeklődöm, meg a pesti Szent Imrét is dicsérik, hát, nem tudom...)

Köszi előre is!!

112. encike 2 (válaszként erre: 110. - Évke)
2008. márc. 26. 21:43

Szia4

Én is ajánlanék, de nem a Klinikára járok. Sok sikert!

111. ájrin (válaszként erre: 110. - Évke)
2008. márc. 26. 18:05

Szia Évke!

Én is a klinikára járok, nekem dr Török Péter az orvosom.

Szívesen megadom a telefonszámát. Fiatal és nagyon rendes. Én csípem nagyon.

110. Évke
2008. márc. 26. 17:02

Sziasztok babavárók!


Ne haragudjatok, hogy "idepofátlankodtam", hiszen én nem Debrecenben lakom, de talán mentségemre szól, hogy ott végzem az egyetemet.:)

Félretéve a viccet, azért háborgatlak benneteket, mert idén nyáron testvérkét szeretnénk kisfiunknak, és úgy döntöttünk, hogy a klinikán fogom őt megszülni.(sok jót hallottam róla) Csak egy bibi van, abszolút nem ismerek ott szülészorvost. Tudnátok nekem ajánlani valakit? (mondjuk a legjobbat?:)


Köszi szépen!

109. encike 2 (válaszként erre: 108. - Erabera)
2008. márc. 26. 13:30
De jo, remélem nálunk is nemsoká lesz ilyen élmény.
108. Erabera
2008. márc. 25. 13:04

Sziasztok!

Voltunk ma ultrahangon, minden rendben van a kicsivel, szépen növekszik. Jó volt látni ahogy dobogott a kis szíve meg ficánkolt; és szerencsére a férjemet is beengedték :)

107. encike 2 (válaszként erre: 106. - Erabera)
2008. márc. 23. 16:24
Biztos készülödnek az ünnapekre!
106. Erabera
2008. márc. 23. 09:43
Hahó valaki!!! Hol vagytok kismamik?
105. encike 2 (válaszként erre: 104. - Erabera)
2008. márc. 9. 14:02

Küldtem privit.

Szio!

104. Erabera (válaszként erre: 103. - Encike 2)
2008. márc. 8. 20:08

Encike!

Sose bánd, hogy nem ismered, nem egy nagy szám a fickó!

103. encike 2 (válaszként erre: 102. - Erabera)
2008. márc. 8. 17:21

Szia!

Annyi uj doki van már. Pl. a tiedet sem ismerem.

102. Erabera
2008. márc. 7. 15:26
Nincs mit. Én Berecz Jánoshoz tartozom, hozzá járok.
101. encike 2 (válaszként erre: 100. - Erabera)
2008. márc. 7. 12:08
Köszönöm. Akkor ezek szerint már ott nem rendel. Te kihez jársz?
100. Erabera
2008. márc. 7. 11:44

Encike!

Végignéztem az összes nődokit, de Varga név nem volt kiírva sehova....

99. encike 2 (válaszként erre: 98. - Erabera)
2008. márc. 6. 17:35
Igen. Egyébként a Kenézyben van, de Szobin is rendel. Csak sose lehet tudni, ha Debibe járok ott is fel tudnám keresni. 2 éve ott is rendelt, de most? És köszike.
98. Erabera (válaszként erre: 97. - Encike 2)
2008. márc. 6. 16:13

Szia Enci!

Varga ő nőgyógyász? Mert ha az, holnap megyek vérvételre és megtudom neked nézni...

2008. márc. 6. 10:27

Erabera!

Meg tudnád mondani, hogy az sztk-ban Dr. Varga Tamás rendel-e még? Köszike

2008. márc. 5. 20:02

Sziasztok!

A nőgyógyászat a Bethlen u-i sztk második emeletén van, mégpedig az új szárnyban. A labor a folyosó legvégén van. Kicsit másképp működik mint az ótemetőn, mert itt be kell adni a papírt (pl.vizeletpapír), ezután vársz, majd adják a névre szóló poharat. Van a labor mellett egy WC ott kell leadni a poharat, de maga a Wc nem működik így célszerű otthonról vinni a mintát. Ezután vársz az eredményre amit nem tesznek ki, hanem időnként kijön a laboros hölgy és kiossza név szerint. Az én papírommal volt valami gond, azt mondták ez az első ilyen, ezért én vagyok a kísérleti nyúl, ami nekem mellesleg több, mint fél órámba került. Egyébként elég gyorsan megy a dolog.

A vérvétel is itt van természetesen erről részletesebben pénteken tudok beszámolni, mert akkor megyek.

Egyébként vérvételnél én sem szoktam odanézni, úgy könnyebb.

Bocs, hogy kicsit hosszú lettem. :)

95. aaandy (válaszként erre: 94. - Ájrin)
2008. márc. 5. 18:51
Igen tudom, a kicsiért mindent kibírok, csak egészséges legyen
94. ájrin (válaszként erre: 92. - Aaandy)
2008. márc. 5. 18:40

Szia Andi! Szerintem kár paráznod a vérvételtől. Ne nézz oda, és gondolj arra, hogy mindez a kicsi babóért kell megtörténjen.

Nem ez lesz az utolsó, jobb, ha hozzászoksz!!!!

93. ájrin (válaszként erre: 91. - Erabera)
2008. márc. 5. 18:38

Szia Erabera!


Pontosan hol van, hogy működik a labor, ilyesmi ? :)))))

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook