Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Debreceni babavárók fórum

Debreceni babavárók (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
272. encike 2 (válaszként erre: 271. - Toncsimimi)
2009. febr. 10. 22:27

Köszike, már tudjuk hol van, ha ráérünk benézünk, mert sok jot hallottam felőle.

De készülünk Nyiregyre is e témában.

271. toncsimimi (válaszként erre: 266. - Encike 2)
2009. febr. 10. 21:35

Szia! Én azon a környéken lakom, ahol a Füli bababizományi van. Pont a Konzervgyárral szemben található, érdemes benézni oda!!!


Szerintem érdemes a hírdetéseket is böngészni, mert kéz alól lehet még jobb és még olcsóbb babakocsit találsz!

2009. febr. 10. 19:28
Sehol senki?
269. encike 2 (válaszként erre: 267. - Göbe)
2009. febr. 6. 10:17

Köszi.

Monostorpályi 33.Füli bababizományi.

Neten láttam.

268. pilicke
2009. febr. 5. 21:13

Sziasztok!

Szeretném megkérdezni van-e valaki aki június közepe körül fog szűlni a debreceni klinikán?és van-e kedve megismerkedni más kismamával is aki szintén ott fog szűlni?21+5hetes vagyok június 13-ra vagyok kiirva a klinikán fogok szűlni de fogadott orvosom nincs. Nem is kell. Remélem lesz valaki akivel esetleg egyűtt lennénk benn szivesen beszélgetnék vele. Első babás vagyok jól jönnének a tapasztalatok.

267. Göbe (válaszként erre: 266. - Encike 2)
2009. febr. 5. 12:51

Sajnos Mi még nem tartunk a babakocsi vásárlásnál, de a Kenguruban (CORA-nál a KIKA mellett van)és a Babavilágban (Nyugati u.)láttunk nagyobb választékot.

A Monostorpályi u. a vasútállomásnál a vasúti átjárón áthaladva a 2. utca balra, de a bizományiról nem tudok semmit.

2009. febr. 1. 14:37

Debibe hol lehet jo babakocsikat kapni?

Már néztem a Brendonba, Baby Centerbe és a Nyugatin.


Merre van a Monostorpályi u, mert ott van bizományi. Müködik még?

265. Göbe
2009. jan. 28. 16:17
Voltam ma a nőgyógyásznál, beecsetelt és írt ki egy újabb kúpot.Közölte, hogy a hüvelygombám akár végig a terhesség alatt megmaradhat, ez nem jelent veszélyt, csak ha szülés előtt sem múlik el, akkor császárral kell szülnöm. Nagyon elkeseredtem. Szájon át szedhető gyógyszerrel biztosan elmúlna, de azt nem ajánlja, az injekciós kezelést vetette még fel (8.500 Ft), amit még meggondolok. Szép kilátások, bár úgy gondolom ennél nagyobb baj ne legyen.
2009. jan. 26. 21:30

ha minden rendbe diétázni szerintem se szabad.

Anno nekem is volt folyásom a dokim szerint, de én nem tapasztaltam, mivel nem kellett betétet se használnom, Canestent használtam. De a diétát nem emlitette.

263. Göbe (válaszként erre: 262. - Encike 2)
2009. jan. 26. 20:53

Még nem hallottam, hogy a kamillás fürdő erre jó lenne, de majd rákérdezek.

Rámentem a hüvelygombával foglalkozó fórumokra, ott is sok félét tanácsolnak, 1-2 dolgot majd kipróbálok.

Az igazi a diéta (no cukor, no élesztő, no liszt stb)lenne, de azt szerintem a terhesség alatt nem biztos, hogy jó ötlet elkezdeni.

Remélem a nőgyógyászom valahogy kikúrál ebből.

262. encike 2 (válaszként erre: 261. - Göbe)
2009. jan. 26. 18:18

Igen a férjem fiut szeretett volna, de bizti imádni fogja ezt a lánykát is, ugy, mint a nagyokat.


Köszi aranyerem jelenleg visszament, igaz kentem és minden wc-zés után tusoltam.


A gombádra nem jo a kamillás fürdő?

261. Göbe (válaszként erre: 260. - Encike 2)
2009. jan. 26. 13:07

Török Péter is nagyon kedves és szimpatikus, remélem beválik, bár zömmel jókat olvastam róla.

Gondolom fiút szeretettek volna 3.-nak, de a legfontosabb, hogy egészséges legyen.

Remélem 1 hét múlva Mi is megtudjuk a nemét, bár igazából mindegy, de egy kicsit a lány felé hajlok.

Gyógyul az aranyered?

Sajnos Nekem kb. 2 hónapja hüvelygombám van (valószínű candida), a legidegesítőbb, hogy 2-szeri gyógyszeres kezelés után sem múlt még el, szerdán megyek újabb vizsgálatra. Még ilyen sosem volt, hogy ne múljon el egy kezelés után.

260. encike 2 (válaszként erre: 259. - Göbe)
2009. jan. 25. 11:17

Nem dolgozom. Vagyis most a felgyült szabik egy részét töltöm. Mivel egymás után jöttek a babák, igy nem mentem vissza munkába.

kÉT LÁNYOM VAN, dORINA 6 LESZ MÁRCIUSBAN, nIKI 3 VOLT NOVEMBERBEN. éS ISMÉT KISLÁNY LESZ.


Török Péter felesége jár ki hozzánk, mivel Debi mellett lakunk, igaz férjem debreceni, főorvosit tartani. Nagyon kedves és segitőkész.

259. Göbe (válaszként erre: 258. - Encike 2)
2009. jan. 23. 19:41

Le a kalappal, hogy a harmadik babát várod, irigyellek, mi örülünk, ha ez az egy babánk lesz.

Korábban írtam már, hogy 17. hetes terhes vagyok és lombik-baba lesz.

Már az elejétől táppénzen vagyok és sajnos többnyire fekvésre, "semmittevésre" vagyok kárhoztatva, de a babáért mindent kibírok, eddig eljutni sem volt könnyű. Mindent a férjem csinál és intéz, még a tanácsadásokra, vizsgálatokra is Ő visz, egyedül nem merek elindulni, mert karácsony előtt az egyik áruházban elájultam (igaz korán volt és nem ittam, ettem semmit), lement a vérnyomásom.

Itthon olvasok, TV-ét nézek, internetezek stb.

A debreceni klinikán dr Török Péternél fogok szülni.

Majd később bővebben is írok magamról.

Te dolgozol még? Mesélsz a gyerekeidről?

258. encike 2 (válaszként erre: 257. - Göbe)
2009. jan. 23. 11:30

Nem láttam, de akkor ezek szerint jo fele haladok.


Köszönöm jokivánságod!


28 hetes vagyok,a Kenézybe járok, Dr. Varga Tamásnál szülök, igaz Szoboszlon rendel, de szüleszt még, az előző kettőt is nála szültem, Magne B6-ot szedek, ha eszembe jut, pedig tuti jobb lenne, ha rendszeresen szedném.


Mesélsz magadrol is?

257. Göbe (válaszként erre: 255. - Encike 2)
2009. jan. 23. 11:22

Ma reggel beszéltek a "Csak csajok" műsorában ezzel a témával kapcsolatosan és a szakértő is a búzakorpát, napi min.1,5 l vizet, 2-3 pohár narancslevet (gondolom 100 %-ost), magas rosttartalmú ételeket és mozgást ajánlott. A hashajtókat például nem ajánlják. Jobbulást kívánok.

Amúgy Te hány hetes terhes vagy? Van már szülész-nőgyógyászod? Milyen "bogyókat" kell még szedned a vason kívül?

256. encike 2 (válaszként erre: 253. - Göbe)
2009. jan. 22. 18:34

Egyik ismerösöm is a Kaáliba jár, pont ma volt, hogy beültessék neki a férje spermáját. nem tudom ki a dokija.


Náluk az apukánál volt a baj.

255. encike 2 (válaszként erre: 254. - Göbe)
2009. jan. 22. 18:33

igen a vastol van.

Kenem Mastuval és a gyogyszertárba adtak buzakorpát, ami lágyit a székleten.

Én már ettem narancsot, paradicsomot tejjel, lekvárt, joghurtot és semmi. Mondjuk alapbol birom ezeket, sose hajt meg.

254. Göbe (válaszként erre: 252. - Encike 2)
2009. jan. 22. 18:31

Én is egy hete szedem a vasat, persze a székletem már a 3. naptól fekete (ez még nem baj).

Neked székrekedést okozott és attól jött ki az aranyered?

Mit mondtak mivel lehet kezelni?

253. Göbe (válaszként erre: 251. - Ájrin)
2009. jan. 22. 18:26

Köszi, de az igazi siker akkor lesz, ha egészséges kisbabánk megszületik, addig folyamatosan aggódok.

A debreceni Kaáliba jártok? Ha igen, melyik orvoshoz?

Nálatok mi a probléma, ha nem túl indiszkrét a kérdés?

2009. jan. 22. 18:08

Ma voltam uh-n minden oké.

Szedem a vasat egy hete, de szenvedek a széklettel, erre tegnap aranyerem is kijött.

251. ájrin (válaszként erre: 250. - Göbe)
2009. jan. 22. 11:44

Mi 2 éve próbálkozunk, és mi is hasonló cipőben járunk, eddig 3 lombiknak futottunk neki, de csak egynél jutottunk el a beültetésig.

Gratulálok a sikeretekhez!:)

250. Göbe (válaszként erre: 249. - Ájrin)
2009. jan. 22. 11:34

Soha ne add fel!

Mi 3 évet vártunk a babára és a 4. lombikprogrammal sikerült. Én aztán tudom milyen nehéz lelkileg annak, aki már nagyon akar gyereket.

Mióta próbálkoztok? Túl vagytok már a kivizsgálásokon?

249. ájrin (válaszként erre: 248. - Göbe)
2009. jan. 21. 18:46
Hát én még semennyi:( én még tényleg csak "babaváró" vagyok. De nem nagyon akar jönni:(
248. Göbe
2009. jan. 21. 18:10

Köszi a javaslatokat.

Tudom, hogy több nagy áruházban (Tesco, Cora) is árulnak kismamaruhákat, de itt elég szegényes a választék, már a fehérneműméretem is 1-2 számmal nőtt.

Ti hány hetes terhesek vagytok? Dolgoztok még?

2009. jan. 20. 18:49

szia!

kismamabolt van a lucullus udvarban is. vagy mit szeretnél a kismamaboltban? ruha van többhelyen is!

246. ájrin
2009. jan. 20. 18:10

szia Göbe!

Én a Kálvin téren láttam kismamaboltot.

Szabad egyáltalán kismamát masszírozni? Ezt nem tudom....

245. Göbe
2009. jan. 20. 13:54

Sziasztok! 17 hetes terhes vagyok.

Két témában szeretnék segítséget kérni:

1. Kismamaruha-boltokat hol találok?

2. Veszélyeztetett terhesként sokat kell feküdnöm, ezért néha jól esne egy masszázs, tud valaki infót kismama-masszázsról?

2008. szept. 14. 20:32
Várunk nagy szeretetttel!!!
243. kislibu
2008. szept. 14. 14:09
Köszi, majd csak túlleszünk rajta. És jövök én még ebbe a fórumba!
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook