Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Dávidka májátültetésre szorul fórum

Dávidka májátültetésre szorul (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Dávidka májátültetésre szorul

1 2 3 4
12. ac808a6b30 (válaszként erre: 7. - Zalu)
2011. jún. 4. 12:41
Igen, tényleg elírták a riportban!
11. Bobett
2011. jún. 4. 11:51
Megszakad a szívem ezért a kisfiúért és a szülőkért! Dunaújvárosi vagyok én is és tényleg mindenhol kint van az édesanya által írt segítségkérő levél! Nem állok jól anyagilag, de amint megkapom a fizetésem támogatni fogom őket,mert megérdemlik, s ha már nekem nem lehet gyermekem, legalább másokén segítek! Csak az a szomorú, hogy egy ilyen szörnyű dolog miatt kell nekik segítség! Nagyon sok erőt és kitartást kívánok a családnak, s remélem, hogy minél előbb összejön a szükséges pénz és Dávidka hosszú boldog életet élhet!
2011. jún. 4. 11:50
Jobbulást kívánok a kisfiúnak, a szülőknek pedig kitartást!
9. tücsimücsi (válaszként erre: 8. - 14f968b657)
2011. jún. 4. 11:45
Inkább az a szomorú hogy az ú.n. kisemberek akiknek eleve megélhetési problémájuk van azok gyűjtik össze a pénzt. Egy milliárdosnak meg se kottyanna kifizetni az egész összeget. Persze ők magasról tesznek ezekre a kis betegekre.
2011. jún. 4. 11:40

Köszönöm lányok és továbbítom a szülöknek mindenképp...

Nagyon szomorú hogy ilyen világot élünk és az pedig tragédia hogy ezen egy ilyen csöpp élet múlik:-(

7. Zalu
2011. jún. 4. 11:12

A számlaszám helyesen: 11736037-20550332. OTP Bank.

Segítsünk, mert meggyógyulhat ez a kisfiú!

2011. jún. 4. 11:04
rénézésre otp-s számlaszám, egy 1-essel többet írtak az elejére, anélkül helyes.
2011. jún. 4. 11:04
Az én szíven is összeszorul mikor ilyenekről hallok,olvasok.És rendkívüli düh fog e,hogy hogyan lehet,hogy úgy kell összekoldulni a pénzt,hogy segíteni lehessen.Ebben a a rohadt országban minden felesleges dologra van,de amikor életekről van szó,akkor oldja meg a család ahogy tudja.Gusztustalan!
4. Zalu (válaszként erre: 3. - Ac808a6b30)
2011. jún. 4. 10:59

Sziasztok!

A számlaszámmal nem stimmel valami,2 x 8 számjegyűnek kéne lennie, ez itt 9, és 8.

A bank nem fogadja el az utalást!!!

2011. jún. 4. 10:41

Én kiirom ide azt, ami a videoban benne van, de nem mindenki képes megnézni a videot, én is nehezen szántam rá magam, mert megszakad a szivem.


Remélem, nem baj, ha kiirom, legfeljebb törlik:


Dávidkának anyagi támogatást ide lehet küldeni:


Dunaújvárosiak Életéért Alapitvány

111736037-20550332

közlemény rovatba: Dávidka


Segitsünk ezen a kicsi fiún minél többen, sok kicsi sokra megy!

2011. jún. 4. 10:19
Pont tegnap találkoztam ezzel a felhívással, mindenképp támogatom őket és kívánom, hogy sikerrel járjanak, gyógyuljon meg a Dávid!!
2011. jún. 4. 10:08
Két gyermekes édesanyaként sokszor csordul ki a könnyem, mikor a hiradóban, vagy más tv-műsorban súlyos, életveszélyes állapotban lévő gyermekeket mutatnak, hogy mi erő, kitartás van a szülőkben és hogy bárcsak segíthetnék nekik, hiszen én is anya vagyok és tudom, ha az én gyermekeim kerülnének ebbe helyzetbe, megszakadna a szívem...
Most a közvetlen környezetemben kellett mindezt tapasztalnom és átélnem, nem csak a pár perc erejéig, míg a riport tart...

Ugrás a teljes írásra: Dávidka májátültetésre szorul
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook