Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Dávidka májátültetésre szorul fórum

Dávidka májátültetésre szorul (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Dávidka májátültetésre szorul

1 2 3 4
2011. jún. 18. 08:45
és még annyit tudok hogy másfél hét alatt 1300000ft gyűlt össze Dávidkának és szüleinek,köszönjük!!!
41. ac808a6b30 (válaszként erre: 39. - 14f968b657)
2011. jún. 18. 07:57
Köszönjük!
40. Bobett (válaszként erre: 39. - 14f968b657)
2011. jún. 18. 07:30
Köszönjük a tájékoztatást!Nagyon-nagyon drukkolok Nekik! Minden rendben lesz, mert rendben kell lennie!!!!!!!!!!!!!!
2011. jún. 17. 20:01

Sziasztok itt vagyok csak a srácokkal tegnap vadasparkoztunk ma meg strandoltunk:-)


A kis zsebiről egyenlőre annyit tudok hogy szerdán délután szerencsésen megérkeztek Essenbe,Tegnap csinálták meg a szülők labor vizsgálatát és úgytűnik az apukája lesz a donor a leletek alapján ma pedig a kis zsebit szúrkálják és csinálják a műtét előtti vizsgálatokat,egyenlőre minden ok!

Amint tudom melyik nap műtik a kicsit írok és köszönöm az érdeklődést a szülők nevében is:-))))

2011. jún. 17. 19:44

Anyucika nem jött fel 2 napja:(

Remélem, hamarosan itt lesz!

2011. jún. 17. 18:03
Drukkolunk!! Figyelni fogom én is a fórumot, van-e valami hír...
36. ac808a6b30 (válaszként erre: 35. - Bobett)
2011. jún. 17. 17:32
Én is minden nap benézek, van -e valami.
35. Bobett
2011. jún. 17. 16:13
Mi a helyzet a családdal! Annyit gondolok Rájuk! Nagyon drukkolok Nekik!
2011. jún. 10. 19:39
Én szoritok nagyon, minden a legjobban fog alakulni!!! Huh, legalább már várakozni nem kell!
2011. jún. 10. 13:02
Szerdán repülnek amint hallok felőlük írok:-)))
2011. jún. 10. 08:53
én isdrukkolok nagyon!!!!!!!!!!!!
2011. jún. 8. 21:59

Nagyon drukkolunk neki, jobbulást a kis Zsebinek.

Várjuk a fejleményeket. ;)

2011. jún. 8. 21:34

Most olvastam a face book-on hogy jövőhéten már utaznak Essenbe a transzplantácíóra!


Nagyon sok sikert Zsani gondolok rátok,sok puszi a kis zsebinek:-)))))))))))))))))))))))

29. bambi79 (válaszként erre: 27. - Crazyviolett)
2011. jún. 8. 14:05

Szia! Én is Németországban élek, és, ha már kiderül, hogy melyik városban végzik a műtétet írd meg, mert amiben tudunk segítünk.

Mi Rosenheimtól nem messze lakunk, esetleg, ha Münchenben végzik akkor az nem lenne messze...

Nagyon édes kisfiad van, és minden rendben lesz meglátod....

28. 14f968b657 (válaszként erre: 27. - Crazyviolett)
2011. jún. 7. 20:21
:-)))))én pedig Kriszti vagyok a Huncsi és a Zéti anyukája és ez a legkevesebb hogy ezt meg teszem a kis zsebiért és értetek:-)))
27. crazyviolett (válaszként erre: 22. - Zorg27)
2011. jún. 7. 13:28

Szia! Én Dávid anyukája vagyok. Nagyon sajnálom, hogy ez történt. Valahol teljesen igazad van, én is féltem ,mikor alapítványt kerestem. Mi lesz a pénzel ,ha gyűlik meg kapom e. Így úgy döntöttünk az alapítvány elnökével együtt, hogy ki adjuk a saját bankszámlaszámunkat is. Így kicsit biztonságosabb.

Köszönöm minden jó kívánságodat a hozzászólásod végé.

Üdv:

Gyurkó Zsanett

26. crazyviolett (válaszként erre: 19. - 14f968b657)
2011. jún. 7. 13:23

Szia!

Zsani vagyok.Köszönöm,hogy kitetted és segítesz nekünk.

25. 14f968b657 (válaszként erre: 24. - Hoxa)
2011. jún. 7. 13:06
Köszönjük:-)
24. Hoxa
2011. jún. 7. 12:34
Fotót is cseréltem.
23. Hoxa
2011. jún. 7. 12:33
Kibővítettem a cikket az elérhetőségekkel, az alján, a videó alatt találjátok.
22. Zorg27
2011. jún. 7. 12:17

Ha nem haragszotok akkor Én most belinkelném a naplómból azt a kezdeményezést amit idén januárban indítottam. Tanulságos…..



-Az év elején kicsivel több mint egy hónapja, láttam egy riportot az egyik kereskedelmi csatornán, egy édes pici lánykáról, aki nagyon beteg,(májbeteg). Rettenetesen megindított a története, ezért úgy döntöttem, hogy segíteni fogok, én egyedül nem tudtam rendelkezésre bocsátani a hiányzó összeget, így a munkahelyemen kihelyeztem egy adománygyűjtő ládikát amibe szépen gyűlt az összeg. Ez idáig akár egy szép történet is lehetne, de és itt kezdődik az igazi nagy csalódás!!!

Felvettem a kapcsolatot a kereskedelmi csatornával, leírtam nekik, hogy segíteni szeretnénk 2 hétig válaszra sem méltattak, majd újra elküldtem nekik az emailt, erre sem jött válasz. Mire 3 hét múlva kaptam egy levelet az egyik alapítványtól, hogy köszönik a segítségemet, és, hogy milyen jó ember vagyok, de annak a pici lánynak már nem kell a segítség,mert megvan az összeg a kiutazáshoz (gondoltam, jó lesz az utógondozáshoz), és mi lenne ha másnak adnám a pénzt!!! Mondom oké, de kinek??? Bankszámlaszám kéne az utaláshoz, megigérték küldik, de még mindig semmi!!! Majd képzeljétek felhívott a kereskedelmi csatorna, hogy elmondják, ők is, hogy másnak adjam a pénzt!!!!! Ígérte a csaj, hogy 1 hét múlva vissza hív, hát nem hívott!!!

Komolyan mondom NEM ÉRTEM!!! Kiölik az emberből a segíteni akarást az összetartást, itt állok a kis dobozommal az adományommal, és nem tudom oda adni, mert nem adnak bankszámlaszámot, csak igérgetnek!


Úgyhogy ma eldöntöttem nem várok tovább, és az összeget falajánlom a Sz.M.Gy.Sz-nak!


Kiváncsi lennék, ha ezt tudnák a pici lány hozzátartozói mit szólnának!!!!


Igazából ezt csak azért írtam le, hogy tudjátok, hiába akarunk segíteni, hiába utalunk alapítványoknak azt csinálnak a pénzzel amit akarnak!!!


Szívből kívánom, hogy a pici fiú meggyógyuljon, és boldog életet éljen!!!!!

2011. jún. 6. 09:24

nem szeretnék indulatokat szítani, de ilyenkor mindig kifakad belőlem az elkeseredés. hogy van az, hogy a szülők fizetnek tb-t, adót, a gyerek, ha felnő, szintén fog, mégis, ha nagyon beteg a kicsi, minden történet arról szól, hogy műtét külföldön, szülők eladnak mindent, eladósodnak, jó esetben az ország jószándékú emberei segítenek... de nem nekik kellene.

ez az ország csak azt az állampolgárt becsüli, akinek nincs szüksége segítségre...

2011. jún. 5. 12:16
Most kaptam választ azoknak akik érdeklődtek melyik városban lesz a műtét a szállás miatt!Ez a része minden klinikán megoldott van ronald ház mint itt pesten is csak sajnos fizetős....itt lesz a Józsi a zsanett mivel ő a donor egyenlőre a klinikán utána a ronaldházban....
2011. jún. 5. 12:11

Sziasztok!


Itt egy újabb bejegyzés a zsanitól a végén olvashatjátok a pontos számlaszámot is és elérhetőséget is!



Transzplant

Zsanett Gyurkó, 2011. június 1., 7:37

„Akinek egészséges gyermeke van, nem is mindig tudja, milyen gazdag, mekkora kincs van a birtokában.”


Dávid 2010. 06. 29-én jött a világra. Akkor abban a percben még egészségesnek hittük. Azonban hamar rá kellett eszmélnünk, hogy ez nem teljesen igaz. 3 hetes korában elkezdett sárgulni. Kiderült, nem fejlődött ki az epehólyagja, ez által pangott az epe a májban, roncsolva ezzel annak szöveteit. Műtét előtt nagyon korrekt volt az orvos, mert közölte, hogy egy egészséges gyereket nem tud vissza adni. Műtét utáni napok voltak a pokol hídjai. Nem ehettünk 5 napig, ezután is csak 5 ml cukros vízzel kezdtük. Napokon belül felépítették az étkezését.

Kimondhatatlan érzés volt látni, hogy „kifehéredett”.

A kontrollon jól volt és örültünk.

Ez év februárjában folyadék gyűlt a hasában és test szerte. Has körfogata megnőtt, rohantunk a kórházba.

Ekkor kerültünk fel a transzplantációs várólistára!

Szörnyű volt végig hallgatni és szembesülni a problémával, igen sajnos menni kell!!! Májátültetésre szükségünk van.

Az állandó félelem ott van a levegőben. Miből teremtsük elő azt a rengeteg pénzt, ami fedezi a májátültetés költségeit. Ezt a műtétet nem Magyarországon, hanem Németországban végeznék el. A kinn tartózkodás költségei meghaladják a kereteinket. Ezért minden önérzetemet, önbecsülésemet a porig rombolom, és szinte koldulok, hogy megmentsem a fiamat.


Elérhetőség: gyurko.zsanett@gmail.hu

nagyzsu40@freemail.hu


Számlaszám: OTP 11736037 – 20550332

Kérjük a közlöny rovatba beírni: Dávidka

Adó visszatérítés igazolásához kérjük megadni:- név, - cím, - adószám

2011. jún. 4. 21:32

Nem tudok könnyes szem nélkül gondolni a kis Dávidra és a szüleire sem de lányok a ti soraitokat olvasva is könnybe lábad a szemem köszönöm a szülők nevében a bátórító sorokat és a segítségeteket is!


A számlaszámnál ha leveszitek az 1-est akkor működik:-)


A műtét helyszínével kapcsolatban csak annyit mondhatok hogy írtam a zsaninak írja meg mik a lehetséges helyszínek és ha valaki tud segíteni esetleg szállás szempontjából akkor itt tudja nekem jelezni majd,de sajnos a hely csak az utólsó pillanatban fog eldőlni amikor menni kell.....

17. Yulcsy
2011. jún. 4. 21:18

Kitettem a facebook oldalamra,hátha onnan is jönne segítség!!

Egyébként nem tudtam sírás nélkül végignézni :((

Nagyon szorítok nekik!!

2011. jún. 4. 21:10

Nem tudnak még várost mondani, ahová majd beférnek, úgy van a riportban.

Hát, nekünk is 3 kicsi van itthon, a legkisebb nekünk is beteges, de amint tudok, utalok, mert egy ilyen kis csillagfény megérdemli az Életet!

Jobbulást a babának, sok-sok erőt és kitartást anyának és apának!

Akkor ha az első 1-est levesszük, jó a számlaszám??

15. Diana80 (válaszként erre: 1. - 14f968b657)
2011. jún. 4. 20:32
melyik varosba lesz a mutet? Nemetorszagba elek es hatha tudok segiteni
14. ac808a6b30 (válaszként erre: 13. - Anname)
2011. jún. 4. 14:42
Szerintem nem mondott várost, a cikk író szerintem tudja...
13. Anname
2011. jún. 4. 13:06
Nem tudom megnézni a riportot! :( Elárulnátok melyik városban lesz a műtét?
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook