Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » DAS gesunde PLUS Haar vital hajnövesztő kapszulát szedte valaki? Mennyi idő alatt volt látható változás? fórum

DAS gesunde PLUS Haar vital hajnövesztő kapszulát szedte valaki? Mennyi idő alatt volt látható változás? (beszélgetős fórum)


2018. dec. 7. 21:41
Én egy dobozzal szedtem be és használt. Egy darabig nem hullott a hajam de most már megint szednem kell.
2014. febr. 15. 15:24

Több dobozzal beszedtem, nem használt semmit sajnos. Se a körmöm nem lett erősebb, se a hajamon nem javított semmit és a hajhullást sem állította meg.

Úgy gondolom, oka van annak hogy ennyire olcsó... ha komolyan érne valamit, akkor olyan áron adnák mint a Revalidot, vagy a Biovanne-t.

2012. aug. 9. 20:32
valakinek használt még ????
2012. aug. 9. 13:47
Kinek használt még a dm es vitamin???
2012. aug. 8. 22:18
Aki még tud pozitív és negatív véleményeket az írjon lécci!:)))
10. Cinti.
2012. aug. 8. 14:36
Kapszulával kb. 2 centit, és ez még úgyis látszik, hogy visszakunkorodik a vége, mert a vállamig ér. Nélküle nem tudom, mert amióta a hajammal jobban foglalkozom, növesztem, azóta szedem a vitamint is. :)
2012. aug. 8. 14:34
értem:) akkor kb. mennyit nőt a hajad kapszula és kapszula nélkül??
2012. aug. 8. 14:31
Nagyjából egy hónap, amikor már én is észrevettem :) Ekkor sokan mondták, hogy? úristen mennyit nőtt :D Múltkor ugye nem volt a DM-be, helyette vettem B-vitamin komplexet, de a hajvitamin jobb!! Van, akinek nem vált be, de a legtöbb emberke, aki bele van bolondulva a hajába ezt szedi. :D Régen sörélesztőt szedtem, de az nem csúszik, meg akartam szinte fulladni tőle, és az egyik fajtából 3x15ös kellett bevenni.. na érted :D
7. fannika9874 (válaszként erre: 6. - Cinti.)
2012. aug. 8. 14:20
:D És körübelül mennyit kellet várnod hogy a hajadon is lásd a változásd ?? :)
2012. aug. 8. 14:14
Én szedtem egy dobozzal belőle, nekem használt, a körmömöm nagyon gyorsan észrevettem, erősödött, gyorsabban nőtt. A hajamom is látható volt a változás, de az kicsit később, mint a körmömön. Felénk már annyira rá vannak kapva, hogy nem is volt, amikor venni akartam újra. :D
2012. aug. 8. 14:03
azért mert tegnap mondták nekem ezt a dm es kapszulát amikor már csináltam a fórumot és csak 1 nap 1 fórumot lehet csinálni azért csináltam ma bocs :DDD
2012. aug. 8. 14:01
tindigo úgy látom hogy téged is nagyon érdekell hogy mindig belépsz abba a fórumba amit kiírok :D
2012. aug. 8. 13:59
Akkor még lesz 1-2 új ilyen jellegű fóruma:) Amúgy ami nagyon jó és nem kell mérgezned magad ilyen szarokkal, mindemellé olcsó a RICINUS olaj. Patikában beszerezhető! Csak ajánlani tudom!
2012. aug. 8. 13:54
Nem akarnál egyetlen fórumot kiírni, pl. hajnövesztő kapszulák néven? Kezdesz vicces lenni. Minden egyes hajnövesztő étrendkiegészítőnek külön fórumot fogsz kiírni???
2012. aug. 8. 13:50
Kinek használt ez a kapszula és ha igen akkor mennyi idő után lehet látni a növekedést és meddig lehet ezt a kapszulát szedni??:) köszi előre is a válaszokat!:)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook