Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Kedves emlékek történetek, szerelemről, babákról az életről.Meséld el. fórum

Kedves emlékek történetek, szerelemről, babákról az életről.Meséld el. (beszélgetős fórum)


12. gerduska (válaszként erre: 11. - 75moncsi)
2009. máj. 28. 21:40

Szia.tök aranyos lehetett,el is hiszem,hogy örökre benned marad!

Nekem is van hasonló,mikor az elsö karácsonyi ajándékát,egy plüssmackót adott át,és alig vettem észre,hogy a maci kezére volt varrva egy ezüstgyűrű..:)))

2009. máj. 27. 12:12

Sziasztok!


Nekem a párom okozott kellemes pillanatot (na jó nem csak egyet)

Még a kapcsolatunk elején szedett nekem valahol egy kis csokor virágot. Véletlenűl benne felejtettem a kocsijában amikor hazament tőlünk. Észrevette, és másnap hajnalba elhozta hozzánk, egy kis vizes üvegbe, és lerakta az ajtónk elé. Ezt az emléket nagyon szeretem!

2009. máj. 25. 11:22

Sajnálom a karod:(

A kutyus tündéri lehetett:)

9. gerduska (válaszként erre: 8. - A793d7a5fc)
2009. máj. 25. 09:09

áá boxer..imádom..:))

a karom meg...köszönöm kérdésed,a lelkivilágom jobban fáj mint az..:S

pénteken átgipszelték...van vagy 5kilo..még az ujjaimat is alig birom mozgatni..áá utálom.:(

de álló helyzetbe ekkorát esni..:((

nekem kutyás emlékem 2jut most eszembe,az egyik,mikor kis bolognese kutyám volt,fiam aludt,és leszaladtam a szeméttel..mondtam a kutyának,vigyázzon a patrikra..erre ahogy jöttem fel az elöszobába,hallom ám,kutyám az ajtóba morog.mikor meg nyitottam ki,majdnem nekemjött..:DD.pedig nem egy ugatós ,morgos kutya volt :))

bekisért a szobába,azt mint aki elvégezte a feladatát,lefeküdt aludni.:) .édes volt nagyon..

2009. máj. 25. 08:54

Hát konkrétan nem volt a barátnőm,de először észre sem vette aztán nem feszegette a dolgot mert valamiért féltek a kutyámtól..(80 kilós Boxer volt).

Elköszönt és gyorsan elment:)

Viszont többet nem állt le velem jópofizni,de a hátam mögött sem beszélt:)


Neked a karod amúgy meggyógyult?Olvastam hogy elestél:(

7. gerduska (válaszként erre: 6. - A793d7a5fc)
2009. máj. 25. 08:43

jajj ez nagyon jó.:))))

vannak nekem is állataim,de most igy hirtelen semmi jó nem jut eszembe..

barátnőd mit szólt amugy a kutyus "akciójához"?:D

2009. máj. 25. 08:36

Nekem sok van tegnap óta azon gondolkozom,melyik a leg aranyosabb amit leírhatnék:)


De itt van egy:

Nagyon sokáig volt egy tüneményes kutyám,13évíg volt velem.

Rengeteg közös élményünk volt.

Egyszer bebizonyította hogy mennyire szeret,és hogy az állatok mennyire okosak..

Volt egy lány aki a szemembe mézes mázos volt,de a hátam mögött..

Egy kutyasétáltatás alkalmával találkoztunk vele,nyájasan odajött ömlengett..

A kutyám óvatosan oda oldalgott hozzá,eleinte csak nézte a lányt,nézte egyszer csak felemelte a lábát és mint egy oszlopra pisilne lepisilte a lány bokáját.

Ezután rám nézett és a szemeiből azt lehetett kiolvasni: Ok ezt is elintéztük mehetünk sétálni:)


a eszembe jut még valami leírom:)

5. gerduska (válaszként erre: 4. - A793d7a5fc)
2009. máj. 25. 08:27

igen én is...szivesen olvasgatam volna kedves kis történeteket..

és te?irj te is valamit..:)

2009. máj. 25. 06:05
Azt hittem többen írtok majd ide:(
2009. máj. 24. 13:59

:)

Aranyos:)

2009. máj. 24. 13:29
Szia.nekem az az egyik legkedvesebb emlékem,mikor a 3ikat vártam,és megbeszéltem vele,hogy hogy szülessen meg,meg mikor stb...és egy óra csuszással be is tartotta..:DDminden ugy alakult ahogy én szerettem volna...
2009. máj. 24. 11:48
Biztos mindenkinek van egy kedves emléke,története,amit szívesen leírna,és mások szívesen olvasnák.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook