Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Csire Zoltán autósiskoláját ismeri valaki (Gödöllő és környéke)? fórum

Csire Zoltán autósiskoláját ismeri valaki (Gödöllő és környéke)? (tudásbázis kérdés)

2009. nov. 2. 15:19
Azóta már túl vagyok az órákon, és amennyit csak lehetőségem van, vezetem a kocsinkat. Csire Zoltán egy nagyon türelmes és korrekt oktató, mindenkinek ajánlom, aki Gödöllőn szeretne autóvezetést tanulni.
7. mel81 (válaszként erre: 6. - Mh07)
2009. aug. 26. 16:48
Már beszéltem vele telefonon.
6. mh07
2009. aug. 26. 16:20

Ha gondolod hivatkozz rám nyugodtan. A Petőfiben a gazdasági irodában dolgoztam, a terembérletet és a számlákat intéztem a Zoltánnal.

Remélem nem fogsz csalódni!

Sok sikert!

5. mel81 (válaszként erre: 4. - Mh07)
2009. aug. 26. 15:48

Nem akarok sok órát venni, csak 3 éve tettem le a jogsit, és azóta alig vezettem.

Nem igazán ment jól a vezetés, de biztos belejönnék, csak inkább kifizetek pár ezer forintot, és magabiztosabban vágok neki. Jó lenne néhány kört tenni egy oktatóval itt Gödöllőn, aztán meg egyedül. Sajna a férjem nem igazán vállalkozik rá, hogy segítsen, mindig halogatta, így inkább fizetek valaki másnak a segítségért.


Azért kérdeztem amúgy, hogy valaki ismeri-e, mert ugye az ő ára a legalacsonyabb, és ilyenkor az ember kicsit bizonytalan tud lenni. De ezek szerint nincs gond, úgyhogy asszem ő lesz a nyerő.


Köszönöm, hogy segítettél!

4. mh07
2009. aug. 26. 15:40

Én nem a Zoltánnál tanultam. Mint embert ismerem és korrekt, udvarias.

A tanításról pedig nehéz véleményt mondani, mindannyian másak vagyunk. Azonos dolgokra másként reagálunk. Azt meg NE MOND, hogy béna vagy. CSAK RUTINTALAN!

Gyakorlatot nem az oktatótól fogsz szerezni! Kevésbé forgalmas időszakban ülj be az autóba és indulj el egyedül egy kijelölt útvonalon. Garantálan lefogysz 3-4 kilót, de hidd el ez a legjobb.

3. mel81 (válaszként erre: 2. - Mh07)
2009. aug. 26. 15:08

Van jogsim, csak gyakorlatom nincs. Felhívtam a közeli autósiskolákat, és az ő ára volt a legjobb. Csak az érdekelne, hogy milyen ember, hogy tanít, ilyesmi.

Nekem egy nagyon türelmes oktató kellene, mert elég béna vagyok.

2. mh07
2009. aug. 26. 15:05

Igen. Nyaranta az iskolánkban bérelt termeket a Zoltán. Mindig nagyon korrekt volt.

Mi a kérdés?

2009. aug. 26. 14:57
Csire Zoltán autósiskoláját ismeri valaki (Gödöllő és környéke)?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook