Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Csípőficam macskáknál.. fórum

Csípőficam macskáknál.. (beszélgetős fórum)


6. Lara1984 (válaszként erre: 5. - Nikike1988)
2012. szept. 10. 02:02

Az én társaim (tudatosan nem "állataimat" írok) is szinte kivétel nélkül befogadottak.


Volt egy Cicám (aki már sajnos nem él...); ö megváltoztatta az életem. Boldogsággal tölt el, hogy egy ilyen tökéletes lénynek társa lehettem.


Az állatok különb lények az embereknél: önzetlenül szeretnek & képtelenek tudatosan ártani nekünk - míg az emberekröl ez alig-alig mondható el.


Nem kételkedem, hogy a Cica nálad jó kezekbe került! ♥

5. Nikike1988 (válaszként erre: 4. - Lara1984)
2012. szept. 9. 17:18

Igen befogadtam:)


Bejött utánam az optikába ahol megkérdeztem mit tudnak róla és ők mondták hogy napok óta itt kóborol a kis drága.

Olyan hangosan nyávogott hogy a szívem majd megszakadt érte..majd ahogy megsimogattam egyből dorombolni kezdett.. Úgy éreztem nem hagyhatom ott:)

Régóta szerettem volna már valami kis állatot de sajnos anyósom nem volt oda az ötletért viszont amikor hazahoztam ezt a cicát nem szólt érte azóta sincs senkinek gondja vele szerencsére:)


Volt már cicám régen de ennyire kis hálás és ragaszkodó cicát nem láttam még:)

Örülök hogy segíthettem rajta:)


Igen sajnos nagyon sok olyan ember van akik nem úgy tekintenek egy állatra mint egy érző lényre és elítélem azt aki bánt vagy kidob egy állatot na meg azokat akiknél nem várt szaporulat van és kiteszik az út szélére vagy akárhova a pici állatokat...sajnos ilyen világot élünk...



Köszönjük szépen a cica nevében is:)

Nálunk nagyon jó helyre került abban biztos vagyok:D

4. Lara1984 (válaszként erre: 3. - Nikike1988)
2012. szept. 9. 15:34

Írtad, hogy kóbor cica volt. Befogadtad? Ezért pedig én fogadlak a ♥-embe!

Örülök, hogy vannak ilyen emberek, mint te, & nem csak olyanok, mint aki(k)nek a hibájából pl. a cicád csípöje megsérült.


Gyógyulás a cicának, neked pedig kitartást & sok-sok örömet vele!

3. Nikike1988 (válaszként erre: 2. - Lara1984)
2012. aug. 25. 15:33

szia

Nagyon köszönöm én is és a cica is:)))


Már itthon van a cica..Sajnos kiderült hogy combnyaktörése van jobban mondva a porc van eltörve neki és emellett a medencéje is "sérült".Kóbor cica volt és nálam 3hete van én bele sem merek gondolni mitől lettek ilyen bajai..


Mivel a doki szerint még nagyon fiatal a cica kb 3 maximum 3és fél hónapos ezért várunk 2hónapot és meg van rá az esély hogy magától helyre fog jönni és "regenerálódik alakul annyira hogy nem kell műteni.Ha nem jön helyre akkor műteni kell majd:(

Szerencsére a cica kedve jó,játszik,szaladgál szóval biztos nem fáj neki csak éppen annyi hogy sántítva megy...


Köszönöm még egyszer a jó kívánságokat:)

Nagyon kedves vagy:)

2. Lara1984 (válaszként erre: 1. - Nikike1988)
2012. aug. 24. 20:59

Szia cicabarát Nikike! ♥

Nekem sajnos vagy szerencsére nincs ilyen tapasztalatom, mégis írtam, mert szívemen viselem az állatok sorsát. A cicának is & neked is a legjobbakat kívánom. ♥

Írj ide a fórumra vagy privát üzenetet nekem, hogy alakulnak a dolgok.

2012. aug. 24. 20:55

sziasztok.


3hete találtam egy cicát és elejétől kezdve sántított..Az állatorvos ma volt ki és megállapította hogy csípőficama van..

Valakinek van ilyen tapasztalata?

Bevitte az állatkórházba és megpróbálják helyrerakni neki aztán ha nem sikerül akkor műtét..

El vagyok keseredve:(

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook