Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Csípő érzés,de nem minden vizeléskor. Lehet a hormonok miatt? fórum

Csípő érzés,de nem minden vizeléskor. Lehet a hormonok miatt? (tudásbázis kérdés)


14. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 11. - Jooeva)
2022. aug. 6. 04:20
Köszi, így hogy ma egész nap ittam, a probléma is megszűnt. Tőzegáfonya kapszulát veszek majd azért.
13. Greeneyed (válaszként erre: 9. - 51683d1c00)
2022. aug. 5. 18:12

Ja, meg a fejére is eshet egy tégla.

Basszus, 36°C van, a párnázott ülésen pedig nem fog felfázni. Felfázás egyébként sem létezik, a hólyaghurutot baktérium okozza, a hideg (a test hirtelen lehűlése) legfeljebb rátesz egy lapáttal, mert a a lehűlt szervezet védekezőképessége csökken.

12. Alnisa (válaszként erre: 7. - Fórumnyitó (anonim))
2022. aug. 5. 13:07

Ne mértem miért ne ihatnál medveszőlő teát. Semmi olyan nincs benne, ami gátolná a stimuláció!

Egyébként a hormonok nem okoznak felfázáshoz hasonló tüneteket.

Ha a házidokid szabin van, akkor van helyettesítés! Amúgy is az asszisztensek szokták megnézni a pisit!

Csak mondom, hogy egy uro infekcióval kicsit nagyobb bajt okozol magadnak, mint egy kis teával, vagy tőzegáfonyával, ne adj isten gyógyszerrel.

11. jooeva
2022. aug. 5. 10:45
Ha felfázásra gyanakszol, akkor érdemes kipróbálni: Két liter mentes vizet megiszol viszonylag rövid idő alatt (20-30 perc), a vizelet felhígul, a bacikat kimossa.
10. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 9. - 51683d1c00)
2022. aug. 5. 10:03
Szandál, rövidnadrág, vastag pulcsi, alatta top volt rajtam mikor utaztam és az ülések nem tudom tudod -e de nem vasból vannak a vonatokon, hanem plüss párnázott mind , szóval nem volt minek magam alá tenni bármit is. Amúgy meg, éljek bezárva a 4 fal közé mert lombikra készülök? Dolgoznom járni kell, ja nekem sincs sok kedvem de hát ez van. Nem fogom magam rosszul érezni, mert "meg mertem fázni" esetleg a vonaton.
9. 51683d1c00 (válaszként erre: 4. - Fórumnyitó (anonim))
2022. aug. 5. 09:54
Lombikozol,akkor miért nem figyelsz magadra jobban?!Tökmindegy milyen hónapot írunk,alapvető dolog ha tömegközlekedéssel mész,plusz egy pulóver,igenis ott a helye,mert vagy a légkonditól fogsz megfázni,vagy ha leülsz bárhová magad alá teszed.
2022. aug. 5. 09:16
De amúgy érdekes, mert mostanra olyan mintha elmúlt volna. Lehet a két féle hormon amit használok az okozza. Szóval nem aggódom túl ☺️.
7. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 6. - Alnisa)
2022. aug. 5. 09:15

Szabin van a doki, nincs ma rendelés. Medveszőlő kilőve, mondtam, hogy lombikozunk, nem lehet olyankor használni. Majd a patikában mondanak valami okosat biztosan annak tudatában, hogy hormoninjekciózom magam és leszívás előtt vagyok.

De köszi.

6. Alnisa (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. aug. 5. 08:12

Vigyél egy kis pisit a házidokidhoz, ott rögtön meg tudják nézni ,hogy van egy valami gond a pisiben. Annak megfelelően fognak ajánlani vagy felírni valamit.

Walurial max egyébként nagyon jó, meg még mellé plusz tőzegáfonya, medveszőlő tea. Ezek csak akkor, ha nincs akkor gond a pisiben. Ha meg igen, akkor úgy is antib-t kapsz.

5. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 3. - Törpilla)
2022. aug. 5. 07:01
Nem lehet a petesejtek stimulációja miatt . De köszi azért ☺️. Majd a patikában megmondják a tutit.
4. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - Törpilla)
2022. aug. 5. 07:00
Lehet mert hideg vonaton utaztam tegnap Reggel szandálban, rövidnadrágban. Szóval ez is lehet.
2022. aug. 5. 05:31
Meleg vízbe azért még lehet ülni szerintem, sajnos a többi kérdésedre nem tudok válaszolni, de mielőbbi jobbulást és gyógyulást kívánok!
2022. aug. 5. 05:29
Szerintem felfáztál.
2022. aug. 5. 04:43

Sziasztok.

Tegnap figyeltem meg először és most hajnalban megint érzem a hólyagom, hogy szurkál és az előbb mikor pisiltem csípett. Lombikozunk és hormont kapok szájon át szedendőt és injekciót is még egy ideig. Igyekszem ma elérni a meddőségit, hogy lehet-e ettől a problémám, de ha tudnátok ötletet adni milyen készítményt lehet hormon stimuláció mellett szedni ilyen gondokra, vagy van ilyen tapasztalatok, azt megköszönném. Ülőfürdő, Urzinol természetes kilőve, a stimuláció miatt.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook