Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Csillagjegyekkel való tapasztalataim fórum

Csillagjegyekkel való tapasztalataim (beszélgetős fórum)

Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Csillagjegyekkel való tapasztalataim

1 2 3 4
2019. júl. 16. 15:50
Kíváncsi lennék a mintahalmaz nagyságára. Csak mivel kiemelted, hogy személyes tapasztalat alapján írtad és ugye leírod a férfiaknál, hogy "általában" ez ilyan vagy olyan szerető...
2019. júl. 16. 15:26
Ha tippelhetek, akkor oroszlán :)
12. lapbarna (válaszként erre: 10. - Hajnallányka)
2019. júl. 16. 13:15

Biztos lehetsz benne, hogy valami általa előnyösen bemutatott jegyben.

Eccerű.

2019. júl. 16. 13:13
Találtam a cikkben igazságot is, de kevésbé valóst is. Én rák vagyok, én sajnos túl érzelmes...Nem vagyok szarkeverő és pletykás, inkább pont ezeknek az áldozata. Viszont a skorpió férfi jellemzése nálam tökéletesen bevált:)Igazad van, nagyon sokat képzelnek magukról, és többnyire csak a duma van, párszor megjártam velük.
2019. júl. 16. 13:06
Érdekes írás.Először is jó lenne tudni te milyen jegyben születtél?Kedves cikk író.Azért jó lenne ha leírtad volna.Saját tapasztalatom szerint is bizonyos jegy szülötteivel jól kijövök ,míg másokkal nem annyira.A kapcsolataim persze nem ez alapján alakítom.Mindenkivel egyformán bánok.
2019. júl. 16. 12:42
Nem hiszek az ilyesmibe. Hogy finoman fogalmazzak butaságnak tartom.
2019. júl. 16. 12:33

Szerencsére, mindenkinek más a tapasztalata! Sosem foglalkoztam a horoszkópommal, de ez ami az én jegyemre írott, hát 2% valós, kicsit elgondolkoztató ,bátor vélemény, de akár tartalmazhat valós dolgokat is, mint maga a horoszkóp!

Remélem, nem kelt felháborodást a véleményem, foglalkoztam sok emberrel, mint csoportvezető, de a munkám mellett nem a dolgozó horoszkópja volt a fontos, és abból megítélni magát az embert!

2019. júl. 16. 12:28

A Te olvasatodban ,én egy kis rohadék vagyok Vízöntőként.



Mindig tanul az ember..

2019. júl. 16. 12:16

Örülök,hogy ez a te tapasztalatod...

Én másként látom a sok csillagjegyű embert..

Magamról csak annyit,hogy az általad leírtakban nem találtam meg magam. .

5. Alessandro (válaszként erre: 1. - A7c9afebe2)
2019. júl. 16. 11:48

Egyet elfelejtettél ebben a rendkívül szubjektív írásodban megemlíteni, hogy te milyen csillagjegyben születtél.

Ugyanis a különböző csillagjegyben született emberek különböző módon hatnak a másikra.

Vannak akik összepasszolnak és vannak, akiknek sok konfliktusuk lehet a kapcsolatukban a csillagjegyeik alapján.

Ajánlom a figyelmedbe az alábbi cikket:


[link]

4. lapbarna (válaszként erre: 1. - A7c9afebe2)
2019. júl. 16. 11:44

Hála a jó égnek, hogy már az elején leszögezted, hogy ez a személyes tapasztalatod!

Az enyém az, hogy vicces, aki a horoszkópra ad. 😂

3. Ildi
2019. júl. 16. 10:48
En Oroszlankent a Rak ferfiakkal nem jovok ki,ezt tapasztaltam.
2019. júl. 16. 10:28
ez jó Kos férfiak nem öregszenek, remélem is
2019. júl. 16. 09:35
Szeretném veletek megosztani a különböző csillagjegyekkel való észrevételeimet. A legrosszabbtól a legjobbakig. Női, férfi horoszkópokkal kapcsolatban egyaránt.

Ugrás a teljes írásra: Csillagjegyekkel való tapasztalataim
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook