Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Cserkeszőlő fórum

Cserkeszőlő (beszélgetős fórum)


2015. máj. 28. 22:44
Sziasztok! El maradt a beszámoló! Nagyon jól éreztük magunkat! Ajánlom a helyet.Nem mentünk végül sehova csak a szállás és a strand valamint a sarki boltig sétáltunk. Hazafelé be néztünk pestre is. Minden jó volt :D
2014. júl. 1. 23:26
10.-én megyünk :DDD
2014. ápr. 21. 20:56
Jó hely.
2014. ápr. 21. 20:47
Már tutkó ide megynk
2014. febr. 20. 21:07
Senki sem jár arra vagy lakik arra? :)
2014. febr. 18. 21:05
Köszönöm Szolnokon és Kecskeméten sem voltunk még :)
14. trapiti (válaszként erre: 12. - Bea0124)
2014. febr. 18. 19:37
Szolnok és Kecskemét közel van, mi ebbe a két városba mentünk el körülnézni :) Helyben a fürdő és a szállás között mozogtunk :) Nyáron biztosan nagyobb élet van... Szórakozóhelyre meg nem járunk, úgyhogy azt nem tudom :)
2014. febr. 18. 19:35

Szia

ha a fürdő mellett sétálsz találsz 1 artézi forrást amit a helyiek sokan hordanak haza. Ingyenes

Egyébként az egész komplexum jó.Érdemes oda mennetek. A szemályzet udvarias és kedves

2014. febr. 17. 20:54
Ha esetleg még olvassa valaki,érdekelne érdemes-e valamit ott megnézni,van-e sétáló,kiránduló hely?Szórakozóhely?
2014. febr. 17. 14:04
Köszi tényleg mindent a kaját majd legfőképpp szép kártyával szeretnénk fizetni !
2014. febr. 17. 14:02

Köszi a mai nap csúcspontja :D


Wc papír alap mindig viszek ilyen helyre a többit meg köszi beteszem.

Mi is 2hálósba megyünk mert apum velünk él és őt is el visszük! Csak még nem tudom hogy fogunk aludni mert neten keresztül úgy néztem hogy egy szoba gyerek szoba a másik franciaáhyas plussz a nappaliban van kihúzható.

Erre még rá kérdek. Igazság szerint nem szeretném ha a nappaliban bárki is aludna,mert én esténként kb.2szer megyek pisilni,apu meg horkol ha meg mi alszunk ott akkor meg na nem tudnék nyugodtan esetlegesen....

De majd meg oldjuk remélem :)

9. trapiti (válaszként erre: 7. - Bea0124)
2014. febr. 17. 13:45

Igen, minden ugyanolyan mint a képeken, mi egyszer egy két hálószobásban voltunk a földszinten, most decemberben pedig az emeleten abban, ahol a pipacsok vannak a falon. Tiszta, rendezett, igényes. A konyha is felszerelt, egyszerű dolgokat meg is lehet főzni, van mellette egy élelmiszer bolt, elég sokáig nyitva is van, az alap dolgokat megkapod. A pékségbe reggel kell menni ha szeretnétek, mert hajnalban nyit és délre már üres :)

Amire figyelj, wc papír, mosogatószer, mosogatószivacs, szappan nincs az apartmanban, ezeket magadnak kell vinni (ill. mi egyszerűen megvettük a mellette lévő boltban).

8. trapiti (válaszként erre: 6. - Bea0124)
2014. febr. 17. 13:42

Mindenképp próbáld ki a csúszdát, szuper, mi kb. 40x csúsztunk naponta a gyerekkel :) edzésnek sem rossz...

Jól fogjátok érezni magatokat!


A félpanzió most a fürdő éttermébe szól, régebben a szemközti, utcáról is megközelíthető Korona vendéglőben volt, nekem az jobban bejött, így most decemberben is átkértem oda a félpanziót. (Egyszerűen a szállásnál lemondtam, és bementem az étterembe szólni.) De majd kipróbáljátok, hogy nektek melyik jobb, mert a benti étterem a fürdőből is használható akár fürdőruhában (engem kicsit zavart, mert mi felöltözve szerettünk ebédelni, és akkor nem annyira jó ha mások meg fürdőruhában vannak) viszont ha a fürdőből akarsz menni, akkor jobb :) A kaja mindkét helyen jó :)

2014. febr. 17. 13:40
Amúgy a szállás (apartman) tényleg olyan szép,igényesen berendezett mint a képeken?
6. Bea0124 (válaszként erre: 5. - Trapiti)
2014. febr. 17. 13:39

Hát ez szuper :)

Igazából akkor majd meg látjuk hogy veszünk-e plusszba habár én imádok csúzdázni és valószínű hogya kedvező ár miatt nem csak mi megyünk.De az akkor tuti hogy mi oda megyünk.

Jajj nagyon várom olyan vagyok mint egy kis gyerek ;)

5. trapiti (válaszként erre: 3. - Bea0124)
2014. febr. 17. 13:35

Igen, reggel a recepción felteszik a karszalagot, és azzal amíg fent van ki-be járhatsz.

A csúszdára kell egyedül külön jegyet venni, de nem volt drága... bár ahhoz a tieid még kicsik :)

2014. febr. 17. 13:31
Tőlünk nagyon messze van 300km. De árilag így is jobban ki jövünk majd benzint és autópálya matricát is be számítva mintha közelebbi hasonló helyre mennénk!
2014. febr. 17. 13:29
Jajj el sem hiszed mennyire örülök írásodnak!! Én i s a szemközti szállást néztem ki.Ami csodásnak tűnik.A ki be járkálás a szállás és a fürdő közt tényleg korlátlani? Az én gyermekeim picik akkor 1és 3évesek lesznek már!
2. trapiti (válaszként erre: 1. - Bea0124)
2014. febr. 17. 13:21

A világ bármely pontján hányt már valaki... ;)


Cserkeszőlő szuper, mi már 2x voltunk a fürdővel szemközti apartmanházban laktunk mindkétszer. Maximálisan elégedett voltam, a fürdő is nagyon jó, tiszta, rendezett, nincs tömeg. 6 éves a kislányom, idén márciusban és decemberben voltunk 1-1 hetet, semmi bajunk nem lett.

2014. febr. 17. 13:15

Sziasztok!

Érdeklődnék hogy akik voltak már milyen volt?

Nagyon tetszik képek alapján meg kedvező az ára is,de most hogy rá kerestem volt aki azt írta hánytak....a gyerekek és volt egy apuka meg a fia akik hasmenésük volt.A gyakorikérdéses oldalon olvastam min ez 2012es írás.

Tök véletlen találtam rá a szállásra is és annyira megfogott de ez most kicsit elbizonytalanított.

Habár ha többeknek ilyen problémája volt akkor arról csak lenne több infó.

Nem szeretném ha elmennénk és a nyaralás betegséggel menne.

Azt írták ittak a vízből de egy kisgyereknek hogy ne inna bele? Vagy hogy ne jutna a szájába??

Előre is köszi a hozzászólásokat!


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook