Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Cserépkályha fórum

Cserépkályha (beszélgetős fórum)


1 2
6. mogyianyu (válaszként erre: 5. - Ce53b9ff5e)
2011. nov. 15. 09:35

A mienk nem ilyen! A lényeg, ha ég kis huzatot neki, nektek akkor alul. Teljesen elzárni már csak, ha egyáltalán nem ég, hogy ne kormoljon!

:)

2011. nov. 15. 09:27
hát nah alul is vanak kis szellözök rajta, és ilyen elhuzhatos retesz avn rajta, ha felfütöd a kályhát,akkor azt el kell huzni és van még egy kulcs,amit ki kell nyitni,ha megrakod:-S
4. mogyianyu (válaszként erre: 3. - Ce53b9ff5e)
2011. nov. 15. 09:13
Na várja csak! Akkor nektek olyan ajtó van rajta, aminek a közepe szellőzik?
2011. nov. 15. 09:09
én eddig ugy csinaltam, biza,h lezartam,ha mar szepen égett,ropogott, igyis gyönyörüen tartotta 12oran át a höt. DE eze´rt ke´redezem,mert ezekszerint nemjol csinaltam eddig,h lezartam,ha mar jol egett..
2011. nov. 15. 09:07

Én mindig építek egy nagy kupacot benne, ami jól levegőzik. Egydb gyújtóskockát rakok legalulra, tehát felfelé égetem. Legfelülre teszem a legnagyobb hasábokat.

Fontos!: Soha ne zárd be, amíg ég!!!! Csak ha már csak izzik a parázs, mert egyrészt oxigén hiányában nincs égés, másrészt, hamar bekormolódik a kályhád belseje!!!

Amíg ég, csak résnyire hagyd nyitva az ajtót, csak, hogy huzat legyen (enélkül nem ég....)

Kérdezz nyugodtan. 3 éve tüzelünk cs.kályhával. Mikor ideköltöztünk, nem szóltak, hogy gond van vele, egy egész telet végigszenvedtünk vele, nyáron átrakattuk......

2011. nov. 15. 09:00

Ki hogy rakja meg, hogy füti fel, mikor zárja le?

Valaki azt mondja,hogy : csak akkor zárni le,ha már csak parázs van


valaki,h akkor,ha már ég


most akkor??

hogyan tartosabb,okosabb?

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook