Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Csekk vagy kaja? fórum

Csekk vagy kaja? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
2022. aug. 18. 22:23
Én a csekket fizetném be.
11. horex (válaszként erre: 9. - Fórumnyitó (anonim))
2022. aug. 18. 22:19

Megjegyezném, hogy nem rohadt digi, és nem elmegy a búsba

Ti fogyasztottátok el a vizet, "hegedültetek" egész nyáron. Akkormost ki menjen hova?

Gyerek kap egy mignont és örül, ti meg befizettek fél számlát egy részletkérő alázatos levél kiséretében

Igaza van a férjednek meg neked is, a nyomor mérgezi meg a kapcsolatot

És mi lesz még...

10. liliom10 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. aug. 18. 21:29

Szerintem az anyagi dolgokat meg kéne beszélnetek ! Úgy tűnik, a mának éltek, hiszen medence is van, víz is van benne, de nincs tartalék pénzetek, hogy ne legyen gond, ha nagyobb a számla.

Amikor több a bevétel, nem szabad elkölteni az összeset, legalább 10%-át félre kell tenni, de ha jól megy a vállalkozás, akkor minél többet. Voltam egy ideig vállalkozó, tudom,hogy hol fent, hol lent, ezért igyekeztem félretenni, minél többet, mikor jól kerestem.

A férjed alkalmazott, úgy értem. Lehet, hogy csak magára gondol ? Az ő kényelme, cigije legyen meg, a többit oldd meg Te ?

Nehéz egy anyának, ha nincs segítsége a kicsi gyerekéhez. Igen, fontos a normális kaja, és a gyerek szülinapja is ! Legalább egy tortát süss neki, és kisebb értékű ajándékot is kapjon !

Azért ne aggódj a vízszámla határideje miatt ! Biztos, hogy nem zárják el a vizet, talán kapsz egy kis büntetést a határidő utáni befizetésért.

Megjegyzem, ha most nehéz egy csekket befizetni, mi lesz a gáz-és villanyszámlával, ami mostantól sokkal több lesz ???

9. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 5. - Érdekes73)
2022. aug. 18. 21:09
A digi amúgy elmegy a búsba..két évig fizettem az ötezret, és most lejárt a hűségidőm egyből 6500 lett
2022. aug. 18. 20:54
Ennek az a veszélye hogy elöször csak három nap, aztán egyhét aztán jön hogy majd a következő havi fizuból. Aztán igy tovább. A végén meg összejön annyi tartozás hogy tényleg bajban lesztek.
7. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 3. - Gyöngy:))
2022. aug. 18. 20:45
Ezt mondom én is..három nappal " késnénk" és ha szerencsém van elméletileg fél havi fizut én is kapok 60 ezret mert két hetet tudtam / fogok tudni elméletileg menni..( kicsi Manó megint beteg volt két hetet remélem nem vágnak ki egyből..
6. 5d8fd6c5cb (válaszként erre: 4. - Fórumnyitó (anonim))
2022. aug. 18. 20:45
De, enni azt kell.
5. Érdekes73 (válaszként erre: 3. - Gyöngy:))
2022. aug. 18. 20:43
A DIGI késésnél rögtön kiszámláz 600 Ft adminisztrációs díjat.
4. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - 5d8fd6c5cb)
2022. aug. 18. 20:43
De enni kell, nem? Nem ruhákat akarok venni hanem félek hogy 18- 20 ezerből nem igazán jönnénk ki még 16 napig..főleg ugye dohányzik is, és ha nincs hús az asztalon nem lakik jól ..Én elmegyek mondjuk kétszer plazmát adni az még 27000 de mint mondtam jön az ovi kezdés jön a szülinapja..
2022. aug. 18. 20:42
Mindkettő fontos, de ha később fizetitek be a számlát, abból sem lesz gond az hótziher.
2. 5d8fd6c5cb (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. aug. 18. 20:38

Nehéz a helyzetedbe beleszólni, mert Te vagy benne, Te éled meg.

De ökölszabály, hogy mindenki csak addig nyújtózkodjon ameddig a takarója ér.

2022. aug. 18. 20:33

Párommal az imént vesztem össze..kijött a vízszámla, közel 32000 forintról..( azért enmyi mert ebbe benne van 4 havi csatorna plusz a júniusi medencefeltöltés.Hárman élünk férjem, négy éves kisfiunk és én.Párom bejelentett nyolc órában dolgozik olyan 250-310 ezer a fizetése. Én a kicsi miatt hogy hol beteg hol nem nem nagyon tudok stabil melót vállalni mert sehol nem kultiválják hogy alig kezdek dolgozni és már rögtön betegszabira megyek.mindig találok valamit de sajnos sosem hosszútávú az előbbi indokok végett.Párom egyáltalán nem akar a kicsivel otthon maradni és senki nincs akit megkérjünk hogy vigyázzon rá.Szóval ez az alapfelállás. Ingatlanközvetítőként is dolgozom de mostanában szinte leállt a piac nulla a bevétel. Viszont az elmúlt két évben volt hogy sokszor tök jól kerestem új bútorokat vettem, hetekig abból a pénzből ment a kaja hónapokig a rezsi..sosem vitatkoztam pénzen..szóval most rá vagyok egy kicsit utalva és mertem mondani hogy a 29.- i befizetési határidőt ha három nappal eltoljuk nem fognak azért egyből a nyakunkra jönni( semmilyen elmaradásunk nincs)hanem fizesse be fizu után..mert mivel nekem most nincs pénz és tőle kell kérnem a napi kajára amit főzök ezért javasoltam hogy a kb.ötvenezer forintot inkább osszuk be addig hogy ne kelljen nyomorogni..és megkaptam hogy én felelőtlen vagyok mert hogy én mindig is fontosabbnak tartottam azt hogy legyen normális kaja az asztalon főleg most hogy gyerek is van és a szülinapja is most lesz..

Szerintetek mi a fontosabb? Rohanni reszketve befizetni a kib..tt csekket ( úgy hogy három napra rá amúgy is be lenne) vagy hogy ne kelljen megvonni semmit?

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook