Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Mennyit vonnak le ha üdülési csekkel fizetünk, vagy annyit ér a csekk is mintha pénz lenne? fórum

Mennyit vonnak le ha üdülési csekkel fizetünk, vagy annyit ér a csekk is mintha pénz lenne? (tudásbázis kérdés)


26. aithra
2009. máj. 6. 07:25
Az Üdülési csekk értéke annyi, amennyi rá van írva. Ha fel akarsz használni pl. egy 10.000 Ft értékűt mondjuk szálláskifizetésre, arra figyelj, hogy a csekk értéke kevesebb legyen, mint amit a szállásért fizetsz, vagy pontosan annyi, mert nem váltják fel, és nem adnak vissza belőle.
25. Ildico
2008. júl. 7. 16:12
Kp-re váltanám üdülési csekkemet , ha vkit érdekel szóljon
2008. jún. 8. 15:36
Én Hévíz mellett tudok egy nagyon jó Wellness Szállodát! Elő és utószezonban üdülésicsekkel 5000 Ft körül van/fő a szállás. Elég nyugis, kb. 15 embert tudnak elszállásolni. Napi egy óra wellness használat. Jacuzzi meg Infraszauna van és egy külső medence, még a gyerekeknek sem mély!!! Csodálatos a panoráma is! Ha kell infó vagy honlapcím, írj privibe.
2008. jún. 8. 15:33
Neked annyit ér, amennyi a kezedben van, de akinek fizetsz vele az csak az összeg 92-94%-át kapja meg, amikor beváltja....Itt a business
2008. jún. 7. 21:38
Nekünk mindenhol annyit ért a csekk is,mintha pénz lenne.Eladásnál szokták 50-75%-ban átvenni,de én azt is teljes árában adtam el.
21. 4020
2008. jún. 7. 21:22

Persze, az ugyan annyit ér, mint a készpénz. Nekünk is van és volt is.

Nyaraljatok sokat belőle :)

2008. jún. 7. 21:16
Mi is nyaraltunk már ilyennel a férjem kapta a mukahelyén.Nem vonnak le semmit ugyanannyit fizetsz mintha kézpénzel fizetnél.Csak ebből nem tudnak visszaadni.De mi a szállást és a reggeli vacsit is ebből fizettük.És igen sok étterembe elfogadják mi is voltunk férjem családjával vacsizni.
2008. jún. 7. 20:59

Köszönöm minden kedves hozzászólónak, és segítőknek.Utána nézek dolgoknak, és majd meglátjuk hogy mi lesz belőle.

Mégegyszer köszönöm mindenkinek.

2008. jún. 4. 15:22

[link]

itt apartmanok és vendégházak vannak,de rengeteg!Balatonfűzfőn már voltam,jó a strandja de kissé kihalt volt nekem a hely,viszont nem túl messze van mindenféle szórakozási lehetőség...olvasd el!balatonszepezden is voltam,ott is jó a strand,de a víz mélyebb azon az oldalon!szerintem nézd át,te tudod nektek mi felelne meg!

17. 1eb84e4bad (válaszként erre: 13. - Lilasrozsaszin)
2008. jún. 4. 14:12
www.balatonmedia.hu
2008. jún. 4. 14:11
Ugyananniyt ér, mint amenniy rajta van, viszont azt néhány helyen megszabjk, hogy a teljes érték csak bizonyos százalékáig fogadnak el csekket. Pl 100ezer Ft a nyaralás, és a szálloda azt mondja, 80%-ig fogadnak el. Akkor adsz 80 ezer csekket, és 20ezer kp-t.
15. juhaszcsalad3 (válaszként erre: 14. - Hmv.)
2008. jún. 4. 11:59
ja igen!az lehet!mert mi nem adózunk utána,de akik elfogadják,azok igen!előfordul!
14. Hmv. (válaszként erre: 6. - Lilasrozsaszin)
2008. jún. 4. 10:49

Már én is nézegetem a nyári szálláslehetőségeket, s képzeld el, találtam olyan ajánlatot, hogy megadja az árat egy éjszakára normál áron, s külön rovatban azok részére, akik üdülési csekkel fizetnek. S az drágább volt!


Légy elővigyázatos!

2008. jún. 4. 09:57

Köszi a hozzászólásokat!

Balatomparti hoteleket, nyaralókat keresek, két fő részére és lehessen fizetni üdülési csekkel, ami nem drága.Nem tudok választani.Segtséget kérek.

2008. jún. 4. 06:57
Én sem tudok mást mondani,nem adnak vissza belőle,vannak éttermek is ahol elfogadják,sőt strandok is PL:.Hajdúszoboszló-aqua park,és van egy babahotel:Kolping hotel-Alsópáhokon,ahol még a babának sem nagyon kell vinni semmit,mert a hotel ad mindent.Sajnos Balatoni helyen még nem voltunk szállodában csekkel,de a Google segíthet csak!Vannak olyan magán nyaralók is ahol elfogadják a csekket!Sőt!:az állatkertben,és a forma 1-en is!Bocsi hogy konkrét szállást nem tudok ajánlani!Legfeljebb Szilvásváradon tudnék de ott nincs fürdési lehetőség!
2008. jún. 3. 23:03
Pénznek számít. Ha nem ugyanannyi az összeg, akkor a maradékot nem kapod meg készpénzben. Ha a különbözetet nem hagyod ott borravalónak, akkor egészítsd ki készpénzzel, így marad még csekked máskorra. Egy évig használhatod a kiállítás napjától számítva.
2008. jún. 3. 19:54
Ugyanannyit ér, mintha pénzzel fizetnél, viszont nem tudnak belőle visszaadni!
2008. jún. 3. 19:30

én is csak ezt tudom javasolni:

www.udulesicsekk.hu

2008. jún. 3. 19:21
Ja, és vissza nem tudnak belőle adni.
2008. jún. 3. 19:21

Nem vonhatnak le pénzt azért mert üdülési csekkel fizetsz. Áfás számlát írnak róla amit neked is alá kell írnod. Amúgy annyit ér a csekk mintha pénzzel fizetnél.

Sok helyen étteremben is tudsz vele fizetni - de előtte kérdezd azért meg, mert nem minden étteremben fogadják el.

2008. jún. 3. 18:55

Köszi a hozzászólásokat!

Olyat kérdeznék, hogy menyit vonnak le ha csekkel fizetübnk, vagy annyit ér a csekk is mnint ha pénz lenne?

Balatonpari h9oteleket keresek, aki tud jelezzen!

Köszike

2008. jún. 3. 18:07

a Google keresőbe írdd be hogy www.udulesicsekk.hu

akkor kiad egy oldalt ahol megnézheted hol lehet beváltani az üdülésicsekkeket

2008. jún. 3. 17:48
Mi mindig azzal nyaralunk, mióta van. Rengeteg helyen elfogadják. Tök jó dolog!
2008. jún. 3. 17:46

Fórum - Üdülési csekk



ide írd be szerintem...

2008. jún. 3. 17:43
Szia!Mi sokszor használtunk már!De mi lenne a kérdés?
2008. jún. 3. 17:04
Üdülési csekkel kapcsolatosan kérdeznék olyanoktól aki már tapasztalt ilyen téren?Illetve vízparti szállókat keresek max 3*-ig, 1kmen belül.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook