Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Csekk vagy kaja? fórum

Csekk vagy kaja? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
72. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 70. - Tien)
2022. aug. 19. 10:49
Hát akkor inkább nem minősítem.. Elég sok helyen fórumozok, de mindenhol vannak ilyen megmondóemberek akiknek halvány gőzük a lényegről, csak az a fontos hogy jól megmondják a magukét... Sosem írtam szemét módon senkinek sem...
71. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 67. - Pasionella)
2022. aug. 19. 10:48
Dehogynem..küldözgetem is az önéletrajzomat.. de pl.egy csomó helyre csak nyugdíjast, vagy diákot vesznek fel...Értékesítés van, de azzal ugyanott vagyok mint az ingatlannal, bizonytalan... Plusz amikor otthon van a Manó elég nehéz hideghívásokat indítanom egy hiperaktív, állandóan a nyakamban lógó picivel..
70. tien (válaszként erre: 66. - Fórumnyitó (anonim))
2022. aug. 19. 10:46

Nem Trollok!

Teljes meggyőződéssel vallják amit írtak.

69. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 64. - Pasionella)
2022. aug. 19. 10:45
Igen, de addig nekem nem is lehet fix munkahelyem, ha mindig én maradok otthon...Amikor két évesen beadtam bölcsibe felvettek egy bejelentet, négy órás értékesítési asszisztensi munkakörbe, közel az otthonunkhoz, alap plusz jutalékkal. Tök jó volt az az időszak, jól kerestem a négy órában is. Szeptember hatodikán kezdtem, 13.-án már telefonáltak a bölcsiből menjek érte, mert lázas.. akkor még nem is volt semmi, kb. 10 napot hiányoztam .Visszamentem, és két hét munkába járás után újabb két hét otthon szintén a gyerek betegsége miatt... Ott már volt egy enyhe szájhúzás... De még semmi.. a lényeg, hogy júniusig bírták...utána már alkalmi munkavállalóként jártam be... De akkor sem tettszett nekik hiába nem volt alapfizetésem hogy sokat vagyok otthon.. Basszus nem jókedvemből...
68. gyöngy:) (válaszként erre: 52. - 25125d5d8f)
2022. aug. 19. 10:42
Te mit olvasol?
67. Pasionella (válaszként erre: 65. - Fórumnyitó (anonim))
2022. aug. 19. 10:39
Mostanában rengeteg cég engedte és engedni is fogja a rezsi miatt a homeofficet, anyum pl teljes állásban lesz homeofficbe az egyik telefon szolgáltatónál, ilyesmibe nem gondolkodtál?
66. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 57. - Tien)
2022. aug. 19. 10:38

Kb.ilyen hozzászólásokat vártam, tanácsokat, ötleteket, ki hogyan csinálja...

szerintem az itt jelen lévő pár rosszindulatú kommentelő Gizik fizetett trollok..

65. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 54. - Pasionella)
2022. aug. 19. 10:36

Tudom hogy nyomasztja, de pont azért kéne leülni beszélni a lehetséges megoldásokról, hogy vagy ne mindig én maradjak otthon betegszabin, vagy azt is már említettem neki hogy elmegyek állandó délutánra amikor ő már otthon van, (és akkor ha beteg is a gyerek és nem viszem, délután már tud(na ) rá vigyázni amíg dolgozom,(vagy akár éjszakára)

Nem döntöttük el, csak próbáltam lenyugtatni hogy három nap csúszással be tudjuk fizetni, nem kell egyből a postára rohanni.. Amúgy alapból négy -6 órásokat tudok csak nézni, mivel én viszem reggel, és én is megyek érte..

64. Pasionella (válaszként erre: 58. - Fórumnyitó (anonim))
2022. aug. 19. 10:36
De lehet az zajlik benne, hogy nem akarja betegszabi miatt kockaztatani az Ő fix munkahelyét miközben a tiéd bizonytalan és rá hárul az összes anyagi felelősség. Azért én leülnék vele és megbeszélném mennyire nyomasztja, hogy csak Ő a pénz kereső mert valószínűleg nagyon és ha tényleg csak havi 300-350ből gazdálkodtok az rettentő kevés.
63. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 38. - Érdekes73)
2022. aug. 19. 10:32
Szerintem az nem rongyrázás hogy ha már van egy kertes házunk és van egy medencénk hogy nyárra feltöltöm..Az már rongyrázás lenne ha kétmillió hitelt felvennék hogy építsenek egyet..
62. tien (válaszként erre: 60. - Fórumnyitó (anonim))
2022. aug. 19. 10:31
Az bizony.😉
61. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 52. - 25125d5d8f)
2022. aug. 19. 10:30
Miért kéne segíteni? Kértem?
60. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 47. - Tien)
2022. aug. 19. 10:29
Hát ja... Döbbenet...
59. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 36. - 55Judit)
2022. aug. 19. 10:28
Ki mondta hogy sajnálj, Közvélemény kutatásnak szántam, ki hogy gondolja, kinek mi a fontossági sorrendje.
58. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 32. - Pasionella)
2022. aug. 19. 10:27
Időről időre, két hetente az ősztől áprilisig tartó időszakban.. Valakinek már írtam, ha tud olyan munkáltatót aki a harmadik ilyen "akció" után nem vág ki, szívesen veszem.. . Ezt is írtam sajnos a világon senkire nem tudjuk bízni a kicsit, plusz amit az egyik nagyon "kedves okos" kommentelő írt sajnálja a férjem mert lehordtam mindennek? Annyit írtam hogy ő nem hajlandó a gyerekkel otthon maradni betegszabin, pedig akkor egyszerűbb lenne, mivel nem mindig én mennék a vadi új helyekről egyből betegállományba...Higgyétek el nekem sem jó ez, sőt.. Utálom hogy hol van pénzem hol nincs, és igen vannak olyan igényeim amiket sajnos most lejjebb adtam pont ezért mert nem fix a bevételem..
57. tien
2022. aug. 19. 10:22

Tolhatod pár napig a számlát.

Mi volt ,hogy elfelejtettük és egy hét után villant az agyamba ,baccus ki fogják kapcsolni a netet .

Nem volt probléma.

De minden jószándékkal jegyzem meg ,kis tartalékotok legyen.

Hülye világ ,hülye intézkedések ,nem baj ha van egy kis plusz .

56. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 30. - Pasionella)
2022. aug. 19. 10:22
Na ennyi.. egyesek úgy reagálnak mintha úgy jöttem volna ide hogy "hat havi tartozás van, segíjjenek mán egy kicsit, éhen hal a purdém" Három nap csúszás...egy darab csekk...
55. aszparagusz (válaszként erre: 53. - Aszparagusz)
2022. aug. 19. 10:21
Bárkitől.
54. Pasionella (válaszként erre: 50. - Fórumnyitó (anonim))
2022. aug. 19. 10:21
Már eldöntötted, hogy kicsit késve fizeted be, már akkor eldöntötted amikor indítottad a fórumot, mint írtam is én úgy gondolom nincs belőle tragédia. Azzal, hogy ilyen fórumot indítottál támadási felületet adtál, felesleges volt szerintem elindítani a fórumot és elmondani a teljes életeteket. A pároddal ha nem tudod ezeket a dolgokat megbeszélni senki más nem fog tudni segíteni, valahol azért szerintem teljesen érthető, hogy minden nagyobb csekken kiborul hiszen csak az Ő keresete van, borzasztó nyomasztó lehet neki, hogy mindhárman tőle függtök. Ha nem megy az ingatlanos bizniss akkor nézni kell mást, ha végképp nem megy a 8 óra akkor a 4 óra csak és akkor nincs ekkora gond.
53. aszparagusz (válaszként erre: 24. - Törpilla)
2022. aug. 19. 10:21

Szövegértés?

F.i. nem írt arról, hogy bárkittől, bármit is várna.

Van egy helyzet, amiben a férje és ő nem értenek egyet.

Tanácsokat, tapasztalatokat várt.

2022. aug. 19. 10:20
És hogyan jut a pénz el hozzád,ha valaki segítene kicsit?
51. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 26. - Birebora)
2022. aug. 19. 10:20
Nem gondoltam volna amikor június elején feltöltöttük hogy ennyire durva lesz most.. Max.18 ezer forint szokott eddig lenni.. Ez az összeg sem lenne gond, de ugye nyár volt, szabi, volt egy két váratlan kiadás is, ezért nyűglődöm..
50. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 28. - Napsugár8)
2022. aug. 19. 10:18
Nem értitek basszus látom!!! Futja a kajára, és a medencefeltöltésre is, csak most van ez a szitu, hogy nem maradt túl sok a számlán, de kajára bőven elég, viszont ha most abból 32 ezeret befizetünk, akkor nem biztos.. Igen,abszolut igazad van,kellene egy évnyi tartalék, de ezt csak az tudja kivitelezni aki havonta , éveken keresztül úgy keres hogy röhögve félretesz.. De mivel nekem nem stabil, így elég nehéz félretenni..
49. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 18. - Amaunet)
2022. aug. 19. 10:14
De úgy elég lenne, még ötezret is be tudok három napra osztani,.de most szeretné befizetni és fizetés(nekem is és neki is elsején, illetve harmadikán lesz..)Tehát 13 nap..
48. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 24. - Törpilla)
2022. aug. 19. 10:12
Te gyárilag vagy ilyen rosszindulatú vagy mi? Ki az isten fényezte magát? Mi az hogy én csináltam a számlát? Ő szerinted nem akarta feltölteni, nem fürdött benne? És csak annyit nem tudom neked van e gyereked, de valószinű nincs vagy tele vagy nagyikkal akikre rá tudod sózni, tudni illik az enyém két hetet ha már megy a bölcsibe/ most már szeptembertől az oviba összeteszem a kezem, mert utána két hétre lebetegszik... és nem engedik be, ha már köhint egyet haza kell vinni!!!Az idei évben a rekord három hét volt hogy tudtam vinni egy huzamba.. Ha tudsz olyan munkáltatót aki nem basz ki a harmadik ilyen alaklommal, szóljál, szívesen veszem...Halvány gőzöd sincs erről...És bocsika senki nem kunyerált, és nem is akartam ennyire belemenni, csak kiváncsi voltam hogy kinek mi a fontosabb a csekk vagy az hogy három napos késést "rizikózva" normálisan éljen a fennmaradó időben..
47. tien (válaszként erre: 19. - Horex)
2022. aug. 19. 10:09
Engem is felháborít!Sőt az is aki amiatt ,hogy merészeltek ebben a hőségben vizet engedni a kis medencéjükben,már fúj pazarlóak.
46. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 17. - Liliom10)
2022. aug. 19. 10:05
Hiába akarnak szabadulni ha horribilis árakat kérnek egy lyukért.az eladók...Pontosan az történik hogy mivel túlkínálat van, a vevők úgy válogatnak mint tyúk a kendermagban, nem fogják megvenni a túlárazott, lelakott, rendezetlen jogi háttérrel rendelkező 120 négyzetméteres lakásokat, inkább veszik az új építésűeket..
45. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 15. - Channa*)
2022. aug. 19. 10:03
Nem kell sajnálni es nem hatásvadászom..Azért négy évesen nem szeretném nem felköszönteni, ennyi.. nem hívok bohócokat, meg nyolcvan gyereket, meg animátort, de egy tortácskát meg egy kis ajándékot hagy vegyek már neki. És nem, semmilyen spirál nincs, három napra a határidő után be tudjuk fizetni.. Semmilyen elmaradásunk nincs és nem is volt sosem...Hát igen, tudtuk hogy ki kell fizetni a medencefeltöltést, de tavaly is 18000 volt összesen...Nem vagyunk pazarlóak, a villanyunk max.6000, a gázunk átalányban 14000, a vízre olyan 13000 forintot szoktunk fizetni.. Nem is gondoltam hogy ennyire sok lesz, ha tudtam volna lehet nem töltöm fel..
44. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 14. - Michelle.r)
2022. aug. 19. 09:59
Irodában..De Budapest kevésbé frekventált területén sajnos...a telefonom nem csörög egész nyáron, de nem csak nekem ,hanem egy jó pár kollégámnak sem.. Van akinek jól megy, igen, de annak nincs gyereke, tud menni bármikor, van jogsija, vagy nagy családja ahol megoldott a gyerekfelügyelet...Mostanában kezdtem el mással foglalkozni, pont emiatt mert nálam leállt.. Pedig az a durva hogy szeretem is a szakmámat, (mert levizsgáztam, ebből is és az értékbecslőit is elvégeztem)imádok fotózni, szeretek elmenni új ingatlant felvenni, beszélgetni az ügyfelekkel, szeretnek is... De ez az év úgy ahogy van egy fos..
43. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 10. - Liliom10)
2022. aug. 19. 09:54
Na ezt ne is mondd...Bár mi benne vagyunk a rezsicsökkentettbe elméletileg, nem lépjük túl azt a határt sem a villanyban sem a gázban...Az hogy a mának élünk, túlzás, de igen, van egy medence amit tavaly ajándékba kapott a férjem a kollégáitól szülinapra, ne már ezt is megvonjam magunktól...mi nem megyünk tengerpartra, max.belföldön nyaralunk (nem heteket, max négy napot kifejezetten keresve az olcsóbb helyeket) és ugye itt a pici fiam akinek itt volt az egy hónapos nyári szünete, és pontosan azért töltöttünk medencét mert nincs pénzem naponta, hetente strandra vinni,és nagyon is jó volt hogy volt, nekünk is...De eddig nem volt ennyi, max 18 ezer forintot fizettünk, és soha nem is volt még ilyen... Mint említettem, be tudnánk fizetni, de nem akarom emiatt most hogy ne tudjak a gyereknek egy kisebb ajándékot venni, meg egy tortácskát..Nem lesz bulika, mert egyedül a nagynénje jön most át...És vajas kenyéren sem szeretnék élni még két hétig... Sajnos igen, beszélnünk kellene..De nem nagyon lehet vele mert egyből ordít nem érdekli hogy ott a gyerek...Azt sem lehet mondani hogy magára gondol csak, mert mindent megvesz a gyereknek, nekem is alapból, de amikor kijön egy nagyobb csekk, mindig ez van(ha be tudjuk simán fizetni akkor is)Az a baj félretenni pont ezért nem tudunk mivel nekem nem stabil a jövedelmem neki meg nem túl sok..Amikor én olyan időszakomat élem hogy jól keresek, mindig csinálgatunk valamit a házon(mert sajnos nagyon sokat kellett/ kell rá költeni) és ezért egy pár hónapi tartalék általában mindig van akkor, de amikor nem keresek huzamosabb ideig akkor elmegy.
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook