Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Császárosok! Nektek a régi a hasizmotok? fórum

Császárosok! Nektek a régi a hasizmotok? (beszélgetős fórum)


1 2
38. Bichi
2009. máj. 7. 12:19
Nekem csak 1 volt, az is régen, de a régi :o)
2009. máj. 7. 12:18
sziasztok, nekem két császár után a régi! :) bár most újra gömbölyödöm, szóval majd írok, hogy milyen lett! én bizakodó vagyok! :)
2009. márc. 5. 11:28

Hát, nekem nem. Sokadik szülés, + 2 császár, eléggé megviselte a hasamat, egyébként is hajlam kérdése. Lehet, 3 császár után is szép, és egy szülés után katasztrófa.

egy ideig jártam tornázni, jövő héttől megin tmegyek, és a tornába belevitt pilates gyakorlatok előhozták a hasizmomat. Most vettem egy dvd-t, és bizakodó vagyok. De a későbbi plasztikát nem úszom meg.

35. 223cf40dc0 (válaszként erre: 23. - Vandancsi)
2009. febr. 18. 18:46

tudod a bizonyíték érdekében mindent!! :))


a másik, hogy a hajlamokkal nem feltétlenül lehet megküzdeni, de ha el lehet takarni, akkor félig megoldva, nem? a lényeg, hogy maga a hasfal helyre jöjjön :))


aztán meg lehet, hogy van rá megoldás, csak ahhoz nem értek, mivel nálam nem áll fenn a dolog :)

34. veroosh81 (válaszként erre: 32. - S.Sandra)
2009. febr. 18. 17:46
Na, lemértük, miután egyátalán megtaláltuk...16cm
2009. febr. 18. 16:29

Sziasztok

.Nekem 2 császár után erősebb és szebb mint valaha.

32. S.Sandra (válaszként erre: 31. - Veroosh81)
2009. febr. 18. 16:08

ja, így már más...:)


frissen még nekem is nagyobb volt

31. veroosh81 (válaszként erre: 30. - S.Sandra)
2009. febr. 18. 13:05
Muszáj volt, de nagyon szépen megcsinálta a doki, nem is látszik már szinte(nem azért mert rálóg a hájam:))mondjuk akkor a nagy hason volt 21cm.Ha a lány felébred, megmérem, most mekkora, h már jóval kisebb a hasam.
30. S.Sandra (válaszként erre: 20. - Veroosh81)
2009. febr. 18. 09:35

21 cm? akkor neked jó nagyot vágtak...bár szép nagy súllyal született a kislányod.:)


most direkt megmértem, az enyém 11 centis.

2009. febr. 18. 09:24

Sziasztok,


én 10 hónapja szültem császárral, elvileg nem vágtak hasizmot, csak vmi tartószalagokat magyarázott a dokim.

a felülés nekem gond nélkül megy (vagy inkább menne:))), nem is érzéketlen már a bőr a környezetében, a hasam sem lóg, viszont még mindig vastag és piros a heg... a 2 széle már elvékonyodott és fehéredik, de középen ronda.

kb. mikor számíthatok rá, hogy az egész aránylag normálisan fog kinézni?

2009. febr. 18. 09:17

Nekem is lassan hat hónapja volt sűrgősségi császár.Még most is ha viszket az a "kiss" 20cm vágás a bikini vonalnál hiába vakarászom nem tudom elmulasztani mert nem érzem hogy megvakartam..........ezen már csak nevetek.Tzdom hogy majd szépen lassan helyre jön,a vágásom viszont nagyon szép vékony szinte alig látszik,ellentétbe a vakbeles hegemmel amit 18 hetes terhesen csináltak az vastag és sötét.......

A hasizom meg nekem sem megy de a páros lábemelés igen...de mindenre azt mondjk az orvosok hogy 1 év kell legalább arra hogy a női test ismét újra regenerálódjon,én mjad csak azután kezdek aggódni ;0)

2009. febr. 18. 09:16
Sziasztok!Én mondjuk az idösebb korosztályhoz tartozom(49 év),de 37 évesen volt egy nögyógyászati mütétem bikinivonalban.Nálam kb. 5 év kellett,mig nagyjából normálisan tudtam használni a hasizmomat.Pár évig minden jó volt,aztán föleg menstr. elött egy héttel egészen furcsa "belsö görcsök és fájdalmak" jelentkeznek,mint a mai napig.Voltam vele orvosnál,semmi komoly,"csak" belsö összenövések,ez "csak" iszonyú kellemetlen.Megoldás lenne egy újabb mütét az összenövések oldására,aminek valószínüleg újra másfajta összenövés lenne a következménye.Magnéziumot szedek (400 mg) napi dózis,ez viszonylag magas.És tudomásul veszem,hogy ez van.Remélhetöleg nálatok nem lesz összenövés pár év múlva,végülis nem mindenkinél van.
2009. febr. 18. 09:10
Nővéremet császározták, (hosszanti metszéssel), és tökéletes végez mindenféle hasizomgyakorlatot. Igaz, eltelt már pár év, de szerintem előtte sem volt gondja vele.
2009. febr. 18. 08:45

Nekem vot egy császár és egy nőgyógyászati műtét.

Rossz állapotban vannak a hasizmaim.

Nemsokára ismét császárom lesz előre félek tőle..

2009. febr. 18. 08:39

Sziasztok.


A teljes felülést én sem tudtam először megcsinálni. 11 és fél hónapja volt a császár. Októberben kezdtem el tornázni. Pár alkalom után újra belejött a hasizmom és azóta is egyre jobb!:)

Csak sürgősségi császárnál vágnak mindent, egyébként a hasizmokat félrehúzzák, a hashártyát kézzel tágítják, a méhen egy pici vágást ejtenek és azt is kézzel tágítják. Így gyorsabb a gyógyulás. Állítólag.


Szerintem a 3 hét még kevés volt. Csak legyél türelmes és menni fog az. Az edző is császáros volt akihez járok tornázni, ő is mondta,h. eleinte nem ment neki meg a páros láb emelés sem, aztán újra belejött. Neked is menni fog.

23. vandancsi (válaszként erre: 17. - 223cf40dc0)
2009. febr. 18. 08:16

de aranyos vagy, hogy nekiálltál tornázni tegnap!!! :DDDD


Sajnos nekem nem hiszem, hogy szép lesz a hegem, mert vadhúsra vagyok hajlamos a doki szerint. Az első császárnál is vastag, piros volt a csík, amit ugyan a másodiknál kivágott, de a hajlam, az hajlam. Ahogy elnézem, ez sem lesz sokkal szebb, sőt, sztem hosszabb is. Bár idővel ez is biztosan szépül, javul. Türelem, türelem. :)))

2009. febr. 18. 08:12
Ez a kötényhas?
2009. febr. 18. 08:11
Nekem egy császár és két nőgyógy. nagyműtét után (a két utóbbi vágása ugyanott volt, mint a császáré) a hasam szörnyen néz ki, olyan, mintha folyna rá a vágásra a háj:S iszonyatos:(
2009. febr. 18. 07:31
Nekem 13 hónapja volt, csak félrehúzták az izmokat, pedig nagy volt a baba(4100gr), most már 3 hónapja komolyan tudok tornázni(nem szopik a lány), és van hasizmom, nekem viszont a háj nagy rajta.Az elején nekem is viszketett, de elmúlt, érzéketlen nem volt sosem, viszont a meleg víz alatt még most is bekeményedik.Nekem 21cm a vágásom, de már nem is látszik.
19. pampers (válaszként erre: 15. - Fecbb24fe2)
2009. febr. 18. 03:14
Nekem hét év után jött a második császár a bikini vonalon,de bizony az akkor is még érzéketlen volt most meg már ne is beszéljünk rola,azt hiszem nem is mulik el,báris nekem.
18. 223cf40dc0 (válaszként erre: 17. - 223cf40dc0)
2009. febr. 18. 00:31
na, ez a ne kekeckedj azért, mert azt írtad, hogy nem akarsz kekeckedni :DDDDDDDDDDDDDDDDD
17. 223cf40dc0 (válaszként erre: 14. - Vandancsi)
2009. febr. 18. 00:26

ne kekeckedj, nem mondom, hogy olyan, mint 18 évesen, de meg lehet csinálni :))


direkt leültem a szőnyegre és csináltam gyorsan 5-öt csak neked így éjféltájban :DD esküszöm, hogy minden gond nélkül megy!! de nekem sem ment 5 hónapos gyerek mellett!!! ne keseredj neki :) tényleg csak türelem kérdése és szépen vissza tudod magad hozni a saját szintedre, sőt lehet jobbra is


ezért kérdeztem, hogy hol van a vágásod, keresztben, vagy vízszintesen a hasadon - ha neked is csak bikinivonalon van, mint nekem (vízszintesen csak egy pici heg, hogy nem is látszik) akkor minden lehetőséged megvan rá

16. vandancsi (válaszként erre: 15. - Fecbb24fe2)
2009. febr. 18. 00:02

nem kaptam szurit egyszer sem.

Kb olyan 1 év után elmúlt az érzéketlenség.

Viszont arra már nem emlékszem, hogy az érzéketlen sáv (mert nekem az egy 5 cm vastag sáv) mikor lappad le.

2009. febr. 17. 23:59

tényleg, az érzéketlenség mikor múlik el a vágás környékéről?


és ti is kaptatok trombózis elleni szurit, amit 3 hétig kellett minden nap beadni magatoknak?

14. vandancsi (válaszként erre: 12. - 223cf40dc0)
2009. febr. 17. 23:56
de olyan felülést, hogy rendesen felülsz minden segítség és lendület nélkül? (nem kekeckedni akarok, esküszöm, csak pontosan "látni") :))
13. vandancsi (válaszként erre: 10. - Cadence)
2009. febr. 17. 23:53
Most a második műtétnél az egyik doki a férjem jó haverja volt (ciki is volt ott feküdni előtte...), majd megkérdezem már tőle, hogy mi az igazság. Bár nem biztos, hogy annyira tudni akarom :-/
12. 223cf40dc0 (válaszként erre: 11. - Vandancsi)
2009. febr. 17. 23:53
mint nekem :)) én már egy jó ideje tudok felüléseket is csinálni :)) tényleg csak idő kérdése a dolog!! bár nálam már több, mint 5 év eltelt azóta - a pilates meg sem kottyan neki :))))
11. vandancsi (válaszként erre: 9. - 223cf40dc0)
2009. febr. 17. 23:51
bikinivonalon
10. Cadence (válaszként erre: 7. - Vandancsi)
2009. febr. 17. 23:49

Elvileg nem.

De szülés után a korházban logott a hasam ráadásul ferdén is elég furcsán ezért rákérdeztem és közölték hogy ez azért van mert császárnál átvágták a hasizmokat.Ugyhogy mégiscsak átvágják.

Persze biztos nem mindenhol meg talán orvostol is függ...

9. 223cf40dc0 (válaszként erre: 7. - Vandancsi)
2009. febr. 17. 23:49
hol van a vágásod?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook