Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Császárosok! Nektek a régi a hasizmotok? fórum

Császárosok! Nektek a régi a hasizmotok? (beszélgetős fórum)


1 2
8. Zarahell (válaszként erre: 1. - Vandancsi)
2009. febr. 17. 23:48

Szia!

Nekem más miatt vágták a hasam (szintén kétszer), és nekem sem megy a felülés. Remélem, hogy rendbe fog jönni, mert ez így nagyon béna. :S

7. vandancsi (válaszként erre: 6. - 223cf40dc0)
2009. febr. 17. 23:44
Félreérthető voltam valószínű, mert nem attól félek, hogy juj, most azonnal nem megy, akkor mi lesz...hanem hogy egyáltalán nem megy, később sem. A hasam nekem is érzéketlen egy sávban és baromira viszket is, de tudom, hogy az majd elmúlik. Elvileg nem vágnak át izmot a szüléskor, ezért nem értem a dolgot. Hát tényleg remélem, hogy csak türelem kell hozzá! :)
6. 223cf40dc0 (válaszként erre: 1. - Vandancsi)
2009. febr. 17. 23:39

ne haragudj, de mit vársz 2 császárral és ráadásul csak 5 hónap után??? várd ki az idejét és rendbejön a hasizmod is - nekem elég sok kellett hozzá, a vágás mellett még mindig olyan fura, ha megvakarom, mintha nem is az én részem lenne :)) pedig nekem csak bikinivonalon van egy kb. 15 centis fehér csík a heg helyén :) észre sem lehet venni!!!


türelem!! :))

5. Cadence (válaszként erre: 3. - Fecbb24fe2)
2009. febr. 17. 23:37

Jó neked.

Nekem átvágták az elején szinte logott :((

Most se az igazi és olyan mint régen sose lesz már :((

2009. febr. 17. 23:36
mármint a hasizmomat.
2009. febr. 17. 23:36
nekem nem vágták át:)))
2009. febr. 17. 23:23
Sziasztok. Én is mindkettöt császárral szültem,a kissebb 6 honapos mult. A felülések már nem fognak ugy menni mint régen de idövel könnyebb lesz,ez volt a tapasztalatom az elsö után,most még nem nagyon megy nekem se.De gondolj bele hisz elvágták a hasi izmaidat.
2009. febr. 17. 23:12

Sziasztok!


2 gyermekem, van, mindkettőt császárral szültem, a kisebbik 5 hónapos (lesz holnap).

3 hete elkezdtem Pilates tornára járni és elképedve vettem észre, hogy nem tudok hasizomból felülni (lendület és kapaszkodás nélkül). Először azt hittem, ez csak a 3 éves sport kihagyástól van, de most beparáztam, hogy esetleg elvágtak valami ideget és lehet, hogy már sosem fogok tudni? Van valakinek hasonló tapasztalata?

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook