Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Csak szexuális vonzalom lenne? fórum

Csak szexuális vonzalom lenne? (beszélgetős fórum)


1 2
6. fheart (válaszként erre: 5. - B598e4912b)
2016. okt. 17. 12:13
Ha a tv csatornára gondolsz, akkor nem, nem nézek TV-t és nem is a fejemben kitalált szappanopera a sztori.. :D
5. b598e4912b (válaszként erre: 3. - Fheart)
2016. okt. 17. 12:08
hááát, pedig ez a történet olyan Izaura szinű
4. NomNom (válaszként erre: 1. - Fheart)
2016. okt. 17. 12:06

Milyen srác az aki szerelmet vall mikor lesz valakid, de aztán eloldalog, hogy úgyis mindegy...

Itt aztán olyan gyorsasággal változnak az érzések mint egy mexikói szappanoperában. :O

3. fheart (válaszként erre: 2. - B598e4912b)
2016. okt. 17. 11:54
Ezt nem igazán értem, 25 + évesen nem hiszem, hogy arra kellene figyelnem.. :D
2016. okt. 17. 11:49
Neked nem a 6. osztályban kellene figyelned arra, amit a tanárnéni magyaráz? ;)
2016. okt. 17. 11:44

Van egy barátom(nevezzük D-nek), vagyis egy ideje már nem viselkedünk úgy, de ezt később kifejtem.

3 éve ismerem körülbelül, az elején eszembe nem jutott volna, hogy bármit is érezzek iránta, sőt szenvedett egy csajjal, és én voltam az, aki támaszként mellette állt. Akkoriban én is egy ex miatt sírtam, meg se fordult a fejemben, hogy bármit akarjak tőle és bárki mástól.

Múlt évben baráti összejövetel volt D-nél, náluk aludtunk, és igazából csak annyi történt, hogy ölelkezve elaludtunk, viszont én még akkor javában az exemet sirattam és annyira megrémültem ettől az egésztől, hogy hazamentem. 3-4 hétig agyaltam az egészen, majd elfelejtődött bennem a dolog.

Nem is beszéltünk erről elég sokáig, próbáltunk barátként megmaradni, mint azelőtt.

Aztán én összeismerkedtem egy sráccal, akivel járni kezdtünk, majd D bevallotta, hogy szerelmes belém, de hagyja az egészet, mert tudja, hogy már van valakim és a természetem miatt annyira nem is tudná velem elképzelni.

Nagyon meglepődtem, és zavart is a dolog, mert tudtam, hogy ez a barátság sem lesz olyan már, mint anno.

Aztán egy közös bulin taliztunk, akkor még jártam a sráccal, viszont magamnak se akartam bevallani, de jobban vonzódtam D-hez, mint a barátomhoz. Annak a kapcsolatnak vége is lett, majd bennem felerősödtek az érzések D iránt, amit próbáltam elnyomni, de egyáltalán nem ment és akárhányszor találkoztunk olyan vonzalmam volt iránt, hogy megőrültem tőle :D

Aztán le is feküdtünk, ami tudom hülyeség volt, de reméltem, hogy csak a szexuális vonzalmam erősödött,mert szerelmes nem voltam, maximum valamilyen kisebb érzéseim voltak felé. A szex viszont nagyon jó volt.

Végül mondtam neki, hogy mit érzek/gondolok, de már őt úgy nem érdekeltem, elmúltak nála a dolgok. Hiányzott, látni akartam, de tudtam, hogy semmi értelme, mert csak fájna, ezért próbáltam redukálni vele a kommunikációt, a találkozásokat, nem is beszéltünk már úgy, mint régen, "szia mizu semmi velem se" állapotba ment át az egész. Kezdtem nem is törődni vele, de ismét találkoztunk egy közös baráti eseményen és megint előjött az a nagyon erős vonzalom iránta. Nem tudom mit tegyek, többet ne beszéljek vele/ne találkozzunk? Félek, hogy ez így maradna, nem látom egy ideig, akkor elfelejtődik, aztán ismét összekerülünk valahol és megint előjön. Sosem éreztem még ilyen vonzalmat senki iránt, még az iránt se, akibe szerelmes voltam. Komolyan meg is lepődök magamon, mert meglátom és megőrülök tőle.. jó értelemben persze :D Szeretném, ha inkább elmúlna, mert tudom, hogy szexen kívül nem igazán történne más, és azt is tudom, hogy nem illünk össze.

Mit tennétek? Vágjam el vele az összes kapcsolatot?

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook