Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Csak szexuálisan vonzódik hozzám.... fórum

Csak szexuálisan vonzódik hozzám.... (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6
2011. márc. 18. 20:37

Szerintem keress valamit, amivel le tudod kötni ezt a vágyadat, a hiányodat, a fájdalmad. Bármit. Vigyél valamit túlzásba, valami olyat, ami jobbá tesz, hogy jobb nő legyél tőle.... ez nagyon jó energia, amikor vágysz valakire, mert úgy érzed bármit megtennél érte, ill. bármire képes vagy. De mivel ezt ő nem tudja értékelni, fordítsd ezt az energiát másra, vagy magadra.

Azt mondják több olyan ember lehet aki tökéletes Neked, de az igazán hozzádillő, szintén ezt fogja érezni, amit Te:)


Én is voltam szerelmes 20 éves egy 30 éves zsenibe, aki ha csettintett én ugrottam és ez havonta egyszer volt. Aztán sírtam. Aztán mentem, aztán sírtam. De nem ő volt a tökéletes, mégha akkor úgy is tünt.

Hátha kicsit mosolyt csalok az arcodra: egyszer elmentük erdőbe légyottozni és persze az én ruhámat terítettük le, majd hazafelé mondom, h szörnyen gyűrödt a ruhám. Ő meg, ááá nem, nem vészes. ...és amikor szálltam le a buszról utánnam szólt: Amúgy nagyon gyűrött a rucid!....szerinted? Mondjuk tudtam nevetni, de inkább magamat nevettem ki.:))

151. ujlany (válaszként erre: 149. - Zsanzaa)
2011. márc. 18. 08:34

ezt csak az egod mondja, nem a szived...

senki nem szeret vesziteni, nem megkapni azt amire vagyik.

Mas kerdes, hogy tenyleg egy olyan ferfi miatt van ez aki le sem ..ar teged?

150. e61ee7c124 (válaszként erre: 149. - Zsanzaa)
2011. márc. 17. 23:31

Hát, ez nem jó...

Neked pedig nem elég a "csak szex". :(

149. zsanzaa
2011. márc. 17. 22:58

Jöttem sírni.............

Már MEGINT nagyon SZAR.

Ma ilyenek jutottak eszembe, hogy vmi jóssal szerelmi kötést kéne csináltatnom rá, vagy valahogy be kéne vonzanom (azt sem tudom hogy működik..) vagy bármi csak ne a SEMMI ami most van.

És ezt 3 hét alatt csinálta velem, másnak 3-4 év alatt sem sikerült. Szánalmas vagyok.

KELL nekem, nagyon kell.

2011. márc. 15. 20:50

És az előttem szólóhoz, fiatal vagy, hagyd ezt a "vén kandúrt"! :)


Minél jobban letojod annál jobban fog kaparni utánad.

147. a83b0152b5 (válaszként erre: 1. - Zsanzaa)
2011. márc. 15. 20:49

Látott és arra gondolt, hogy 1x- 2x meghegeszt és többet nem tervez.


Sajnálom, de nincs ezen mit beszélni.

146. 9536810fa1 (válaszként erre: 144. - Zsanzaa)
2011. márc. 15. 20:31
Ne is temesd!... fiatal vagy. Semmit nem kell eltemetned magadban... még bármi lehet. :) Erre gondolj (és nagy valószínűséggel közben el fog múlni magától, de nem kell a lemondást gyakorolnod.) :)
145. zsanzaa
2011. márc. 15. 19:44
Ja, amúgy semmi kontaktus, azóta még nem jelentkezett.
144. zsanzaa
2011. márc. 15. 19:44

Köszönöm mindenkinek a bíztató sorokat...

Csak eltelt a hosszú hétvége.


Ujlány! Neked is köszönöm, hogy kifejtetted a véleményedet. Az az igazság, hogy én is próbálok úgy hozzáállni, hogy ő nem megfelelő nekem, majd jön más, DE sajnos ő nekem nagyon is megfelel, majdnem minden tekintetben -le kell írnom ezt a szót- tökéletes. És az elmúlt 6 évben amit a férfiak társaságában töltöttem (azóta vannak kapcsolataim folyamatosan) azt mindenképpen megtanultam, hogy nagyon nehéz egy olyan kombinációt találni akiben ennyi minden összetetten tetszik!!!! ezért nehéz elengednem, pedig sok pasi van körülöttem, randizgatok, nem unatkozok viszont nem véletlenül hiányzik ő nekem és nem véletlenül fogadom el ilyen nehezen ezt a döntését.

Az ő döntését és véleményét pedig azt hiszem értem, túl fiatalnak tart engem és fél az ebből adódó gondoktól, de ami nekem fáj az az hogy nem hagyta, hogy bebizonyítsam neki hogy nem mindenben a koromhoz mérten gondolkozom, és elég érett vagyok hozzá.


És egyelőre sajnos vagy nem sajnos még mindig ott tartok, hogy legbelül nem temetem még az egészet...

143. ujlany (válaszként erre: 140. - Zsanzaa)
2011. márc. 13. 20:16

szia! Az hogy az erzelmek hullamzanak (egyik nap tul vagyok rajta, masik nap megsem) az teljesen normalis.

Azt kellene megbeszelned magaddal, hogy a szerelmi eleted teren mik a terveid. Ha ugy van, ahogy irod, hogy egy igazi, komoly kapcsolatra vagysz, akkor ez a srac nem neked valo. Es tok mindegy a MIERT. Ne agyalj azon, hogy miert nem adott eselyt, miert nem akar megismerni stb.

Menj elore mint egy bulldozer es csak arra gondolj, hogy neked mi a (hosszutavu) celod.

Azt meg mar csak sajat elettapasztalatbol mondom, hogy ha ez ennyire nyogvenyelosen kezdodik, akkor minden bizonnyal ez mar csak rosszabb lesz.

Az szerintem alap, hogy egy emberbol, akihez kotodni akarsz, valamilyen szinten kapcsolodni tudj. Ertsd a gondolatait, a cselekedeteit, az erzelmeit, es ezeknek a mozgatorugoit. Ugy tunik, hogy ezek kozul te egyetlen egyet sem ertesz. ( a miert az itt sem fontos).

Ha ugy dontesz, hogy nem akarsz vele tovabb probalkozni, akkor gondolj arra, hogy minden nappal amit ugy eltel meg, hogy nem kommunikaltal vele, mar eggyel kevesebb van, hogy elerd azt a szintet, amikor mar nem erdekel teged, nem zavar. Ha ketnaponta valtoztatod a taktikadat, akkor gyakorlatilag helyben toporogsz, illetve mindig ujra kell kezdeni az elfelejteset.

Es minel tobbszor kell nekifutnod ugyanannak a dolognak, annal gyengebb leszel, mert mar magad sem fogod elhinni, hogy vegig tudod csinalni.

142. 9536810fa1 (válaszként erre: 140. - Zsanzaa)
2011. márc. 13. 18:08

Én olvastam ;). Én is hasonló érzésekkel küszködtem néhány hónapja, aztán végül rájöttem, hogy a veszteség azon az oldalon. Ha nem, hát nem.... túl tettem magam rajt, szóval nem fáj, de minden este vele fekszem és vele ébredek... szóval ééérdekes érzés, köztünk semmi és nem is lesz, de tovább lépni se tudok... itt érzem igazából, hogy az élet/sors/bármi másképp gondolta... de hááát.... :)))


Neked annyi előnyöd van, mint írtam, hogy fiatal vagy, és nem kicsit... tehát pihentesd kicsit. Nem kell feladnod... nyugodtan tervezhetsz, csak most hagyd. Várj néhány hónapot és fuss neki újra.... úristen ilyen fiatal lennék, semmit nem kellene még feladnom. :))))

141. Csigusz 79 (válaszként erre: 140. - Zsanzaa)
2011. márc. 13. 18:05
Ne keseredj el,tudom könnyű mondani :S
140. zsanzaa
2011. márc. 13. 17:59

Tegnap már úgy éreztem, hogy túl tudom tenni magamat ezen az egészen....de mára csak rosszabb lett. Tudom, hogy nem kaphatok meg mindenkit és nem tudom befolyásolni az érzéseit, de konkrétan még sosem utasítottak vissza, főleg azután, hogy már olyan közel voltunk egymáshoz és terveztem vele...


Nagyon rossz és nehéz, nem tudom mi tévő legyek, dehát nem is tehetek semmit... Meg sem ismert igazán, esélyt sem adott ennek az egésznek.

És próbálom magam lefoglalni a B meg a C tervekkel, de most senki sem tud úgy érdekelni, mint ő.

Lehet, hogy kár volt rázúdítani az érzéseimet tegnapelőtt, mondjuk a még mindig tartó bizonytalnság sem lenne sokkal jobb tudom.


Nem tudom olvassa-e valaki, de jól esett leírni!

Sokkal szebb hosszú hétvégét Nektek, mint az enyém most!

139. zsanzaa (válaszként erre: 137. - 9536810fa1)
2011. márc. 12. 18:46
Figyelek...ééberen figyelek és várok türelmesen:)
138. Csigusz 79 (válaszként erre: 137. - 9536810fa1)
2011. márc. 12. 18:38
Egyetértek :O)))))))))
137. 9536810fa1 (válaszként erre: 136. - Zsanzaa)
2011. márc. 12. 18:32
.... egyébként meg, ha 30 körül nincs se feleség, se komoly barátnő, akkor valószínű kicsit zakkant a pasi, tehát ne bánd, hogy nem jött össze... sose báááánd, mert mindegyiknél van jobb, meg még jobb... és majd jön... majd csak figyelj! ;))))
136. zsanzaa
2011. márc. 12. 18:16
Bár így tudva, ha azzal felkeltettem volna az érdeklődését, akkor megmutattam volna neki a popsimat kisbugyiba:DD de erre sem a bulihelyen sem az étteremben nem volt túl sok lehetőségem:D
135. zsanzaa
2011. márc. 12. 18:13
Egyáltalán szó sem volt köztünk arról, hogy ottalszom-e vagy sem, vagy lesz-e szex vagy sem, semmi ilyennek a gondolata se merült fel egyelőre:)
134. 9536810fa1 (válaszként erre: 132. - 6752c58fe3)
2011. márc. 12. 18:04
... én is... hjaaa, és én is mondtam volna, hogy nincs szex, véletlenül se... soooohaaaa.... .... azé icipici kis bugyiban ellejtettem volna előtte... hááátha mégis... :DDDDDD (Bár az én kisbugyis jelenésem nem biztos, hogy szexre csábít bárkit is. :DDDDDD)
133. Csigusz 79 (válaszként erre: 131. - 9536810fa1)
2011. márc. 12. 17:53
Ha az elején nincs meg a szikra akkor annak lőttek :)
132. 6752c58fe3 (válaszként erre: 127. - Zsanzaa)
2011. márc. 12. 17:52
Én simán ott aludtam volna, csak leszögeztem volna, hogy nincs szex :)
131. 9536810fa1 (válaszként erre: 129. - Csigusz 79)
2011. márc. 12. 17:39

Valami nem működött, nem fura ez.... Te bárkivel összejössz, aki férfiből van, megfelelőek a méretei, és tud másfél órán keresztül egész mondatokban beszélni? Kell valami... valami... valami egyéb, amitől az illető más mint a többi csinos pofis, jó fenekű pasi... neeeeeeeeeeem? :))))

Valószínű, azt a pluszt most a srác nem érezte, de ez nem jelenti persze, hogy soha nem fogja...

130. Csigusz 79 (válaszként erre: 128. - Zsanzaa)
2011. márc. 12. 17:37
Látod csak egyre gondoltunk :)
129. Csigusz 79 (válaszként erre: 127. - Zsanzaa)
2011. márc. 12. 17:36
Akkor meg még furább,mert mikor mondta hogy ő komolyban gondolkodik akkor örülnie kellett volna hogy te nem ugrasz rögtön egy pasi ágyába,de hát ha ez se jó neki...elég fura pasi.
128. zsanzaa
2011. márc. 12. 17:34

És főleg akkor ha ő komolyat akar velem, ahogy mondta, akkor ennek pozitívumnak kellene lennie a szemében, hogy nem egyik ágyból fekszem át a másikba...

Viszont tegnap este azért érezhette hogy nem vagyok prűd és frigid, sem mert amikor átölelt akkor nem húzódtam el hanem bújtam a karjaiba és egy kicsit a fenekem is megérintette, de örülök neki hogy sem csók sem semmi több nem volt.

127. zsanzaa (válaszként erre: 126. - Csigusz 79)
2011. márc. 12. 17:31

Mielőtt megismerkedtünk aznap egy másik általa is ismert sráccal beszélgettem. Aki megkérdezte, hogy miért nem iszom alkohol, mondtam kocsival vagyok, erre az volt a válasza hogy aludjak nála...na ott véget is ért a beszélgetés.

És ez jött fel az első randin, kérdezte hogy honnan ismerem ilyesmi, és elmeséltem ezt a sztorit és hozzátettem, hogy ahogy ezt a kérdést feltette, rögtön eljátszotta magát nálam. és hogy reméltem, hogy sugárzok magamból annyi női tartást, hogy ezt a kérdést vagy lehetőséget nekem fel sem teszik.

Na így jött fel.

De már előtte is többízben sugalltam neki, hogy engem nem lehet úgy könnyedén megkapni, szóval ezt tudta, nem akkor hallotta először.

126. Csigusz 79 (válaszként erre: 120. - Zsanzaa)
2011. márc. 12. 17:23
Amikor mondtad neki hogy : "Az első randin kifejtettem neki az álláspontomat egy másik srác kapcsán, hogy nekem nem fér bele a rögtön szex és a csak szex sem." ez hogy jött szóba? Te hoztad fel ezt a sex témát?
125. 9536810fa1 (válaszként erre: 124. - 6752c58fe3)
2011. márc. 12. 17:21
... hát én függő nem vagyok, inkább úgy mondanám, hogy elfogadtam őket, ahogy vannak, szóval nem várok csodákat.... kivéve majd... attól egy EGYTŐL! :DDDDDDDDDDDDDD
124. 6752c58fe3 (válaszként erre: 123. - 9536810fa1)
2011. márc. 12. 17:20
Persze, hogy az. Én férfifüggő vagyok, és le sem akarok szokni ;)
123. 9536810fa1 (válaszként erre: 122. - 6752c58fe3)
2011. márc. 12. 17:18
... éreztem persze... de ezek (is) mulandó pillanatnyi érzések. :))
1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook