Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Csak szexuális kapcsolatba belemennétek? fórum

Csak szexuális kapcsolatba belemennétek? (beszélgetős fórum)


70. Kubiak (válaszként erre: 69. - 5bdfbe058d)
2014. júl. 15. 16:14

Nem biztos.

De ez esetben szerinted mire megy ki a játék?

69. 5bdfbe058d (válaszként erre: 67. - Kubiak)
2014. júl. 15. 16:09
Miért, az ilyen bókok hazugságok? :O
68. Katinkaboszi (válaszként erre: 1. - Fruzsinka.toth)
2014. júl. 15. 15:52

Szia :)


Hááát, alaposabban átolvasva, az egész hozzászólásodat, mindet, úgy mondom, amit mindenki ismer és igyekszik betartani,

házinyúlra nem lövünk,

mégha százszor olyan jó is lenne, főleg egy szexre.

Ha itt te vagy az új dolgozó, akkor különösen nem, mert előfordul csak azt akarja, hogy ő legyen az első és utána elmeséli a benti havereknek, hogy neki sikerült.

Ezek után senki nem mossa le rólad, hogy könnyen kapható vagy.

Még akkor sem jó, ha csak egy szexre kell neked is.

Ebben annyi a baj, hogy a nők 99 %-a nem képes csak szexelni, érzelmek nélkül.

Aki azt mondja, az is hazudik, mert biztosan érez valamit a fiú iránt és azért enged neki a végén.

Neked csak el kell fogadni, hogy bókol, udvarolgat, játszik, engedd a közeledését, más semmit.

Egyébként is, ha ennyi nő volt már az életében, nem fog téged sem komolyabban venni, maximum két hónapig.

Utánna unni fog, ahogy többit is és egy kis pipa leszel a noteszében, hogy ez is meg volt.


Nem hiszem, hogy ez téged kielégítene, inkább menj olyan helyre, barátokkal, ahol ismerkedhetsz, de ha nem akarsz, erre van a netes ismerkedős oldal, ott csak nem futsz bele ismerősbe.


Jól gondolj bele, hogy a munkahelyen arról leszel híres, hogy ez is lefeküdt már az xy-nak.


Ha pedig ő az új dolgozó, ne te vzesd már be a helyi lányok társaságába, keressen magának olyat, akivel nem ilyen közeli a munkaviszonya.


Arról nem beszélve, ki tudja melyik szeretője "ajándékozta" meg már valamivel, csak úgy, barátilag.

67. Kubiak (válaszként erre: 61. - Fruzsinka.toth)
2014. júl. 15. 15:46
Ha azt mondaná szarul nézel és nem áll jól ez a felső ,akkor hanyatt dobnád magad?
66. kriszta773 (válaszként erre: 62. - 82ba33f42d)
2014. júl. 15. 14:53
pontosan
65. 5bdfbe058d (válaszként erre: 64. - Anya4005)
2014. júl. 15. 14:52

Olyasmi.

Csak én elszúrtam :D

64. anya4005 (válaszként erre: 63. - 5bdfbe058d)
2014. júl. 15. 14:49
Ismerős?!?!
2014. júl. 15. 14:26
Hajjaj...
2014. júl. 15. 14:03
Nyilván ugyanigy bókólt annak is akit utólag üritőhelynek hív..
2014. júl. 15. 13:57

Tapasztalataim alapján ez a baj, hogy egyértelmű hogy mit akar. Csak az eszemet próbálja, és én is próbálom meggyőzni.

Az hogy folyamatosan arról bókol hogy: jó ez a felsőd és a melleimet nézi. Múltkor kilátszott a melltartóm oldala és folyton arra pillantgatott, jól áll ez a nadrág rajtam. Milyen csinos vagyok, nagyon jól nézek ki. Én ennyi bókot soha életemben nem kaptam összesen mint amennyit tőle.

60. anya4005 (válaszként erre: 1. - Fruzsinka.toth)
2014. júl. 15. 13:52
Ha fejben le tudod játszani,hogy mit akar és te mit akarsz,és helyén tudod kezelni a dolgokat (nem leszel szerelmes az első csóktól),akkor miért ne? Ki sérülhet?! Max. nem lesz jó,de akkor tovább lehet próbálkozni vagy mást kell keresni!
59. Kubiak (válaszként erre: 58. - Ea0de14294)
2014. júl. 15. 13:07

Alkatilag akkor nem lenne alkalmas ha nem lenne rajta lyuk :D


De már ez sem kizáró ok :D

58. ea0de14294 (válaszként erre: 57. - Kubiak)
2014. júl. 15. 13:06
Ezért csodálkozom miért így fejezte ki magát.
57. Kubiak (válaszként erre: 56. - Ea0de14294)
2014. júl. 15. 13:04
Szerintem jobb szó a személyiség:)
56. ea0de14294 (válaszként erre: 52. - True61)
2014. júl. 15. 12:53
Miért?Szerinted ez alkat kérdése?
55. de743b3ded (válaszként erre: 1. - Fruzsinka.toth)
2014. júl. 15. 12:46

Szerinted Tőled komoly kapcsolatot akar?

Ne menj bele! Ígérni lehet!:D

54. 0a13a7d41c (válaszként erre: 1. - Fruzsinka.toth)
2014. júl. 15. 12:39
Ki fog használni, s amikor megkapott vagy rádunt, és lelki nyomorék leszel, eldob mint egy kifacsart citromot.
2014. júl. 15. 11:58
láthatóan te elvárnád, hogy ő komoly kapcsolatot akarjon tőled, de tudod, hogy csak szex lenne. szerintem így ne menj bele, mert nem tűnsz annyira testileg-lelkileg sem felszabadultnak, sem tapasztaltnak, hogy utána ne éreznéd magad rosszul
52. true61
2014. júl. 15. 11:49
Alkatilag alkalmatlan vagyok az ilyen típusú kapcsolatokra.
2014. júl. 15. 11:32
Az ilyen pasi a férfifaló nők utáni sóvárgásba szerelmes.
50. 09d0a2c098 (válaszként erre: 49. - 09d0a2c098)
2014. júl. 15. 11:13

Javítás: :D


"Másrészt ha komolyabbat akar /abból kiderül/, hogy hosszútávon /mennyire/ fog pedálozni, mert aki futó kalandot keres az általában hamar félreáll, ha látja nem kapja meg gyorsan amit akar, hiszen még annyi más préda van akiknél próbálkozhat."

49. 09d0a2c098 (válaszként erre: 1. - Fruzsinka.toth)
2014. júl. 15. 11:10

Szia! Csak óvatosan, és inkább ne várj tőle semmit, mert akkor nem csalódhatsz benne, ha nem kapod azt amit szeretnél.

Én mondjuk mielőtt bármi lenne leszögezném vele, mik a határok és mi a kizáró okok.

Másrészt ha komolyabbat akar, hosszútávon úgy sem fog pedálozni, aki futó kalandot keres az általában hamar félreáll, ha látja nem kapja meg gyorsan amit akar, hiszen még annyi más préda van akiknél próbálkozhat.

De ha komolyabb szándékai vannak ki fog derülni, de az nem pár nap, hanem sokkal több idő.

Ha pedig még kollégád is, pláne óvatosan, mert ha szakítás lenne, vagy csak átverne akkor te leszel kellemetlenebb helyzetben, mert ilyenkor aztán képesek mindennek elmondani a női dolgozót, bezzeg a férfinek inkább igazat adnak, mert a munkahelyi légkör inkább ilyen szokott lenni, szóval számolj mindenféle kimenetellel, ha belemész a játékba.

De legyél óvatos saját érdekedben, mert minden típusú párkapcsolatban csak a nő veszíthet igazán sok mindent, egy férfi mindig csak kevesebbet.

48. b486c9cf7d (válaszként erre: 4. - Fruzsinka.toth)
2014. júl. 15. 11:01
Ez naluk szerintem elofordul, hogy a szeretet kesobb alakul ki :)
47. gribedli*** (válaszként erre: 44. - Fruzsinka.toth)
2014. júl. 15. 10:34

Ne keverd össze a te izgalmadat az övével, nyilván neked 4 szexmentes év után tűnhet úgy, hogy majd megőrül, de az is lehet, hogy ő még nem is pedálozik annyira, csak látja a reakcióidat és ez beindítja, gondolja, hogy mivel ennyi ideje "nem használod", könnyebb lesz rávenni, sőt, homályos lesz az összehasonlítási alapod is.


Mint kolléga, kötelező is találkoznotok napi szinten, kíváncsi lennék, ha elmennél 2 hét szabira, mennyit erőlködne, hogy hiányzol neki...Mert az, hogy momentán mindennap vagy gyakran lát, neki nem kerül semmibe. A munkaidőn kívül mennyi időt szán rád?

46. Tinda84 (válaszként erre: 33. - Fruzsinka.toth)
2014. júl. 15. 10:33
Igen, ez tipikus "sajnálj engem" duma! szerintem :S
45. Kubiak
2014. júl. 15. 10:30

Feleslegesen vannak belekeverve a dologba olyan emberek akiknek ehhez semmi közük nincs.

Itt az előző nőkről beszélek.


Ha kiírtad ezt a fórumot ez azt jelenti, hogy nem ilyen kapcsolatra vágysz.

Önértékelési gondjaid lennének ha a kamaty után mást csibészelgetne a szemed láttára.

Mert neki nem szent a szabály, hogy házinyúlra nem lövünk.

2014. júl. 15. 10:26
Hogy mióta nekem csapja a szelet volt-e más nem tudom. Azt tudom hogy mikor kettesben vagyunk nagyon kíván engem. A bókok, a nézése, ahogy hozzám ér. Egyszer voltunk kettesben és akkor nem bírt szinte magával. De hogy ez nekem szól-e vagy a kielégületlenségének ezt nem tudom. Vagy a lyuk-lyuk elvet követi, mindegy csak nőnemű legyen?
43. Linnax (válaszként erre: 21. - Angelic smile)
2014. júl. 15. 10:23

Na, valami ilyesmit akartam én is még írni.

Nem a pasi a lényeg, hanem az, hogy Te mit érzel. Ezt gondold át jól, nehogy érzelmileg megsérülj, mert akkor újabb "terméketlen" évekre számíthatsz magadtól.

42. Linnax (válaszként erre: 19. - Gribedli***)
2014. júl. 15. 10:20

Teljesen igazad van.

Hehe, az ilyent kell lealázni. Egyszer lefeküdni vele, aztán alaposan elmondani neki, hogy mekkora puhapö.. !

2014. júl. 15. 10:16

Egyébként erről a párkapcsolaton belüli csalásról az a véleményem, hogy a nők teljesen félreértelmezik sokszor a szimpla unalmat azzal, hogy túl odaadóak voltak vagy túl kevésbé.


Írj ki egy topikot azzal a címmel, hogy nincs szex, mindjárt jönnek a válaszok, hogy hát ne erőltesd, tudod, a pasik menekülnek attól, aki rájuk tukmálja, legyen önérzeted, ne mássz rá, hagyd, hogy ő udvaroljon, bla bla...


Írj ki egy másikat, hogy megcsalt a pasit, ugyanazok a felhasználok egy olyan tanácsot fognak adni, hogy: tudod, a pasik menekülnek, ha nincs szex, máshol fogják keresni, add meg neki, bla bla bla...


Szo szo, egyik sem igaz, mindenkire rá lehet unni, nincs tuti, hogy udvaroltass sokáig, vagy add oda magad azonnal. Ha megun, mindkét esetben máshol keresi a szexet (akkor is, ha veled több lett volna), egyszer ezért, egyszer azért, mert hosszútávon mindenki uncsi.


Az egyetlen dolog, amit tehetsz, hogy csak saját magaddal számolsz el, vagyis akkor szexelsz, amikor te akarsz (ritkábban, sűrűbben), nem taktikázásból, hanem az egyéni szükségleteidet követve és ha ez véletlenül párhuzamosan halad az ő szükségleteivel, akkor lesz jó. De akkor sem szabad elfelejteni, hpgy mindenre rá lehet unni. Nemcsak a monoton prűd nőcire de a fullosra is. Az első után jól esne a második, a másodikat megunva jól esik a prűd stb. Mindig az, ami pont nincs, kecsegtetőbb:)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook