Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Csak szexuális kapcsolatba belemennétek? fórum

Csak szexuális kapcsolatba belemennétek? (beszélgetős fórum)


2014. júl. 15. 10:15

Az őszinteség leple alatt az exeket emlegeti, hát ez fura! Talán nem is annyira ex az az ex! Lehet, hogy rendesen benne van még a kapcsolatban, de közben téged puhít. Ha kollégád, akkor meg pláne felejtős. Lefogadom jóval idősebb tőled és próbálgatja, mekkora még a vonzereje. Pláne, hogy már több kapcsolata is volt és egyikben sem tudott megmaradni. (ha egyáltalán múlt idő)

Szóval azt gondolom, hogy ne vedd komolyan. Aztán meg majd kereshetsz új munkát, ha utólag kiderül, hogy a próba megvolt és ki vagy pipálva.

39. Linnax (válaszként erre: 3. - Manó2000)
2014. júl. 15. 10:13
Tudod, nálunk éppen fordítva volt. Azt mondta, hogy én csak használom őt. És ez így is volt :)))
38. Linnax
2014. júl. 15. 10:10
Hogyne, én egészséges nő vagyok!
37. moonlight13 (válaszként erre: 32. - Fruzsinka.toth)
2014. júl. 15. 10:05
Húú, ha kolléga, akkor veszéyesebb a helyzet! Ha dob, akkor is minden nap fogod látni!
36. gribedli*** (válaszként erre: 32. - Fruzsinka.toth)
2014. júl. 15. 10:05
Ha neki havi 1 szex kevés és neked 2,5 hónapja udvarol, akkor ezalatt is lehet, hogy van valakije (tudod, akinek mesélheti, hogy te nem jelentesz semmit, neked meg utólag, ha lebukik, mondhatja, hogy az a másik nem jelent semmit)
35. Krisz42 (válaszként erre: 32. - Fruzsinka.toth)
2014. júl. 15. 10:01
És még semmi szex?Akkor elég fantáziátlan.Az sem jó,ha egy férfi ilyen sokáig csak udvarolgat.Lehet,hogy közben azért mással is van.Nekem még az első nagy szerelmem 14 évesen se udvarolgatott enbyi ideig.Igaz,hogy petting volt,de kb.1hónap múlva már elkezdtük:)Felnőtt fejjel viszont számomra ez bagyon sok.Egyébként aki szex előtt az exeiről is beszél úgy,hogy a szex is-ha csak mellékesen is-szóba kerül,attól ne várj sokat.
34. angelic smile (válaszként erre: 32. - Fruzsinka.toth)
2014. júl. 15. 09:54
Kollégák vagytok? Helyesbítek! Hagyd a csudába! Nem szabad ilyenbe belebonyolódni!
2014. júl. 15. 09:52
Azt is mondta hogy a komoly kapcsolatában azért csalt, mert havi 1 alkalommal feküdt le vele a párja. És mivel fiatal, ezért többre vágyott.
2014. júl. 15. 09:51
Ezt az ürítést én szedtem ki belőle hogy úgy mondjam. Beszélgettünk. Szóba került hogy neki mikor volt utoljára nő az életében. Azt mondta néhány hónapja, de az a nő nem jelentett neki semmit. Csak üríteni volt jó. Kérdeztem hogy kapcsolatba nem is gondolkodtál vele? Erre mondta hogy nem. Fel sem merült benne. Pedig az ismerősei mondták hogy helyes, szimpatikus lány, de nem. De velem meg úgy érzi lehetne több is, mert velem tud beszélgetni, nevetni. 1 éve ismerjük egymást mint kollégák és 2,5 hónapja udvarolgat.
2014. júl. 15. 09:41
Egy próbát megér.
30. 5c03c64660 (válaszként erre: 1. - Fruzsinka.toth)
2014. júl. 15. 09:19

Belemennék egy szexkapcsolatba,csak nem ezzel a férfivel,és nem a helyedben.Látszik,hogy te reménykedsz egy normális kapcsolatban,tehát szenvedni fogsz,ha ez nem jön össze.Márpedig a jelek,és a tapasztalataim szerint ezzel a férfivel kicsi az esélye,hogy összejöhet.

Egyszer ki lehet próbálni milyen vele a szex,de csak akkor,ha tudod majd helyén kezelni.Csak sajnos úgy érzem ez nem fog menni,te máris érzel iránta valamit,a szex után még jobban érezni fogsz,kialakul benned egyfajta kötődés,hiszen régóta nem voltál férfivel,ami azt is jelenti,hogy te egy komolyabb gondolkodású nő vagy.Jól gondoldd át mit teszel szerintem.Nem hiszem,hogy ez az a helyzet,és nem hiszem,hogy te az a nő vagy,hogy gondolkodás nélkül belevághatnál ebbe.

29. Kubiak
2014. júl. 15. 09:15

Ha úgy gondolod tedd meg.

De az előző kapcsolatait ócsároló pasi nem túl jó jel.

Már eleve az ha kitárgyalja veled mert számíts rá, hogy rólad is így fog beszélni.

Ezt gondold át!

2014. júl. 15. 09:13
Nem :D
27. 80ASIQ
2014. júl. 15. 09:11
Ha fiatalabb lennék, akkor igen. Szerintem az együttjárásoknak a szex ad értelmet.
2014. júl. 15. 09:03

Hát nem tudom...de inkább nem.

Csak szexkapcsolatba nem.Nekem érzelmek is kellenek.Ne csak testileg vágyjon rám, szeressen is!

Én arra vágyom...tudom naiv vagyok, de valahogy nem érezném jól magam,ha csak ágyba bújnék valakivel,érzelmek nélkül.

Az milyen már, hogy találkozunk,lefekszünk egymással,aztán mindenki megy a maga útján...ez olyan állatszerű. ..

25. cbf970c832 (válaszként erre: 1. - Fruzsinka.toth)
2014. júl. 15. 09:01
Csak abba és semmi másba, tehát igen.
2014. júl. 15. 09:00
Csak szex semmi más:)
23. 388b941089 (válaszként erre: 8. - Fruzsinka.toth)
2014. júl. 15. 08:59
Ilyen pasival biztosan nem mennék bele. Csak olyannal, aki egy ideje hajt, teper már.
22. 388b941089 (válaszként erre: 1. - Fruzsinka.toth)
2014. júl. 15. 08:58
Úristen! Évek óta? :(((
21. angelic smile (válaszként erre: 1. - Fruzsinka.toth)
2014. júl. 15. 08:55

Ugye neked nagyon tetszik? Talán már a láng is éledezik a részedről és félsz, hogy nagyon meg fog bántani?

Én csak szex-et (ilyen nem volt az életemben) csak olyan férfival tudnék elképzelni, aki iránt abszolút nem érzek vonzódáson kívül mást és el tudnám fogadni, hogy ha nem lesz folytatása.

Gondold át, hogy ezt így ilyen formában el tudnád-e viselni. Egyébként sok férfit izgat az, hogy ha a nő már hosszabb ideje nem volt férfival.

2014. júl. 15. 08:53
Szoval=szóval
19. gribedli*** (válaszként erre: 8. - Fruzsinka.toth)
2014. júl. 15. 08:50

Aki így beszél a nőkről, az nem alkalmas egy csak szex kapcsolatra sem, annyira bunkó... Hagyd a pics.ba!


Amúgy te meg szingli vagy és ő is az, szóval miért ne szórakozhatnád ki magad, eddig oké, csak a "szeretethiány" és "ürítés" szavak annyira ellentmondásosak, szerintem nem éri meg a pasi. Nagyon jó módszer arra, hogy megismerj valakit az, hogy megfigyeled, hogy beszél az exeiről. Aki normálisan beszél az exekről, az rólad is normálisan fog beszélni, ha ex leszel. Aki bunkón leqrváz mindenkit, az téged is le fog qrvázni és eleve, egy úriember hozzáállása a nőkhöz nem ilyen, szoval attól, hogy nem csípi a közönséges nőket, nem fog róluk közönségesen nyilatkozni, csak elkerüli őket és kész.

2014. júl. 15. 08:23

Ha el tudod viselni, hogy csak a szexről szól a dolog és részedről nem lesznek mélyebbek az érzelmek akkor miért ne?!

Mindenkinek vannak "szükségletei"!

Ha már az előző barátnőit is orrba-szájba csalta, komolyabb dolgot ne várj! Én már csak tudom!

Sajnos én is így jártam anno. A volt menyasszonyát is és engem is megcsalt...folyamatosan!

Ezek genetikailag selejtesek :D , de szexre mindenképp jók..

2014. júl. 15. 08:23
Tudod nekem is volt kapcsolatom,amiből csak szex lett,de az már az elején kiderült.Tudtuk,hogy nem illünk össze,de legalább akkor is le tudott venni a lábamról.Ha valaki úgy beszél néhány kapcsolatáról,hogy csak űríteni kellett,akkor én a helyedben hagynám az egészet,mert se stílusa,se tisztelete nincs a nők felé és az ágyban is siralmas lehet.Tudod ha valakivel csak a szex miatt vafy együtt,az sem jelenti azt,hogy akkor mindenki csak magával foglalkozik.Ha egy férfit az izgatja,hogy ha a nőt tudja izgatni,akkor lesz jó.A másik,hogy én mikor találkoztam a férjemmel,tudtam,hogy a második randin az ágyban fogunk kikötni,mert szinte izzott köztünk a levegő.Mondjuk ez azóta is így van:), de a lényeg,hogy feküdj le vele,ha kívánod,de ha nem lesz jó,akkor vedd tudomásul és lépj tovább,ne gyötrődj lelkileg.Így hamarabb kiderül,hogy összeilletek-e, hiszen szinte a szex a legfontosabb aspektusa egy kapcsolatnak.
16. 3d787b167a (válaszként erre: 8. - Fruzsinka.toth)
2014. júl. 15. 08:03
Te is csak arra kellesz!
15. andi6020 (válaszként erre: 8. - Fruzsinka.toth)
2014. júl. 15. 08:03

Ne agyald túl, abból jó nem származik. Sőt, ne agyalj egyáltalán! Szexelj önfeledten, aztán ki tudja, bármi lehet belőle.

Legrosszabb esetben gondold azt, hogy te használtad ki őt. Minden nézőpont kérdése :)

2014. júl. 15. 08:02

Mondjuk amiket leírtál róla, tuti csak szexre kellesz neki, mese a többi, de ha csak szex, és neked is ez kell, akkor legyen csak szex.



Ezt előtte meccseld le magaddal!


Utólag hülyeség bánkódni.

13. andi6020 (válaszként erre: 1. - Fruzsinka.toth)
2014. júl. 15. 08:00

Naná, hogy igen.

Nem is kérdés.

12. tavasz007 (válaszként erre: 8. - Fruzsinka.toth)
2014. júl. 15. 07:59

mondjuk én megfigyeltem, hogy mit és hogyan mond a korábbi kapcsolatairól. és tetszett az benne, hogy nem "testi ürítésekre" használta őket.


Így modnjuk gáz, de lehet, hogy lesz egy jó szexben részed.Ami lehet, hogy eltart pár hétig.


Szerintem ha okosan csinálod, akkor nem fogod magad úgy érezni, mint egy 3 éves kiszolgáltatott gyerek.

Amúgy én 6-7 év szingliség után mentem bele.:)

Godnoltam, hogy innen már csak nyerhetek....:D

2014. júl. 15. 07:58
Dugj egy jót és ne agyalj annyit.Vedd könnyebben az életet!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook