Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Meghibásodott a telefonom csak kihangosítva hallom a hívó felet, javítható? fórum

Meghibásodott a telefonom csak kihangosítva hallom a hívó felet, javítható? (tudásbázis kérdés)


10. Gizella91 (válaszként erre: 7. - Vivo44)
2022. márc. 7. 17:15
Szerintem mindenképpen érdemes szervízbe menni! Egy ilyen hiba miatt nem kell telefont cserélni! Nekem a MobilVilág jött be a legjobban, nagyon segítőkészek.
2020. szept. 7. 18:18
Nekem is csak kihangosítva hallható a hívó fél a Samsungon, és a Cuboton is. :(
8. Bless the child (válaszként erre: 1. - Dare)
2020. szept. 7. 16:33
Csináltad meg. Az S8-at érdemes
7. vivo44 (válaszként erre: 1. - Dare)
2020. szept. 7. 14:58

A megoldás szervíz hiányában, hogy veszel egy bluetooth fej/fülhallgatót és csak azzal telefonálsz, stb.

Az nem használja a hangszórót és a telefon mikrofonját sem!

6. michelle.r (válaszként erre: 1. - Dare)
2020. szept. 7. 13:37
Fülhallgató. És szerviz. A szolgáltatódhoz is beviheted, megjavítják ha lehet akkor is, ha nem garanciális. Neked meg tökmindegy, hogy kinek fizetsz.
5. Dare
2020. szept. 7. 13:34
Márkaszervíz nincs sajna. Esetleg sima mobil szervíz. Köszönöm a javaslatokat! 👌
4. andi6020 (válaszként erre: 1. - Dare)
2020. szept. 7. 13:29
Szerviz felkeresése az egyetlen ötletem. Az újraindítás után. Az tényleg furcsa dolgokat meg tud oldani.
3. Garabonciás (válaszként erre: 1. - Dare)
2020. szept. 7. 13:15
Azt én se nagyon cserélném le a helyedben. :D Jó kis telók ezek a Samsunk galaxyk. Esetleg egy Samsung márkaszervíz nincs a közeletekben?
2. globus (válaszként erre: 1. - Dare)
2020. szept. 7. 13:12
Szia, konkrét kérdésre nem tudok válaszolni, de próbálj meg egy újraindítást. Gyakran meg tud oldani furcsa problémákat.
1. Dare
2020. szept. 7. 13:00

Samsung S8-as telóm van, 3 éves már, vigyáztam rá, de pont a napokban ejtettem le. Külső sérülés ugyan nem lett, de azóta a hívó fél hangját alig hallom, max hangerőn. Kénytelen vagyok kihangosítani...ami nem mindig előnyös.

Nagyon szeretem a telóm, nem cserélném le, ha nem muszáj. Van ötlet vagy javaslat, hogy esetleg javítható-e ez?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook