Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » CIN 3, Konizáció fórum

CIN 3, Konizáció (beszélgetős fórum)


2018. febr. 12. 11:19
A barátnőmnek volt, aztán utána jobb lett, a szövettan is negatív. De tudok olyanról, akinek pár év múlva kiújult, és már komoly betegsége alakult ki.
2018. febr. 7. 16:37
Sziasztok. Látom egy ideje nem járt itt senki ,de megpróbálom hátha mégis.... A tavaly év végi rákszűrésem HSIL CIN3 lett,loop konizáción túl vagyok,szövettant várok. Annyira félek hogy mi lesz az eredmény. Volt köztetek valaki ilyen eredménnyel ?
2016. dec. 10. 12:08
Mindenkeppen veszek meg ma ezustkolloidot,koszonom.
2016. dec. 10. 11:51

Tavaly december vegi szuresem lett P3-ASCUS.

Azutan pozitiv hpv hr51.

Es ezek utan volt ket negativ,akkor azt mondtak, az immunrendszerem hatasosnak bizonyult,igy javult a citogia is. Most novemberben sajat megerzesemre mentem el, es csinaltak cintec plus tesztet is,az negativ lett. Ezert persze most nem tudjak,hogy melyik lett hibas,a citologia vagy a cintec, de valoszinusitik hogy a cintec plus. Igy megcsinaljak a konizaciot.

2016. dec. 10. 11:50
Uh, visszaolvastam a történeted, látom korábban is volt már problémád.Sajnos mostanában gyakran hallani hogy fiatal nők rendszeres szűrés ellenére méhnyakrákban meghalnak, úgyhogy résen kell lenni. Olvastam olyat is,hogy valakit méhszájsebbel kezelgettek,mondván fiatal, nem lehet rákos,és a végén kiderült hogy a tumort kezelték.Szóval ha egy kicsit is kételkedsz majd a dokiban,inkább vizsgáltasd meg magad mással is.
2016. dec. 10. 11:38
Ha idén már harmadszor voltál szűrésen akkor gondolom az előtörténetedben volt már valami gond,hogy ilyen gyakran kell menni.Nekem CIN1 volt 2x egymás után, akkor orvost váltottam mert nem értem be azzal hogy "ne idegeskedjek", azon kívül meg ülhek ölbe tett kézzel.Az új orvos csinált egy új szűrést,ami már rendben volt.Ha fennmaradt volna a gond,ezüstkolloidot javasolt volna.Mindenképp azt fogom használni,ha egyszer is rosszabb eredményem lesz.Nyilván CIN3-nál már elkerülhetetlen a konizáció,de amint lehet használj ezüstkolloidot.Úgy tudom irrigálni kell vele.Ezen felül én szednék Béres cseppet immun erősítésre.
2016. dec. 10. 11:05

Tényleg ráérsz akkor idegeskedni amikor megjön az eredmény, nekem is mindig ezt mondták. Sőt sajnos ez már népbetegség és rutinműtét.


Októberben voltam újabb szűrésen, ami negatív lett, de három hónap múlva újra mennem kell, elvileg itt így megy, gondolom mindenhol más.


Átérzem mit érzel, gondolok rád, szívből kívánom, hogy minden rendben legyen!

2016. dec. 10. 11:00

Szia nekem cin2-3 volt az eredményem, március végén volt a műtétem. Engem elaltatott a dokim.


A szövettantól én is féltem. Nekem azt mondta a doki, hogy a szövettan nem lesz jó, mert a szűrés se volt jó. Én ezüst-kolloidot és grapefruitmag cseppet kezdtem el szedni a műtét előtt és folytattam nyárig, most újra kezdem.


Beszélgettem én is más nőkkel, akiknek volt ilyen műtét, valakinek rossz lett a szövettanja, de ő is ezüstöt szedett és a vége az lett, hogy nem kellett más kezelés.

2016. dec. 10. 08:45

Sziasztok!

Két negatív eredmény után (mindkettő idén volt) egy CIN3-mat "kaptam" kézhez. Pár nap múlva konizációm lesz, nagy valószínűséggel hidegkéses.

Nem is ettől félek, hanem inkább attól, hogy mégrosszabb lesz a szövettani eredmény.

Igen, azt is tudom, hogy addig értelmetlen parázni, amig az nincs meg, de...

Gondolom, aki hasonló cipőben van, érti.

Örülnék, ha tartanánk egymásban a lelket a "hasonszőrűekkel":.

Már ezen túlesett nők tapasztalatait is szívesen fogadnám..

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook