Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mennyi pénzt adjak magándokinak konizációs (kúp alakú kimetszés a méhszájből) műtét után? fórum

Mennyi pénzt adjak magándokinak konizációs (kúp alakú kimetszés a méhszájből) műtét után? (tudásbázis kérdés)


12. Guruljka (válaszként erre: 11. - Kicsibéka)
2014. jún. 1. 16:08
Hátha találsz a bent fekvő betegek között valakit, esetleg a rendelője előtt várakozók között, akit megkérdezhetsz?
11. kicsibéka (válaszként erre: 9. - Guruljka)
2014. jún. 1. 15:32
Sajnos nem! Már reggel óta bújom a netet, de sehol semmi! :/ Lehet, hogy majd megkérdezem a nővérkéket a kórházban... sajna nincs jobb ötletem!
10. Guruljka (válaszként erre: 8. - Kicsibéka)
2014. jún. 1. 14:55

Ahol lakom, az illetékes szakrendelőben általában csak délelőtt van rendelés.

Ugyanaz az épület, szoba, felszerelés, ugyanaz az orvos...délután magánrendelések!

És sokan inkább fizetnek, de csak délután tudnak oda jutni!!!

9. Guruljka (válaszként erre: 7. - Kicsibéka)
2014. jún. 1. 14:52
A neten nem találsz a doki nevére rákeresve ilyen beszélgetést valahol?
8. kicsibéka (válaszként erre: 5. - Guruljka)
2014. jún. 1. 14:52

Az szép! :)

Lehet nekem is tb támogatott alapon kellett volna mennem, de már mindegy! :/

Bár az tényleg kicsit dühítő, hogy amúgy is ott rendel a klinikán, a kórház cuccait használja és mégis fizetek azért amit amúgy is levonnak a fizumból! Remélem nem lesz legközelebb ahol majd okosabb lehetek! :)

2014. jún. 1. 14:48

Nincs sehol sem "ártáblája" a dokinak! (vagy én nem láttam, de akkor nagyon eldugták, mert volt időm nézelődni :) )

Voltam már nála tb támogatott alapon is, de más ügyből kifolyólag (pajzsmirigygyanús is vagyok :( )

Volt már 2 vetélésem, ezért is mentem orvoshoz, hogy ha most nekifutunk a babavállalásnak akkor azt orvosi felügyelettel szeretném, erre bummm... sorra derülnek ki a nyavajáim!

De ehhez a dokihoz szeretnék majd járni a műtét után is, nála szeretnék majd egyszer szülni is!

Ezért vagyok bizonytalan az árban...

Ha most "sokat" adok, akkor lehet, hogy a későbbiekben is sokat várna el, viszont keveset sem szeretnék, mert az meg hülyén jön ki, ha a későbbiekben találkozunk!

Az arany középutat szeretném megtalálni! :)

2014. jún. 1. 14:45
aminek=akinek
2014. jún. 1. 14:45

Pár éve egy kórterembe kerültem ilyen műtétre egy asszonykával, aminek (ugyanaz) az orvos a fogadott orvosa volt, és kialkudott összeget fizetett.

Én akkor is TB-alapon voltam, mint máskor is.


Mindkettőnk ugyanolyan sérülést szenvedett véletlenül a műtét során.

Ő (akkor) 15 ezerért nem tudott ülni, én ingyen.

4. 3da8f53e4a (válaszként erre: 2. - 5674644b5d)
2014. jún. 1. 14:40
Ha sima,normás Tb által tám. kórházba megy, akkor nincs.
2014. jún. 1. 14:39

...én tavaly megkérdeztem a magán dr. asszisztensnőjét - mert szülés óta (az is másnál volt) nem feküdtem kés alá.

Azt válaszolta,a min. 40.000.-Ft - természetesen a műtétet a főorvosom végezte. Rá 2 hónapra volt még egy nagyobb műtétem is nála.


Azt gondolom ha pénztárcafüggő, neked kell eldöntened, hogy most adod-e oda neki a rászánt összeget vagy majd később is adsz neki a controll-nál (a rendelési összegen kívül).

2014. jún. 1. 14:37
Ha magánorvos csinálja akkor van műtéti ár is, nem? Vagy rosszul gondolom?
2014. jún. 1. 14:33

Sziasztok!

Holnap fekszem be a kórházba és kedden konizációt hajtanak végre rajtam!

Magánorvos csinálja a beavatkozást akinek 9000.- a magánrendelése/alkalom!

Sosem voltam még így kórházban és "hálapénzt" sem adtam soha, így fogalmam sincs, hogy mennyit és hogyan adjak! :/

Nektek mik a tapasztalataitok, tanácsaitok?

Köszönöm!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook