Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Cilibárány esete a lekváros csokiskeksszel fórum

Cilibárány esete a lekváros csokiskeksszel (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Cilibárány esete a lekváros csokiskeksszel

2011. jún. 10. 13:48

Ez az egyik kedvenc cikkem, már számtalanszor elolvastam.


Nem tudom, mit írt annak idején juniperus a törölt hozzászólásában, de tartok tőle, hogy ugyanazt, amit én gondolok :)

2010. jún. 24. 17:11
Én meg mindent megkóstolok, de megállok egy falatnál, így nem veszélyes. :)
9. Holly (válaszként erre: 8. - 6190a5cfb4)
2008. dec. 7. 16:34

Én ezt így oldottam meg:

EZ a gyerek csokis keksze. Hogy lehetnék annyira gaz, hogy eleszem előle??? Tehát nálunk minden csáb-kaja a "gyereknek" van véve, az ember lánya meg csak nem eszi meg a kajá a saját gyereke elől, nem? Nálam ez eddig bejött. Olyan helyre meg nem megyek, ahol felnőttek is csáb kaját esznek. És tudatosan kerülöm a pékséget vagy a nagy áruházak frissen sült finomság részlegét...

2008. aug. 22. 19:04
Utálom a csokiskekszet!!!Gaz csábító!!Nézni nem bírom!!! /Enni igen!!/ Mindig elkerülöm azt a polcot, ahol található....nehogy.........:((
2008. aug. 1. 20:33

AZ én szövegkönyvem szerint:

-Mama! Süss nekünk maffint!- Megengedhetem én magamnak, hogy kóstolás nélkül adjam oda?

6. Darien (válaszként erre: 4. - Juniperus)
2006. dec. 6. 09:39

Az vagyok igen, és bátran vállalom. :) Hozzáteszem, már teljes két napja absztinens vagyok. :)


Ráadásul az egyik német beszállító ajándékba küldött friss gyümölcsös puszedlit, aminek vmi észvesztő illata van. Kész vagyok. Igen csak rezeg a léc. :))

2006. dec. 5. 11:19
... megnéztem a szekrényt, de nem volt benne csokiskeksz :(((( pedig de megenném!:))))
2006. dec. 4. 09:50
Ismerős... Látom magam előtt, ahogy a péknél a mandulás sziget és a túró torta szemérmetlenül és erkölcstelen módon kelleti magát, csábítva arra, hogy gondolkodás nélkül élvezzem a finom lekvár lágyan omló ízét, amint vegyül a mandula édes zamatával, és hogy lelkesen nyeldekeljem az érzékeimet rafináltan becserkésző vaníliás túrókrémet fenséges tésztába csomagolva... Szörnyű és brutális csábítás!!! :))
2006. nov. 30. 15:25
Mintha rémlene valami emlékeim ködén keresztül......
2006. nov. 28. 11:18
ez nagyon jó!!halálra röhögtem magam...de ez egy tragikomikum...én is ismerem a helyzetet...
2006. nov. 26. 23:34
Színpadi dráma három felvonásban...
Szerintem sokunknak ismerős helyzetet dolgozott fel Cilibárány, aki ha jól sejtem egy családanya, aki talán a szülések után rajta maradt felesleges kilókkal küzdvén találkozik a csokiskeksznek álcázott veszedelmes csábítóval! :)

Ugrás a teljes írásra: Cilibárány esete a lekváros csokiskeksszel

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook