Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » CIB internetbankon az utalást mikor teljesítik? fórum

CIB internetbankon az utalást mikor teljesítik? (tudásbázis kérdés)

7. 3716f68b4c (válaszként erre: 6. - Erikpipi)
2012. nov. 5. 11:24
Igen... de én arra gondolok h eddig mikor hétvégén utaltam akkor egyből le is vonta a kártyáról a pénzt.... van hogy csak hétvégén tudok utalni... de akkor meg nem vonja le a számláról csak majd hétfőn. Nekem elég sok utalást kell indítani naponta éshát elég zavaró ha nem látom át hogy melyik ment át és melyik nem... de végülis mind1. nem ez a legnagyobb probléma az életben :D
6. erikpipi (válaszként erre: 4. - 3716f68b4c)
2012. nov. 4. 15:35

".akkor már csak arra kell ügyelni h hétfőn legyen rajta annyi pénz amennyit elutaltam. Elég rossz megoldás ez.

"


Ha utalni akarsz akkor legyen rajta annyi pénz. Mi ebben a rossz megoldás?

Hétvégén nincs utalás, soha nem is volt, csak hétköznap.

Júliustól ha utalsz, 4 óra alatt odaér a pénzed.

Hétfőn pedig az első nyitáskor elutalódik.

2012. nov. 4. 15:31
Ha jól emlékszem, az utalás napjához nem is lehet választani hétvégi napot, csak hétfőt. Azaz első munkanapot.
4. 3716f68b4c (válaszként erre: 3. - Modeszta)
2012. nov. 4. 15:30
Rendben! :) Köszönöm a választ...akkor már csak arra kell ügyelni h hétfőn legyen rajta annyi pénz amennyit elutaltam. Elég rossz megoldás ez.
2012. nov. 4. 15:28

Szia!


Mostanában így működik hétvégén és ünnepnapon...

Majd hétfőn levonja!

2012. nov. 4. 15:26
Volt már valakivel ilyen??
2012. nov. 4. 15:23
Cibes internetbankon utaltam át 2000 Ft ot...(úgy ahogy máskor is szoktam) És nem tudom miért ezt az összeget berakta a nemkönyvelt összegekhez. Valamint nem vonta le a számlámról az összeget. Gyakorlatilag mintha meg sem történt volna az átutalás. Ez micsoda? Miért van ez?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook