Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Chemotox por mennyire hatásos a bolhák ellen lakásban? fórum

Chemotox por mennyire hatásos a bolhák ellen lakásban? (tudásbázis kérdés)


8. a14deb9047 (válaszként erre: 4. - Golddd)
2011. okt. 14. 14:37
Amikor egy állatot lekezelnek vele, akkor olyan helyre kell tenni, ahol néhány órán át egyedül van. A bolhának van egy vékony, igen kemény "páncélja", ezért nehezen hatolnak át a vegyszerek. Ami meg mégis, az pedig igen erős, az emberre pedig már veszélyes.
2011. okt. 14. 12:17
Most kétnaponként új fórumot fogsz nyitni a témában?
2011. okt. 12. 15:02

Egy nagyon alapos takarítással ki tudod irtani a bolhákat.

Egyáltalán mitől vannak a lakásodban bolhák? Milyen bolhák? Állatról, emberről kerültek oda?

A rovarölő szerek mérgezőek. Rá is van írva piros betűkkel!

2011. okt. 11. 19:47
Akkor marad a bio-bolhairtás: kézzel egyenként levadászni őket, és a két hüvelykujj-körömmel pattintani...
4. Golddd (válaszként erre: 2. - A14deb9047)
2011. okt. 11. 19:47
De akkor miért árulják és ráadásul lakásba való, ha ennyire mérgező??????nem értem
2011. okt. 11. 19:45
Ilyen por, már beszórtam a szőnyeget a mai nap folyamán vele..akkor csak fel kellene porszívózni..jajj remélem nem csináltam magamnak kárt ezzel.
2011. okt. 11. 19:44
Nem ajánlom! Ha az a bolha, amit lefújtál vele, mégsem pusztult és megcsíp, kórházba kerülsz vele mérgezéssel. Két hétig szenvedtem ilyen miatt a bőrgyógyászaton!
2011. okt. 11. 19:43
Többen a biokill-t ajánlottátok a bolhák ellen, de sajnos nem kaptam, csak chemotoxot.Szerintetek mennyire hatásos ?Valaki használta már?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook