Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Céklavörösre szeretném festeni a szobámat, de mindenki azt mondja túl sötét...Szerintetek is? fórum

Céklavörösre szeretném festeni a szobámat, de mindenki azt mondja túl sötét...Szerintetek is? (tudásbázis kérdés)


1 2
30. cskata (válaszként erre: 9. - Vmágika)
2008. jún. 19. 12:50
én a sötétbordó hálószobámban olyan jókat alszom.. sztem nincs benne semmi nyomasztó és "alvás nehezítő" hatás..:D
2008. jún. 19. 10:18
szomszédomnak van középbordó fal, sötét bordó szőnyegpadló-függöny-ágytakaró, és ez mellett fekete bútorok. nagyon jól néz ki. a világítással machinált. van egy állólámpája, 3 pici fali és 2 közepes fali. mennyezeti nincs. marha jó helyekre tette a fényt.
28. d606bc0fd7 (válaszként erre: 26. - 4c35511f0b)
2008. jún. 19. 09:57
Szerintem is, mindenképpen világos bútor és/vagy világos padló menne hozzá
2008. jún. 19. 09:37
Szerintem olyanra festessd ami neked tetszik!
26. 4c35511f0b (válaszként erre: 21. - Lestrange)
2008. jún. 19. 09:32
..de jobban mutat a világosabb (pl fenyő) benne,,,szerintem
2008. jún. 19. 09:31
nekem is van ilyen színű szobám, imádom:)
2008. jún. 19. 09:05
nem miert lenne sotet ha te ugy jol erzed magad benne akkor hajra
2008. jún. 19. 07:58

A mi konyhán is bórdós. Fegyő bútorokkal és krémszínű csempével, járólappal. Nekem nagyon bejön. Ja és a falon majdnem középen fehér stukko van.


Hajrá! Biztos tuti lesz. Maj a szüleid bánkódnak, hogy a lakás többi részén miért nem engedték el a fantáziájukat.

2008. jún. 19. 07:39
csináld meg. a színek egyáltalán nem számítanak. a megvilágítás az ami fontos. A sötét színekhez csak bátorság kell. Hajrá :)))))
2008. jún. 18. 18:35
Nem is tudom, hogy pontosan ez e a szín neve. Ilyen sötét bordós-lilás. ÉS én is fekete bútorokat szeretnék bele. Körülbelül két hét múlva lesz festve. :) Köszönöm az írásokat.
2008. jún. 18. 16:46
Csináld meg.Én egyszer egy szekrénysort festettem feketére,amikor elkezdtem az anyám közölte nem vagyok normális,és ő volt az első aki lement hidba,milyen jól néz ki.
2008. jún. 18. 16:35

Nekünk a nappalink sötétbordó, világos bézs stukkóval díszítettük. Megvagyunk elégedve. Az elképzelés és a végeredmény találkozott. :-)

Sok sikert! Merd megvalósítani amit kigondoltál! :-D

18. NOA
2008. jún. 18. 16:07

Akkor fesd céklavörösre.Egyszer ki kell próbálni mert ha nem léped meg egész életedben azután fogsz vágyakozni.Ez csak egy fal,a Te szobád.Mikor kész lesz mindenki ámuldozik , hogy jaj de jó lett.


NÉzek sorozat filmeket amiben lakberendeznek szakemberek.

Piszok jól néz ki a vörös, de csak fekete és arany ami megy hozzá.Erre a dekoratőrök felhívták a figyelmet!

2008. jún. 18. 16:01

Egy-két sárga kiegészítő is feldobja a szobát.

Az ezüst, a fém viszont tuti, hogy megy hozzá.


Fehéret nem raknák, nagyon erősnek találnám.


Majd rakj fel képet, ha kész lesz, ok?

2008. jún. 18. 15:44

Ahogy írod, világos a szoba. Akkor meg nem lesz túl sötét...

Az a lényeg, hogy a szoba többi részével (padló, ajtó, ablak, függöny, bútor, dekoráció) harmonizáljon.

Nálunk a háló tűzvörösnél kicsit sötétebb, fekete bútorok vannak benne. És még így sem sötét. :)

Szerintem élvezni fogod. :)

2008. jún. 18. 15:25

Nyugi, nem lesz túl sötét, fantasztikusan fog mutatni! :) Otthon az én szobám is sötét. Anyumék először kicsit féltek tőle, de annyira megtetszett nekik, mikor meglátták készen, h azóta a nappali is sötét lett. :) Bár nekünk jó nagy ablakaink vannak.

Arra figyelj oda, h a padló színe harmonizáljon vele. Ha pl. laminált lapot szeretnél, akkor sötétbarnát válassz. De most olvasom, h a szőnyeged is lilás. Azzal tuti nagyon jól mutatna.

A párom szőnyegeket és linóleumokat rak le egy cégnél és azt mondja, h épp az a divat, h olyan színű a szőnyeg, mint a tapéta, csak árnyalatbeli különbség van. Tényleg nagyon jól mutat, vágj bele, nem fogod megbánni!

2008. jún. 18. 15:23
Nekem az gondom ezzel a sötét fal-világos bútor megoldással,hogy túl erős a kontraszt.Én inkább a harmónikus színösszeállítást kedvelem.
13. Vica79
2008. jún. 18. 15:19
Igaz sötét, de ha világos bútorokat és harmonizáló textíliákat raksz be, akkor ellensúlyozza.
2008. jún. 18. 15:19
de ha neked az tetszik, tarts ki mellette
2008. jún. 18. 15:18
uhh, ilyet én még csak roma házban láttam.... de egy ocsmány szín
2008. jún. 18. 15:17
Próbáld meg,hogy csak 1-2 falat festesz erre a színre a többit pedig hófehérre.Ez nem sötétíti ,de mégiscsak ott lesz a te általad kedvelt szín.
2008. jún. 18. 15:14

Szerintem igen.Főleg ha kicsi a szoba és még kevés fényt is kap.Nekem olyan lenne,mintha rám akarna nehezedni,nyomasztó érzé lenne.

Szerintem nappaliba nem való,oda inkább egy vidámabb,világos szín lenne jobb.Hálóba pedig egy nyugtató szín lenne jobb,de engem ott a céklavörös nyomasztana és nem segítené elő az alvást.

2008. jún. 18. 15:13
Mondjuk fehér bútorokkal csuda jól nézne ki.
2008. jún. 18. 15:13
Szerintem egy fiatalnak ne legyen sötét színű a szobája, mert az nagyon nyomasztó.Ha már választani kéne inkább a sötét mályvát ajánlom, mert az ugyan sötét de nagyon kellemes a színe.
2008. jún. 18. 15:13

Szerintem nem sötét.

Nekem is mély bordó hálószoba az álmom.

2008. jún. 18. 15:13
Kicsi a szobám, de ahhoz képest hatalmas az ablak rajta, és a nap úgy kel fel, hogy végig besüt, és csak délután nem ér már oda. A szőnyegem is ilyen lilás, és a függöny is olyan mint a fal lesz... De szerintem az ablak miatt nem lenne sötét..
2008. jún. 18. 15:10

Sokat számít, hogy milyen a szoba... Nekem tutira bejönne világos/fehér bútorokkal.. Uhh.. az olyan romantikus. :D


De nincs szobám.. :D

2008. jún. 18. 15:09
Anno nekem is ezt mondták (sötétbordó tapéta van a szobámban), de kitartottam mellette, és egyáltalán nem lett sötét.
2008. jún. 18. 15:08

Szerintem igen... Mondjuk attól függ, mekkora a szoba, meg hogy milyen bútorok vannak benne.


Kicsi szobában tényleg sötét lenne.

2008. jún. 18. 15:06
Céklavörösre szeretném festeni a szobámat, de mindenki azt mondja túl sötét...Szerintetek is?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook