Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » CBD (kannabisz) olajat használt már valaki? fórum

CBD (kannabisz) olajat használt már valaki? (beszélgetős fórum)


30. michelle.r (válaszként erre: 29. - 55Judit)
2023. jún. 22. 19:25

Sajnos nem. Az amerikaiak a legjobbak, ott a legszigorúbb a szabályozás, az európai elég gyatra.


Csak olyat szabad megvenni, aminek elérhető a tanúsítványa, és minden szüretelésből készül vizsgálat.

29. 55Judit (válaszként erre: 29. - MonikaM)
2023. márc. 20. 16:39
Nincs magyar CBD olaj. Nálunk kapható svájci, amerikai és osztrák. Én úgy tudom a teljes sprektumú svájci a legjobb.
2022. okt. 18. 13:49
Halihó. Én szoktam használni. Sokkal nyugodtabb és kiegyensúlyozottabb vagyok azóta. Elég stresszes és rohanó életet élünk, állandóan úton vagyunk. Szoros határidők szerint dolgozunk, és mindig idegeskedtem hogy tuti minden meglegyen. Amióta használom az olajat, azóta sokkal jobban tudom koordinálni a dolgainkat, nem csapnak össze a fejem felett a hullámok. Sok weboldalt megnéztem, de végül én a cbdponton találtam a témában egy jó írást erről [link]
2021. febr. 23. 14:32
Örülök, hogy rátaláltam erre az oldalra. COPD-re és tüdőtágulásra szedi-e valaki és hány cseppet? Hol lehet vásárolni személyesen?
2020. aug. 28. 10:12
Szerencse hogy lehet kapni :)
2020. jún. 25. 21:30

A TETRAGENOM-os cbd-t nem ajánlom senkinek!!

Durva átbaszás!

Semmi hiteles információ nincs a növények eredetéről, az íze meg egyenlő a szarral, kérdés, h egyáltalán van-e cbd tartalma..

Aki teheti, csak a megbízható hempmate-től rendeljen, abban biztos, hogy megvan a kellő cbd ;)

2020. jún. 7. 20:56
Milyen mennyiségben szeditek a CBD olajat? Úgy látom, hogy a dobozokra azt szokták írni, hogy csak pár csep, viszont úgy tudom, hogy ennél sokkal nagyobb dózisban (napi több száz csepp) is lehet szedni. Bizonytalan vagyok az adagolást illetően...
23. Miro74 (válaszként erre: 22. - Ildikó53)
2019. dec. 10. 14:42
Szia, előfordulhat, ha nem a megfelelő mennyiséget szeded. Én magas vérnyomás ellen használom, és ameddig ki nem tapasztaltam, hogy mennyit kell naponta szednem, addig előfordult, hogy magas volt. Valamelyik oldalon azt olvastam, hogy meg kell tapasztalni, mekkora mennyiség az ami megfelelő a problémánk enyhítésére, kezelésére. Nem tudom te mennyit szedsz, de lehet növelned kellene a mennyiséget.
2019. okt. 29. 16:09
Sziasztok!Három hete szedem a kannabisz cseppet. Cukorbetegségem (2)gyógyszeresen normális értéken volt,de megnövekedett 11-15 ig. Semmin sem változtattam,ez a cukorérték növekedést az olaj teszi.Van valakinek hasonló tapasztalata?
21. Panna.33 (válaszként erre: 15. - Evawitch)
2019. okt. 2. 22:20
És ha gyógyszerré minősítik, akkor keresel mást? 🤔
20. Lávli (válaszként erre: 19. - Hudzsccs)
2019. okt. 2. 19:57
Cuki vagy, de majd akinek szüksége lesz rá, az meg tudja nélküled is (és egyéb terjesztők nélkül is) vásárolni.
2019. okt. 2. 19:51
Én jelenleg is szedem és a fiaim is. Nem betegség inkább erosites megelőzés miatt! Nagyon szeretem és főleg azt hogy valóban prémium minőség és már az első pár cseppet két órán belül éreztem sokkal nyugodtabb vagyok egészségesebb az emésztésem is helyre rakta Nagyon hálás vagyok érte úgyhogy azóta ezzel is foglalkozom Szóval ha valaki szeretne az írjon rám vagy Küldök egy linket szuper kis termékek vannak
18. Marcsi0725 (válaszként erre: 16. - Bjudit55)
2018. júl. 25. 00:14
Szia! Én május vége óta használok CBD-t tartalmazó termékeket. Imádom!120ml-es kiszerelésben napi 0,5-1 ml fogyasztással több, mint 4 hónapra elegendő. Így kevesebb, mint havi 10 ezerből kijön.
17. Marcsi0725 (válaszként erre: 15. - Evawitch)
2018. júl. 25. 00:09

Kedves Evawitch!

JANUÁR 1.-e óta hazánkban is legálisan kapható a CBD olaj 0,2%-os THC tartalma miatt.

2018. márc. 21. 13:32

Az orvosi kannabisz hazánkban is legálisan beszerezhető. Én is most készülök kipróbálni 1 készítményt. Igaz borsos az ára, de ha kicsi adagban is megoldaná a problémámat akkor egész baráti.


Élesszük fel a témát!

2017. ápr. 26. 21:00
Próbálkozom vele mégis, tojok rá, hogy legális -e vagy sem. Külföldön leszek úgyis és ott elvileg nem büntetnek érte. Gyógyulni szeretnék, de gyógyszerek nélkül...
14. Judleeka (válaszként erre: 11. - Edvardbukowszky)
2017. márc. 19. 18:08
Szia Edvard! Kerestelek a facebookon, de nem találtalak. Kérdeznék a kannabiszról. Üdv, Judit.
13. mimiko70 (válaszként erre: 11. - Edvardbukowszky)
2017. febr. 3. 08:42
Szia a facebookon nem találtalak ,de viszont szeretnék több infót az olajról.Keresem a neten hol is tudnám beszerezni de fogalmam sincs milyenek vannak mit érdemes stb.Köszönöm
12. Csipkerózsika (válaszként erre: 7. - Anyagi)
2017. jan. 16. 21:24

Vannak, akiknek az kevés.

Van ilyen párnám. Próbáltam rumot, egyebeket, szinte kipróbáltam mindent, de csak a legerősebb fájdalomcsillapítók váltak be.

2016. dec. 29. 19:51

A CBD olaj onmagaban nem eleg kell a THC tartalom is . A ketto kolcsonhatasban erositi egymast.

Az apukamon segitett az olaj , Los Angelesben elek itt teljesen legalisan lehet kapni .

Ha valaki szeretne tobb infot rola a facebook - on megtalal ! Udv , Edvard

2016. dec. 18. 18:32
Lehet kapni, legális itthon is. Abban nincs THC, csak CBD. Tudnék rendelni, de jó drága. Nem tudom, megéri-e.
9. Pengő Gyöngyi (válaszként erre: 7. - Anyagi)
2016. dec. 11. 20:54

[link]


Nem éppen menstruációs görcsökre találták ki, de szerintem arra is tökéletes. Melegíthető plüss, pihe-puha, nagyon sokáig tartja a meleget.

A kisfiamnak egy fókája van, levendulás, imádja.

2016. dec. 11. 18:44

Hát az én görcseimre nem hat még egy feles pálesz sem.

De ez van, úgysem lehet Európában ilyesmit kapni. :D

7. Anyagi (válaszként erre: 6. - NomNom)
2016. dec. 11. 18:40

Menses görcsökre prímán hat egy korty ( pl.) konyak is!!!

Nem is beszélve egy elektromos kispárnáról vagy egy búzával-meggymaggal vagy hasonlóval töltött zsákocska, miután a felmelegítés miatt eltöltött 1-2 percet a mikróban!

6. NomNom (válaszként erre: 5. - C73db520ef)
2016. dec. 11. 17:49
Nem univerzális, de a menstruációs görcsöket nagyon jól oldja. Senki nem állítja, hogy univerzális. :)
2016. dec. 11. 17:48

Ha ez az univerzalis gyogyito hatas igaz lenne,

mar alig lenne beteg a vilagon.

2016. dec. 11. 17:45

Jó is lenne, megszabadtana elég sok szenvedéstől azokon a napokon és nem kéne egy marék gyógyszerrel szennyeznem magam.

De sajnos itt tuti nem beszerezhető. =(

Kaliforniában simán árulják boltokban. Nőknek ülőfürdőt, zselét stb (így nem is tépsz be tőle).

2016. dec. 11. 17:21

Nem. Hol lehet kapni???

:D

2016. dec. 11. 16:26

Mo-n tiltott tudomasom szerint.


[link]

2016. dec. 11. 15:12
Véleményeket és tapasztalatokat várok. 😊

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook