Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Candy mosogatógép fórum

Candy mosogatógép (beszélgetős fórum)


2017. ápr. 3. 02:44
Mi Candy triót használtunk évekig, teljesen meg voltunk elégedve vele. Sajnos ott hagytuk a régi házunkban, de lehet, h az újba is lesz véve :)
2017. márc. 5. 21:47
Hahóóó! Van itt valaki! Segítséget szeretnék kérni. Van egy 9terítékes Candym. Ma lett bekötve, feltöltöttem sóval és elindítottam az első mosás P4-en, ezt írta az okos...le is járt, kikapcsoltam, elzártam a vizet, de búg továbbra is. Már eltelt másfél óra és még mindig. Mérgembe kihúztam a konnektorból. Most mi a szar van vele. Először azt hittem hűti magát...na de másfél óra után is?? Segítsetek! Kösziii
2015. júl. 10. 19:42
Elkövettem egy nagy hibát. 13 évig egy Bosch mosogatógéppel mosogattunk, gyönyörűek voltak az edények mindig. Tavaly vettünk egy Candy-t. Hát a különbség olyan, mintha Hawaii után a román tengerpartra mennénk. Olvasom, hogy milyen sokan tudnak ezzel jól mosogatni. Hát nekünk ez sajnos nem sikerül. Egyszer hívtam a céget,órák hosszába került, mire kinyomoztam, ki a service, majd 4 hét múlva jött meg az alkatrész, ugyanolyan szarul mosogat. A poharak összeborulnak, a kosár állandóan begurul vissza a gépbe, mindig más időt fut, pld. a gyors m osogatás 24 perc lenne, volt hogy 20 perc, valamikor meg 40 perc, de volt már 70 perc is. Mindig utána kell mosogatni, meg öblíteni, meg el kell törölgetni. 13 évig nem ismertük a törölgetést. Csak kikaptam a gépből az edényeket, be a szekrénybe. Most meg fél óra, meg egy csomó víz, mire normálisan végzek. Egy évig idegeskedtem vele, most ki fogom dobni és újra egy Bosch-t veszek, nem fogok életem végéig szarakodni a mosogatással.
2015. jan. 24. 21:43
Én tavaj júniusban vettem mosogatógépet,Januárban megállt.Eddig tökéletes volt.A szervízt 1óra 40perc(!)után sikerült elérni...Közölték,h e-mailbe jelentsem be a hibát!Megtörtént.Másnap érdeklődtem,h mikor várható a szerelő?Közölték,h"nem találják az e-mailt!"#@$%&%$.Persze ez megint majd egy óra hívás próbálkozás után!Szerelő jött 3 nap után,elektronikát elvitte.2 hét után megkaptam,megjavitották.Szerelő elment,gép ugyanazt a hibát produkálja...Hócipőm tele,próbálkozom megint...CANDYT SOHA TÖBBÉ NEM VESZEK!Szervízhálózat megbízhatatlan lassú,szar!!!És nem csak én panaszkodom az ismerőseim közül!!!!#@$%%&#@$$$##$
21. szafaripók (válaszként erre: 18. - Saintpaulia)
2012. máj. 21. 14:03
Olcsó??? hol??? mert akkor oda megyek, mi elég drágán vettük, de eddig még nagyon megérte, mert semmi gond se a hűtővel, se a mosógéppel...
2012. máj. 21. 13:53
Az én mosogatógépem is candy, éjjel-nappal dolgozik, még sosem takarítottam ki, kap sót és jónapot. Még sosem volt semmi baja....bár megérdemelném, hogy szarakodjon, mert nem bánok vele szépen:D
19. Clau26
2012. máj. 19. 14:11
Én a mosógépről tudok nyilatkozni:egy hulladék..semmire nem való.
2012. máj. 18. 15:31
Műszaki áruházban dolgoztam egy ideig. Ne vegyél Candy-t! A hűtőjük jó, de ez nem jelenti azt, hogy egyéb más termékük is. Nem semmiért olyan olcsóak.
17. Bcicus (válaszként erre: 16. - M0ncsa)
2012. máj. 18. 15:12
Szerencsé vagy. Engem akinek eddig volt candyje mint lebeszélt róla mikor rendeztük be a lakást.
16. M0ncsa (válaszként erre: 13. - Bcicus)
2012. máj. 18. 15:01

Ja, elnezest, felreolvastam. Hat fura, nekunk pont ellenkezoek a tapasztalataink, mindegy.

Ugy latom, vegulis megszuletett a dontes, es ez a lenyeg :)

15. vzsu (válaszként erre: 14. - Zebracsikó)
2012. máj. 18. 14:36
Köszi a segítséget, azt hiszem belevágok.
14. zebracsikó (válaszként erre: 1. - Vzsu)
2012. máj. 18. 14:13
9 éve tökéletesen működik az a mosogatógép, amit otthagytam az eladott lakásomban.
13. Bcicus (válaszként erre: 12. - M0ncsa)
2012. máj. 18. 14:11
A gép nem tisztította ki amit beleraktak.
12. M0ncsa (válaszként erre: 11. - Bcicus)
2012. máj. 18. 14:10
ha nem tisztitjak rendesen, minden moso/mosogatogep tonkremegy... a mienk is elontotte a furdoszobat, mert nem volt kitisztitva :D de ez a "gazdi" hulyesege, nem a gepe..
11. Bcicus (válaszként erre: 10. - 9b10f3d7ff)
2012. máj. 18. 14:08
nekem semmi, mert nem vettem, de 3 ismerősöm is van akik vettek mosó illetve mosogató gépet. Nem tisztítottak rendesen és hamar tönkrementek 1-2 éven belül le kellett mindegyiknek cserélnie, így mikor én vettem háztartási készülékeket mindenki azt mondta, hogy csak azt ne.
10. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 9. - Bcicus)
2012. máj. 18. 14:05
Mivel volt rossz tapasztalatod? Megosztod, hogy okuljunk?
2012. máj. 18. 14:04
semmiből nem vennék candyt .
2012. máj. 18. 14:02
Tesóméknak Candy mosogatógépük van lassan 5 éves és elég sokat van használva a sogornőm minden nap főz és otthonról hordják melóhelyre is kaját akkor gondolhatod ki van gép használva.
2012. máj. 18. 13:58

Nekem a hűtőm és a mosógépem Candy. Mindkettő régóta megvan, nyúzzuk őket rendesen, de nagyon megbízható.

Márka alapján szerintem jó döntés, de a konkrét gépet sajnos nem ismerem (pedig milyen jó is lenne...) :)

6. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 5. - 9b10f3d7ff)
2012. máj. 18. 13:54
bocsánat, most olvastam, hogy mosogató és nem mosógép. azokat nem ismerem.
2012. máj. 18. 13:53
A családban van egy 15 éves, ami akkor nem a legolcsóbb kategóriába tartozott. Két gyerek mellett még változatlanul hibátlanul működik, szépen mos. Az említett típusát nem ismerem.
4. M0ncsa (válaszként erre: 1. - Vzsu)
2012. máj. 18. 13:50

Szia,


en is csak mosogep temajaban tudok nyilatkozni, es csak a legjobbakat. A csaladban tobbeknek is volt, 4 mosogep osszesen, mindegyik remek, problemamentes gepnek bizonyult. Gondolom, a mosogatogepeik is jok, megbizhatoak, ha meg meg olcso is, sztem ne gondolkozz sokat.

2012. máj. 18. 13:48
Én amikor vettem a gépet, sokkal drágább volt, mint a közismert márkák, de megérte.
2012. máj. 18. 13:47

Én csak maga a Candy termékekről tudok, a mosógépem az.


Nekem nagyon rég bírja és nagyon megbízható. Még egyszer sem kellett csináltatnom vagy valami, pedig sok éve használom már.


Nekem nagyon bejött.

1. vzsu
2012. máj. 18. 13:44

Sziasztok!

Tudna valaki véleményt mondani a Candy 6320-as mosogatógépről? Most szeretném lecserélni, a nem igazán bevált, 10. éves mosogatógépemet, de azért túl sokat nem szeretnék áldozni rá anyagilag. Az üzletben nagyon ajánlották ezt a típust és a programjai, a kosarak kialakítása nekem is nagyon megtetszett. Az áráról már nem is beszélve :) Sajnos nem tudom, hogy bevált márka, ill. típus-e ez.

Előre is köszi a segyítséget!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook