Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Candy előltőltős mosógépet szeretnénk venni van valakinek ilyen? fórum

Candy előltőltős mosógépet szeretnénk venni van valakinek ilyen? (tudásbázis kérdés)


2011. febr. 17. 14:09
3 darab Candy gépünk van! Egy 18 éves C431, egy 8 éves keskeny, a legújjabb a GO4 1062 D. Mind nagyon jó és meghibásodás nélkül dolgoznak. A GO4 1062 D gép 14-30-44 perces programmal rendelkezik, a ruha szennyezettségétől függően lehet hőfokot, centrifugát állítani. Mi a 30 perceset használjuk a féléves gyerekek ruháihoz gyönyörűen kimossa!! Előtte Whirpool 6.érzékünk volt Nekünk nem vált be, mert több ruhát tépett szét mint amennyibe a gép került. Nem javaslom senkinek, hogy Whirpool-t vegyen!
2010. júl. 28. 13:29
ja akkor vegyél ha szeretsz 2,5 órán keresztül mosni vagy 32perc alatt de koszos marad a ruha..több lehetőség nincs..ja és a szárítása is gyatra a whp-hoz képest ami 1200 fordulaton centriz
2010. júl. 28. 13:27
nagyon szar nehogy azt vegyél!!!
2009. júl. 20. 19:50
Nekem Candy van, szeretem:) serintem van olyan jó, mint a többi.
2009. júl. 20. 19:09

Szia! Nekünk nincs, mert amikor én vettem a mosógépemet, nem volt. De ismerőstől vettem, kérdeztem tőle, milyenek a Candy-k, mert a nagymamámnak ilyen van, csak felültöltős. Azt mondta, hogy jók, méghozzá azért, mert Whirpool cuccos van bennük... De ha megnézed, eléggé hasonlítanak is. Legalábbis akkor hasonlítottak. :)

A nagymamámé jól működik már vagy 5 éve, de mondjuk ő nem egy mosómedve. Egyedül él, szóval hetente max. kétszer mos. És amenyire én tudom, nem használ vízlágyítót.

2009. júl. 20. 15:57

SZia!Azt hittem senki nem válaszol.Candy GO126 TXT veszünk ,de félek tőle ,hogy nem válik be ,hamar tönkremegy.

Szerelőt kérdeztem mit ajánl ,azt mondta olcsót vegyek az a lényeg ,nem bírják a mostani gépek. Zanussi felültöltős gépünk volt 10 évig bírta. Remélem szépen mos és csendes.

2009. júl. 20. 13:44
Szia! Nekünk Candy van, nyolc hónapja. Jól működik, csendes. Mit szeretnél tudni?
2009. júl. 20. 11:23
Candy előltőltős mosógépet szeretnénk venni van valakinek ilyen?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook