Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Campleaders-es tapasztalatok? fórum

Campleaders-es tapasztalatok? (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
6234. David09
2012. dec. 10. 22:34
Sziasztok! Trail's End Campnél vagyok on review-on már 3 hete, de még semmi kapcsolatfelvétel. Van valaki még, akit szintén kinéztek? Esetleg valami fejlődés nála, vagy korábbi tapasztalatok?
6233. Riel (válaszként erre: 6232. - Hopihe1980)
2012. dec. 10. 19:20

köszi:) közben írt, hogy majd csak hétvégén fog telefonálni.

a karbantartói munkánál miket kellett csinálnod? csak mert engem arra szeretnének felvenni most,és én azt nem jelöltem be, így nem is néztem utána, hogy az milyen meló :D

6232. hopihe1980 (válaszként erre: 6231. - Riel)
2012. dec. 10. 18:11

Persze, de kérdés, hogy hogyan beszéltétek meg, kinek az ideje szerint X órakkor!Ha nem hívtak, írj nekik, hogy nem értek el, de elérnek...


Amúgy meg nincs rangsor, konyhán többet dolgozol órában, a takarító takarít wc-t is a biztonsági őr uncsi, a karbantartó meg elázik az esőben. Én konyhán voltam meg karbantartó én mindkettőt szerettem.

6231. Riel (válaszként erre: 6230. - Nothingsotrue)
2012. dec. 9. 21:49
én most megyek ki majd először, és szerintem örülsz, ha valamelyik tábor kiválaszt:) mert az is előfordulhat, hogy valakinek nem tudnak helyet szerezni. Nekem is lenne megint kérdésem:D a táborigazgatók figyelembe veszik az időeltolódást, amikor interjúztatni szeretnének telefonon? XD csak mert én mára beszéltem meg, de még nem hívott. igaz náluk még csak délután 4 óra van, de itt meg már 10 lesz lassan :)
2012. dec. 8. 06:28

A tábori munkák közt elsősöknek mi a "ranglista"(rossztól a a jóig) ?

Te magad tudsz választani Camp(ek)et? Vagy örülsz ha vki kiválaszt? Vagy mi a menete ennek?


Köszi a választ!

6229. hopihe1980 (válaszként erre: 6228. - Nothingsotrue)
2012. dec. 8. 03:42
Ház ez tök rajtad múlik. Ha 4 magyar haverral mész Erasmusra és végig vedelitek az egészet, ahogy lenni szokott, akkor nem használ az sem. Ha elmész egy táborba és lesz még ott egy másik magyar és nem illeszkedsz be, akkor a táborban sem fejlődik semmit!Max megtanulod a konyhai szavakat, meg szleng káromkodást!Szerintem mind két helyen rajtad múlik a dolog. Én mentem mint a puli az ausztrálok és az amerikaiak után, az elején nehéz volt utána nagyon jó!De volt egy csaj, aki azt írta ide a nyáron, hogy milyen szar, mert csak két international van a táborban és a többi mind amerikai és ez a világ vége...szóval nem avgyunk egyformák. Szerintem ha külföldön vagy és nem vagy bezárkózó, semmi se jó tuskó, akkor minden jó!Attól függ melyiket akarod inkább. Ez olcsóbb és ott az utazás, de rohadt sok meló is. A másik tanulás és drágább, de nincs meló benne. X!Én most az államvizsga dátumra várok, remélem a héten megmondják és tűzhetek vissza.
2012. dec. 7. 20:10

Sziasztok!

Elolvastam jó pár oldalt és megtudtam elég sok mindent de arról nem sokat hogy mennyire fejlődött a nyelvtudásotok.Engem elsősorban ez érdekelne.

Szerintetek melyik a jobb választás egy ilyen tábor vagy egy félév erasmus? ami viszonylag sok költségel járna

6227. kelemenbandi (válaszként erre: 6226. - AuRE)
2012. dec. 5. 23:53
Kéredezni simán, nem eszik meg a fejed, de nem csak neked kell kész lenni hanem nekik is kell írni egy tök hosszú összefoglalót. Az megvan?
6226. AuRE
2012. dec. 5. 17:24
üdv! szerintetek az gond, ha már egy ideje a profilomat késznek nyilvánították, átnézték de nem lettem elérhető, csak a "profilom ellenőrzés alatt áll?" : ) érdemes szólni?
6225. Riel
2012. dec. 3. 23:47
na ismét on review!! bár lehet ez is csak egy napig fog tartani, mint legutóbb!:D de azért a remény hal meg utoljára. YMCA Camp Tockwogh, valaki esetleg volt már itt?:)
2012. dec. 3. 17:48
Valaki a magyar irodából volt Alaszkában, nem tudom ki és a facebookon is írta tavaly nyáron közülünk valaki, hogy megy. Nézz utána. Bár első éves fizetésből valószínűleg az már nem jön ki, nagyon nagyon messze van. Vegas-New York annyi mint Budapest-New York repülési időben. Alaska meg jóval odébb van. Tuti van 400-500 usd a jegy.
6223. kelemenbandi (válaszként erre: 6220. - Riel)
2012. nov. 29. 23:16
A tábor az tuti a semmi közepén lesz, csak a semmi valami védett erdő vagy nemzeti Park...:)Hát nekem sokat fejlődött, mert mindíg mentem bandázni. Ha csak a magyarokkal klikkesedsz, akkor nem fog. De ez csak rajad múlik.
6222. kelemenbandi (válaszként erre: 6221. - La Corvina)
2012. nov. 29. 23:14
Én!Denverbe kellett repülnöm és egy Nemzeti parkban voltam. Viszont rajtam kívül még egy másik táborban voltak itt, ők is Denverbe repültek, az special needs tábor volt.Másokról nem tudok, így vsz nem annyira gyakori.
2012. nov. 21. 23:26
Sziasztok! Van valaki, aki a Sziklás-hegység államaiban (Colorado, Montana, Idaho stb.) táborozott már?
6220. Riel
2012. nov. 21. 20:12
nekem még egy olyan kérdésem lenne azoktól, akik már voltak kint, hogy a 9 hét alatt fejlődött valamennyit az angolotok?:)
6219. Riel (válaszként erre: 6217. - AuRE)
2012. nov. 20. 18:34

na megkérdeztem az Izát, és írta, hogy oda max csak utazni tábor után, de nagyon drága:)

ez van:)

nekem mondjuk mindegy hol a tábor, csak legyen egy. tőlem aztán a semmi közepén is lehet X"D

6218. kelemenbandi (válaszként erre: 6217. - AuRE)
2012. nov. 20. 17:10
Táborok olyan helyen vannak, ahol jó sokan laknak és van gyerek. Hawaii-n és Alaszkában ez nem annyira jellemző. Alaszka lakoságga kevesebb, mint egy közepes város, a területe meg fél Ausztrália...tábor nem lesz se itt, se ott, de usa közepén sincs sok, sőtt a nyugati parton is kevesebb.A táborigazatók szeme, meg max úgy csillan, hogy akkor lehet kevered az utaási irodát meg a tábort!Legalábbis nekem nem pozitív lenne, bár nem is vagyok igazgató.
6217. AuRE
2012. nov. 20. 16:33

Talán ha a profilodban benne van, hogy mennyire szereted Alaszkát, felcsillan egy ottani táborigazgató szeme... : )


De azért egy Honolulu se lenne rossz. Persze akárhol szívesen dolgoznék, de azért mégis... : D

6216. Riel (válaszként erre: 6215. - AuRE)
2012. nov. 20. 16:20
hát igen, nekem is van egy ilyen érzésem XD
6215. AuRE
2012. nov. 20. 16:17
igen, oda én is szívesen mennék, de nem hiszem, hogy túl sok lehetőség lenne erre : (
6214. Riel (válaszként erre: 6213. - AuRE)
2012. nov. 20. 16:17
ez a kérdés már bennem is felmerült, mert én pl. egy alaszkai tábornak nagyon örülnék :)
6213. AuRE
2012. nov. 20. 15:25

Sziasztok!


A Campleaders az összes államra kiterjed? Szóval lenne esély mondjuk egy alaszkai vagy egy Hawaii-i tábort találni? : )

6212. Riel (válaszként erre: 6211. - Kukkancs)
2012. nov. 7. 23:14
Igen, ez az:D Nekem is nagyon szimpi volt,de sajna már nem foglalnak˘˘ nem baj, majd talán a következő:)
6211. kukkancs
2012. nov. 7. 21:21
Ez a Main Teen? www.teencamp.com Ez nagyon durván jónak tűnik....Remékem ez az, másikat nem találtam.Amúgy még nem hallodtam róla.
6210. Riel (válaszként erre: 6209. - Csababarca)
2012. nov. 6. 18:33
lehet:) én viszont újra placeable lettem XD gyorsan eldobtak, no de nem baj, még sok idő van:)
6209. csababarca (válaszként erre: 6208. - Riel)
2012. nov. 6. 17:01

Tegnap voltam irodában,és ott mondták,hogy már "lefoglalt egy tábor..."

Nah mindegy:D lehet csak akkor jelenik meg az én adatlapomon,ha megvan minden,ami az elhelyezhető státuszhoz kell.

6208. Riel
2012. nov. 6. 09:46
Én nézegettem itt korábban a fórumot, és valahol azt olvastam, hogy az "accept" azt jelenti, hogy még nem töltötték fel az interjút, és ezért még nem vagy elhelyezhető. De lehet, hogy Te nem csináltál meg valamit. mondjuk nem értem, mert írtad, hogy már lefoglalt egy tábor, és elvileg az accept az még a placeable előtti státusz. de lehet én tudom rosszul. szerintem kérdezz rá az irodában.
2012. nov. 6. 00:00
És ha nekem ott accept van az mit takar pontosan?
6206. Riel (válaszként erre: 6205. - Csababarca)
2012. nov. 5. 23:32
Amikor belépsz a campleaders oldaladon, jobbra lent van egy olyan box, hogy "Application Summary" és azon belül "Application status is" és ha mellette van egy "on review" akkor egy tábor épp foglal:) de a kezdőlapon is kiírják + a tábor nevét is.
6205. csababarca (válaszként erre: 6204. - Riel)
2012. nov. 5. 22:50
Azt hol látod,hogy lefoglalt egy tábor? mert nekem bent megmondták,hogy lefoglalt már egy,de az én felületemen nem látom.
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook