CA 125 (beszélgetős fórum)


2013. jún. 14. 05:53

Köszönöm Nektek. Már jó a kontroll-eredményem :) sőt a doki is azt mondja, hogy bizonyára csak gyulladás okozta a magasabb értéket.

Ősszel viszont a méheltávolítás vár rám az 5 szülés, a túlsúly.. stb miatt. Egészen le van csúszva :( Természetesen nekimegyek... Köszi mégegyszer a támogatást!

2013. jún. 6. 10:32
Szia! Igen, a gyulladásos folyamatokat mutatja meg a szervezetben. Nekem az endometriózis miatt nézték, bár azt mondták, hogy ebben az esetben nem ad biztos eredményt.
2. anci38 (válaszként erre: 1. - Zoria)
2013. jún. 6. 10:13

Sya! éppen ma olvastam ennek utána , de te is megteheted be kell irnod: tumormarkerek és egy csomó hasznos dolgot találsz.

Mindenképpen tovább kell lépned, h megtudd mitől magasabb az érték. ez a petefészeről ad felvilágosítást, 35-ig jó az értéke. De azt írják, nem biztos, h akinek magasabb az már tumo miatt van, hanem lehet az más pl. gyulladástóól, hormonszinttől stb. De mindenképpen mutasd meg elsősorban nőgyógyásznak, h milyen egyéb vizygálatok kellenek még neked. Nekem februárban volt egy méhkivételem, majd kiderült a szövettanból, h a myoma rosszindulatú volt. emiatt nézettem éppen tegnap ezt a CA 125 értéket is, ellenőrzésképpen meg kell időnként ismételni, még akkor is, ha más vizsgáalt nem mutat ki kórosat. Remélem tudtam valamit segíteni. üdv.: anci

2013. jún. 6. 09:52
A CA125 értékem magasabb )62,3)... ki mit tud erről????

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook